Duyuru

Collapse
No announcement yet.

5.30i insigniaya karşı

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• 5.30i insigniaya karşı

arkadaşlar bu gün bir arkadaşım 2004 model 5.30 i 231 bg lik bir araç almış beni aradı gel bir test yapalım senin arabayla dedi tamam dedim kaybeden depoları fuller dedim oda okadar emin olma arabada çhip ve komple remus ekzoz sistemi var dedi tamamen m5 e benzetmişler aracı tamponlar filan vs.. bende biraz şüpheye düştüm yalnız 5.30 atmosferik olduğundan çhiple en fazla 15 bg alsa egzozda 10 bg den olur 255 bg en fazla diye tahmin ediyorum ..ne yapayım gireyimmi iddiaya sizce hiho

1.6 Turbo Cosmo 272bg 360 nm forget piston ve piston kollari downpipe komple 76mm egzoz sistemi ve daha büyük intercoler

Ynt: 5.30i insigniaya karşı

Abi zor bi kapışma olur sanki. Hayırlısı olsun ama...

Yorum

kim aracı iyi kullanırsa full depoyu o kazanır gibi geliyor bana
      2015 leon fr

Yorum

Volkan bizim depolar içinde kapışacak arkadaşlar bulabilirmisin .Fullemek belimizi büküyor.

Yorum

testen kastın kalkış mı yoksa belli km sonrası kimin önde olduğu mu?
          sağı solu oynanmış, motoru zorlanmış, yıpranmış bir bmw nin diri bir insignia karşısında sansı pek olmaz.kaldıki oynanmamış bir bmw zor bulunur.eğer test; kalkışsa yarım boy öne çıkar(yıpranmamış bir bmw) ama sonradan insignia turbonun etkisiyle uzun yolda geçer. benim ki sadece bir ön görü.pilotunda etkisi yadırganamaz...
          2012 YENİ MEGANE ST 1.5 DCİ 110 HP PRİVİLEGE SEDEF BEYAZI+PANAROMİK AÇILIR CAM TAVAN+Bİ XENON PAKETİ+NAVİGASYON PAKETİ+17'' SARİ JANT+3D SOUND by ARKAMYS+BLUETOOTH

Yorum

530'un kalkışını Hezarfen'de gördüm, Insignia'nın şansı yok gibi ama işin içinde sen olunca bu test eminim rollingdir abi

0-100 7 saniye
            100-180 12 saniye gibi
            http://www.youtube.com/watch?v=46fCEYB9doU
            InsigniaTEAM

Yorum

abi atmosferik fakat 3000 motor var, chip sonrası iyi bir güç kazanmış olabilir, hamman chip ise, zaten eksoz da var, araç 300 bg'yi bulmuş olabilir abi... rolling de sıkıntı olabilir abi, bir de senin debriyaj kaçırmıyor muydu? bence deposuna girmeyin de abi, bi kapışın bakalım

Yorum

Bmw'nin modifiye sonrası sahip olduğu güce bakar yarışın sonucu, ama aynı maximum motor güçleri söz konusu ise Bmw alır diye düşünüyorum.
                2011 1.6 T Cosmo, siyah, sunroof+flyaudio + arka koltuk monitörler

Yorum

Wolkan cım tek şey söylüyorum sana;
                  MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR...
                  haha
                  Mondeo 2.0 Ecoboost 240 Bg Selective

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri
                    530'un kalkışını Hezarfen'de gördüm, Insignia'nın şansı yok gibi ama işin içinde sen olunca bu test eminim rollingdir abi

0-100 7 saniye
                    100-180 12 saniye gibi
                    http://www.youtube.com/watch?v=46fCEYB9doU
                    valla korkuttun beni çağrı stock ken bile iyi gidiyormuş ..bu çhıplisi nasıl gidiyor merak ettim şimdi dediğin gibi rolling yapıcaz 50 200 km arası kalkışta baskı balatayı elimize alırız canı burnunda zaten

1.6 Turbo Cosmo 272bg 360 nm forget piston ve piston kollari downpipe komple 76mm egzoz sistemi ve daha büyük intercoler

Yorum

eyvallah cemcim ama işimiz zor gibi

Yorum

Orjinal yazı sahibi: 35OFT23
                        abi atmosferik fakat 3000 motor var, chip sonrası iyi bir güç kazanmış olabilir, hamman chip ise, zaten eksoz da var, araç 300 bg'yi bulmuş olabilir abi... rolling de sıkıntı olabilir abi, bir de senin debriyaj kaçırmıyor muydu? bence deposuna girmeyin de abi, bi kapışın bakalım
                        vazgeçtim deposundan ömer kardeşim bunun stock olanıda iyi gidiyormuş gırgırına gazlayıp siteye atarım seyrederiz hep beraber

Yorum

Orjinal yazı sahibi: dawn1974
                          Volkan bizim depolar içinde kapışacak arkadaşlar bulabilirmisin .Fullemek belimizi büküyor.
                          bulurum bulurumda kaybetmeside var şafakcım daha çok belimiz bükülür sonra haha

Yorum

%100 kazanacağımı bilmeden iddiaya girmem

Yorum

volkan abi sana tavsiyem hiç bulaşma sonuçta araç bmw o aracın iki tane 530i si var biri 234hp 300nm 0-100 6.9s
                              diğeri 258hp 300nm 0-100 6.5s hadi yaşı var gücü azaldı vs desek en kötü başabaş diyelimki zor bence

Yorum

İşleniyor...
                              X