Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Buddy Club Racing Spec kondenser + K&N Apollo Fİltre kit + K&N Kutu içi Perfo.

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Buddy Club Racing Spec kondenser + K&N Apollo Fİltre kit + K&N Kutu içi Perfo.

Arkadaşlar elimde Bu üç üründe mevcut Şuan kullandığım intake kit olarak HKS Mantar power filtre kullanıyorum diğer ürünler hakkında bilgi paylaşımı olsun istedim ihtiyacı olanlara satabilirim yada kendim kullanabilirim...

Buddy Club Racing Spec Kondenser

Racing Spec Condenser

Utilising the latest racing technology the Buddy Club Racing Spec Condenser combines an electrical grounding system with a battery current and voltage stabilisation control unit. The unit is designed to stabilise electrical "noise" and voltage spikes and offer additional grounding for all vehicles.

The Buddy Club Racing Spec Condenser maximizes the efficiency of all factory and aftermarket vehicle electrical systems and as a result you will get smoother engine operation, more efficient electrical component operation, improved electrical current and better fuel economy.

Buddy Club Racing Spec Condenser will work in conjunction with most other aftermarket grounding systems and it's a great addition to any high HP forced induction vehicles (dyno proven results).

(Spec Kondenser Yarış

Spec Kondenser Racing son yarış teknoloji Buddy Club yararlanan bir pil akım ve gerilim stabilizasyonu kontrol ünitesi ile bir elektrik topraklama sistemi birleştirir. birim elektrik "gürültü" ve gerilim ani stabilize etmek ve tüm araçlar için ek topraklama teklif tasarlanmıştır.

Spec Kondenser Yarış Buddy Club ve tüm fabrika ve satış sonrası araç elektrik sistemlerinin verimliliğini maksimize bir sonucu olarak daha yumuşak motor çalışması, daha verimli elektrikli bileşen operasyon alacak, elektrik akımı ve daha iyi yakıt ekonomisi düzeldi.

Spec Kondenser Racing Buddy Club çoğu sonrası topraklama sistemleri ile birlikte çalışacak ve (dyno kanıtlanmış sonuçlar) herhangi bir yüksek HP zorla indüksiyon araçlar için harika bir ek's.)

- Voltage stabiliser & grounding kit in one!
    *Prices are not include 10% local GST.

Cool blue led lights to spice up your engine bay
    2 in 1 design to both Ground and Stabilise voltage
    Improve Horse power and torque (dyno proven)
    Improve Fuel Economy
    Smooth idling with improve engine response
    Improve all electrical component performance
    Improve battery life

(- Voltaj sabitleyici ve bir topraklama seti!
    * Fiyatlar% 10 yerel GST dahil değildir.

Kadar baharat Cool mavi led ışıklar sizin motor defne
    Hem Zemin ve İstikrar gerilim 1 tasarım 2
    Iyileştirmek Beygir gücü ve tork (dyno kanıtlanmış)
    Geliştirmek Yakıt Ekonomisi
    Pürüzsüz motor tepkisi geliştirmek ile rölanti
    Tüm elektrikli bileşen performansını artırın
    Geliştirmek pil ömrü)

İMPREZA

PREMACYI

K&N Apollo Universal Closed Intake Systems

he Apollo is a universal "Cold Air Intake System". The Apollo's specially designed shape increases volumetric efficiency and is made of durable lightweight material for cooler air intake. The Apollo incorporates a K&N famous cotton gauze filter which is removable for periodic cleaning and provides the benefits of an open cone filter and standard air box in one unit. Heat build up is reduced which keeps the intake charge cool. Smooth internal features minimize air turbulence and maximize air flow. The Apollo is ideal for normally aspired engines up to 250BHP and turbo engines up to 350BHP. It comes with a standard 70mm base flange with a range of optional stepped adaptors available to allow fitment to other intake sizes.

