Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Insignia Mustang'e karşı

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Insignia Mustang'e karşı

cemil abi evet mustang var ama o değil tabiki bu araba 2005 model 4000 motor 210 hp diyorlar videodaki araba 444 hp o araba olsa volkan koltukları bile sökse hatta rejim yapıp 70 kg olsa bile gecemez .zaten volkan 70 kg olsa o boya o kilo olmaz volkanıma yakışıyor 100 kg ihihi
    Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
    [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

bosslar işin içine girmesin

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri
        Orjinal yazı sahibi: emrezxr
        cemil abi evet mustang var ama o değil tabiki bu araba 2005 model 4000 motor 210 hp diyorlar videodaki araba 444 hp o araba olsa volkan koltukları bile sökse hatta rejim yapıp 70 kg olsa bile gecemez .zaten volkan 70 kg olsa o boya o kilo olmaz volkanıma yakışıyor 100 kg ihihi
        Orjinal yazı sahibi: 35OFT23
        bosslar işin içine girmesin
        Benim araba bilgim bu kadar işte. haha muhaha O video da gördüğüm "Mustang" logolu aracı bahsedilen zannettim ne yapayım. ama gene de hafızamda kalmış haha haha muhaha

Yorum

cemil abim sen yeterki iste ben seni araba konusunda iyice bilgilendiririm

1.6 Turbo Cosmo 272bg 360 nm forget piston ve piston kollari downpipe komple 76mm egzoz sistemi ve daha büyük intercoler

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Cemil Nişankaya
            Orjinal yazı sahibi: volkan
            bende var mustafa kafamı ütüledimi kapatıyorum istedimmi açıyorum komple 70 mm krom boru çektim hem performans aldım hemde motor içi ısım düşük kalıyor bu sendeki sorun trabzon 61 utkudada var hiçdüşünme yaptır bunu birde bu gün denedim 100 160 km hızlanmam 7.15 sn 100 180 km 10.80 sn mustang 100 den 160 a kaç saniyede çıkıyor düzgün bir video varmı mustang in hızlanması gösteren
            Volkan, Team üyelerinden bir arkadaşımız bir vİdeo koymuştu. Ben aradım bulamadım.
            Aynı anda değişik marka lüks ve pahalı olan 8 veya 9 aracın havaalanında start halinde olan çekilmiş bir videosuydu. Hatta araçların tek tek sürat, beygir güçleri veriliyordu. O videoyu hatırlarsan veya hatırlayan olursa bu sayfada linkini versin.
            bi bunu bulabildim
            http://www.youtube.com/watch?v=eyMh1...eature=related

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Cemil Nişankaya
              Orjinal yazı sahibi: volkan
              bende var mustafa kafamı ütüledimi kapatıyorum istedimmi açıyorum komple 70 mm krom boru çektim hem performans aldım hemde motor içi ısım düşük kalıyor bu sendeki sorun trabzon 61 utkudada var hiçdüşünme yaptır bunu birde bu gün denedim 100 160 km hızlanmam 7.15 sn 100 180 km 10.80 sn mustang 100 den 160 a kaç saniyede çıkıyor düzgün bir video varmı mustang in hızlanması gösteren
              Volkan, Team üyelerinden bir arkadaşımız bir vİdeo koymuştu. Ben aradım bulamadım.
              Aynı anda değişik marka lüks ve pahalı olan 8 veya 9 aracın havaalanında start halinde olan çekilmiş bir videosuydu. Hatta araçların tek tek sürat, beygir güçleri veriliyordu. O videoyu hatırlarsan veya hatırlayan olursa bu sayfada linkini versin.
              buyur abi istek senden bulmak bizden http://www.facebook.com/photo.php?v=10150316334508326

Yorum

İşleniyor...
              X