Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Buddy Club Racing Spec kondenser + K&N Apollo Fİltre kit + K&N Kutu içi Perfo.

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Buddy Club Racing Spec kondenser + K&N Apollo Fİltre kit + K&N Kutu içi Perfo.

Yani emrecim tavisye edersin, kutu içini...
    180 bg belki 185 bg olur Her ne kadar 5 bg hissedilmesede .

Yorum

Ynt: Buddy Club Racing Spec kondenser + K&N Apollo Fİltre kit + K&N Kutu içi Perfo.

Orjinal yazı sahibi: DiaDavidoff
      Orjinal yazı sahibi: xxstormxx
      Emre'cim K&N Apollo Universal Closed Intake Systems bizim araçta güzel bir ses ve performans sağlarmı ve birebir uyumlumudur?
      Murat abi çok güzel uyum sağlıyabilir ben denedim sesi gayet güzel mantar veya sünger filtreler gibi çok ses yapmıyor ben bu filtreyi kullanacaktım ama zamanında bir sürü para verip intake kit yaptırdım boru vs. şimdi onu cıkartıp bunu kullanmak biraz zoruma gitti açıkcası ,
      hoş güzel bir ses ve performans istiyorsan K&N Apollo çok iyi bir tercih abi...
      Tamam o zaman kardeşim pazar günü yanında bulunsun bakarsın senle bir pazarlık yaparız.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ersin_58
        Yani emrecim tavisye edersin, kutu içini...
        180 bg belki 185 bg olur Her ne kadar 5 bg hissedilmesede .
        Vermez kardeş öyle kutu içi 5 bg felan
        ancak acık hava filtresi bazı şeylerle desteklenirse uygun şartlar gercekleşirse belki 5-8 bg atar yoksa gerisi yok yani

Yorum

Orjinal yazı sahibi: DiaDavidoff
          Emre'cim K&N Apollo Universal Closed Intake Systems bizim araçta güzel bir ses ve performans sağlarmı ve birebir uyumlumudur?
          Murat abi çok güzel uyum sağlıyabilir ben denedim sesi gayet güzel mantar veya sünger filtreler gibi çok ses yapmıyor ben bu filtreyi kullanacaktım ama zamanında bir sürü para verip intake kit yaptırdım boru vs. şimdi onu cıkartıp bunu kullanmak biraz zoruma gitti açıkcası ,
          hoş güzel bir ses ve performans istiyorsan K&N Apollo çok iyi bir tercih abi...
          Tamam o zaman kardeşim pazar günü yanında bulunsun bakarsın senle bir pazarlık yaparız.
          Valla bu zamana kadar sahibinden felan ilan verseydim çoktan giderdi de ben belki ilerde başka araba alırsam ona takarım diye satmadım ama beğenirsen anlaşırız abi

genel bilgi burdada var,

http://www.eliftuning.com/KN-K-N-RC-...i_23840.html#0

Yorum

İşleniyor...
          X