Part RC-5052AR Product Specifications
    Product Style: Unique Universal Air Filter
    Filter Material: Cotton Gauze
    Flanges: None
    Height: 4.875 in (124 mm)
    Replacement Filter: RC-5052
    Weight: 2.5 lb (1.2 kg)
    Product Box Length: 9.1 in (231 mm)
    Product Box Width: 9.2 in (234 mm)
    Product Box Height: 9.4 in (239 mm)

(o Apollo evrensel bir "Soğuk Hava Emiş Sistemi"dir. Apollo'nun özel olarak tasarlanmış şekli ve volumetrik verim artar soğuk hava girişi için dayanıklı hafif malzemeden yapılmış. Apollo periyodik temizlik için çıkarılabilir ve bir birim açık bir koni filtresi ve standart hava kutusunun faydalar sağlayan bir K & N ünlü pamuk gazlı bez filtre içerir. Isı emme odasının serin tutar hangi azalır kurmak. Pürüzsüz iç özellikler hava türbülansı en aza indirmek ve hava akışını maksimize. Normalde 350BHP kadar 250BHP ve turbo motorlarına motorları heveslenmiş için Apollo idealdir. İsteğe basamaklı adaptörler diğer alımı boyutlara teçhizat sağlamak için kullanılabilir bir dizi standart 70mm taban flanşı ile birlikte geliyor.

Parçası RC-5052AR Ürün Özellikleri
    Ürün Style: Benzersiz Universal Hava Filtresi
    Filtre Malzeme: Pamuk tül
    Flanşlar: Yok
    Yılında 4,875 (124 mm): Yükseklik
    Yedek Filtre: RC-5052
    Ağırlık: 2.5 lb (1.2 kg)
    Ürün Kutu Uzunluk: 9.1 (231 mm)
    Ürün Kutu Genişlik: 9.2 (234 mm)
    Ürün Kutu Yükseklik: 9.4 in (239 mm) )

K&N Product Information for 33-2962

K&N insignia Kutu içi Filtre

K&N’s replacement air filters are designed to increase horsepower and acceleration while providing excellent filtration. We make over 1,200 different replacement air filters for virtually every vehicle on the road. These filters are washable and reusable and are custom designed to fit into your existing factory air box. Their drop-in design means adding performance is simple. With most vehicles you simply remove the disposable air filter and replace it with a K&N. See applicable instruction sheet for details. Our stock replacement air filters for street vehicles are covered by our famous K&N Million-Mile Limited Warranty™ and will be THE LAST AIR FILTER YOUR VEHICLE WILL EVER NEED.

(K & N hava filtreleri mükemmel filtreleme sağlarken, beygir gücü ve hızlanma artırmak için tasarlanmıştır. Yolda hemen her araç için 1.200 farklı hava filtreleri üzerinden yapmak. Bu filtreler yıkanabilir ve yeniden kullanılabilir ve mevcut fabrika hava kutunun içine sığacak şekilde tasarlanmış özel yapım. Onların açılan tasarım performans ekleyerek basit olduğu anlamına gelir. En çok araç ile sadece tek hava filtreyi kaldırmak ve bir K & N. ile değiştirin Ayrıntılar için geçerli talimat bakın. Sokak araçlar için Bizim stok hava filtreleri ve bizim meşhur K & N Milyon-Mile Sınırlı Garanti ™ tarafından karşılanmaktadır EVER İHTİYAÇ OLACAK SON HAVA FİLTRE SİZİN ARAÇ olacaktır.)

