Duyuru

Collapse
No announcement yet.

5.30i insigniaya karşı

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: 5.30i insigniaya karşı

Orjinal yazı sahibi: speed_emre
    valla volkan abı chıplı 320 d 230 bg oluyormus sınırım emre abı ekemez gıbı gelıyor bana senın arabayla kafa kafaya gıdebılır yokkı bı 320 d chıplı
    onatın gösterdiği çhıpli 3.20 d 100 den 160 a 9 saniyede çıkıyor ben de 7 saniyede çıkıyorum benim videoda demekki çhıpliside geçemez bence

1.6 Turbo Cosmo 272bg 360 nm forget piston ve piston kollari downpipe komple 76mm egzoz sistemi ve daha büyük intercoler

Yorum

volkan senin direksiyonda olman zaten +15 hp gerisi yalan senin ufaklıgıda motor sporlarına simdiden yazdırsan diyorum ne dersin ihihi
      Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
      [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

ooo volkan abı baya ılerletmıssın ozaman tbrk ederım abı aman dıkkat et sıkıstırayım derken motoru kucaklamayalım yanı denemek lazım volkan abı genede gercı stock 184 bg 240 kmde kalıyormus gıdemıyormus araba hafıf asagıya dogru eyım oldugu zaman 260 vuruyormus onun dısında 240 ta bızım stocklar son hızda ekebılır sanırım

Yorum

Orjinal yazı sahibi: emrezxr
          volkan senin direksiyonda olman zaten +15 hp gerisi yalan senin ufaklıgıda motor sporlarına simdiden yazdırsan diyorum ne dersin ihihi
          valla en küçüğünü bilmem ama doğukan dan bir şeyler olabilir geçen kartinge bindirdim ayağı zor yetişti yinede baya iyi kullanıyordu

1.6 Turbo Cosmo 272bg 360 nm forget piston ve piston kollari downpipe komple 76mm egzoz sistemi ve daha büyük intercoler

Yorum

Hayırlısı olsun diyelim Volkan kardeşim. Eline, Gözüne, Direksiyonuna, Debriyajına, vitesine, 240 HP ile 350 NM'ne başarılar diliyorum.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Cemil Nişankaya
              Hayırlısı olsun diyelim Volkan kardeşim. Eline, Gözüne, Direksiyonuna, Debriyajına, vitesine, 240 HP ile 350 NM'ne başarılar diliyorum.
              eyvallah teşekkür ederim cemil abicim

Yorum

Orjinal yazı sahibi: volkan
                valla en küçüğünü bilmem ama doğukan dan bir şeyler olabilir geçen kartinge bindirdim ayağı zor yetişti yinede baya iyi kullanıyordu
                yaşı kaç abi? 6 yaşından itibaren karting yapabilir, birkaç yıl önce tosfed "25 küçük adam" diye 2-3 sezonda birsürü karting pilotu yetiştirdi, bu sporu devam ettirenleri şimdi görmen lazım, yurtdışında Türkiye'yi temsil edenler bile var.
                Mehmet abiyle o kadar uğraştımda kanına giremedim artık sıra sana geldi haha bence potansiyeli varsa o yeteneği değerlendirmek lazım
                InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri
                  Orjinal yazı sahibi: volkan
                  yaşı kaç abi? 6 yaşından itibaren karting yapabilir, birkaç yıl önce tosfed "25 küçük adam" diye 2-3 sezonda birsürü karting pilotu yetiştirdi, bu sporu devam ettirenleri şimdi görmen lazım, yurtdışında Türkiye'yi temsil edenler bile var.
                  Mehmet abiyle o kadar uğraştımda kanına giremedim artık sıra sana geldi haha
                  5 yaşında çağrı araba hastası şimdiden , geçen bindirdim cartınge altınada yastık koyduk kullandı baya baya bu işler ufaktan başlar benim karşı komşum hemde hocamdı hakan güven volkvagen resmi yarışcı pilotu oda oğlunu yetiştiriyor 12 yaşında dünya 3 üncüsü oldu kerata

Yorum

bu kadar yakınında canlı örneği de varken bence düşün abi bu işi ihihi
                    InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri
                      bu kadar yakınında canlı örneği de varken bence düşün abi bu işi ihihi
                      olabilir yeteneği varsa düşünüyorum çağrıcım

Yorum

geçenlerde 320xd kullandım isnginia kesinlikle geçer bence.. ama virajlar hariç
                        F30 Sport+

Yorum

320XD için

0-100 8sn
                          Max. Hız: 228 km
                          Ağırlık: 1615 kg

Insignia 1.6T için
                          0-100 8.9 sn
                          Max Hız: 225 km
                          Ağırlık: 1495 kg

4 teker çekişli olduğundan kalkışta BMW daha az patinaj yapacaktır.

Çetin bir mücadele olacağı kesin. Ancak BMW "bence" daha şanslı.

Yorum

İşleniyor...
                          X