K&N 33-2962 fits the following:
    2011 VAUXHALL INSIGNIA 2.8L V6 F/I - All
    2011 VAUXHALL INSIGNIA 2.0L L4 F/I - All
    2011 VAUXHALL INSIGNIA 2.0L L4 DSL - All
    2011 VAUXHALL INSIGNIA 1.8L L4 F/I - All
    2011 VAUXHALL INSIGNIA 1.6L L4 F/I - All
    2011 SAAB 9-5 2.8L V6 F/I - All
    2011 SAAB 9-5 2.0L L4 F/I - All
    2011 SAAB 9-5 2.0L L4 DSL - All
    2011 SAAB 9-5 1.6L L4 F/I - All
    2011 OPEL INSIGNIA 2.8L V6 F/I - All
    2011 OPEL INSIGNIA 2.0L L4 DSL - All
    2011 OPEL INSIGNIA 1.6L L4 F/I - All
    2010 VAUXHALL INSIGNIA 2.8L V6 F/I - All
    2010 VAUXHALL INSIGNIA 2.0L L4 F/I - All
    2010 VAUXHALL INSIGNIA 2.0L L4 DSL - All
    2010 VAUXHALL INSIGNIA 1.8L L4 F/I - All
    2010 VAUXHALL INSIGNIA 1.6L L4 F/I - All
    2010 SAAB 9-5 2.8L V6 F/I - All
    2010 SAAB 9-5 2.0L L4 F/I - All
    2010 SAAB 9-5 2.0L L4 DSL - All
    2010 SAAB 9-5 1.6L L4 F/I - All
    2010 OPEL INSIGNIA 2.8L V6 F/I - All
    2010 OPEL INSIGNIA 2.0L L4 F/I - All
    2010 OPEL INSIGNIA 2.0L L4 DSL - All
    2010 OPEL INSIGNIA 1.8L L4 F/I - All
    2010 OPEL INSIGNIA 1.6L L4 F/I - All
    2009 VAUXHALL INSIGNIA 2.8L V6 F/I - All
    2009 VAUXHALL INSIGNIA 2.0L L4 F/I - All
    2009 VAUXHALL INSIGNIA 2.0L L4 DSL - All
    2009 VAUXHALL INSIGNIA 1.8L L4 F/I - All
    2009 VAUXHALL INSIGNIA 1.6L L4 F/I - All
    2009 OPEL INSIGNIA 2.8L V6 F/I - All
    2009 OPEL INSIGNIA 2.0L L4 F/I - All
    2009 OPEL INSIGNIA 2.0L L4 DSL - All
    2009 OPEL INSIGNIA 1.8L L4 F/I - All
    2009 OPEL INSIGNIA 1.6L L4 F/I - All
    2008 VAUXHALL INSIGNIA 2.8L V6 F/I - All
    2008 VAUXHALL INSIGNIA 2.0L L4 F/I - All
    2008 VAUXHALL INSIGNIA 2.0L L4 DSL - All
    2008 VAUXHALL INSIGNIA 1.8L L4 F/I - All
    2008 VAUXHALL INSIGNIA 1.6L L4 F/I - All
    2008 OPEL INSIGNIA 2.8L V6 F/I - All
    2008 OPEL INSIGNIA 2.0L L4 F/I - All
    2008 OPEL INSIGNIA 2.0L L4 DSL - All
    2008 OPEL INSIGNIA 1.8L L4 F/I - All
    2008 OPEL INSIGNIA 1.6L L4 F/I - All

Düşünceleriniz hangi ürün hakkında bilginiz varsa paylaşalım...

(Bilgiler Ürünlerin kendi Sitelerinden alınmıştır)
    Not : Ceviriler Google translate

Ynt: Buddy Club Racing Spec kondenser + K&N Apollo Fİltre kit + K&N Kutu içi Perfo.

ben bu ıngılızceyı tercume edene kadar turkceyı unuturum bunun kısa ve oz anlatımlı turkcesı yokmu bılıyorsun ben ılkogretımı 8 yılda bıtırdım
    2011 insignia 2,0 CDTI cosmo OPC

Yorum

Ynt: Buddy Club Racing Spec kondenser + K&N Apollo Fİltre kit + K&N Kutu içi Perfo.

Orjinal yazı sahibi: celikler05
      ben bu ıngılızceyı tercume edene kadar turkceyı unuturum bunun kısa ve oz anlatımlı turkcesı yokmu bılıyorsun ben ılkogretımı 8 yılda bıtırdım
      Sekiz yılda bitirdiysen o zaman bunun cevirisini en iyi senin yapman gerekirdi
      google translete ceviri yaptım işe yarar yinede

Yorum

Kardeşim burdan bi hediye yapsan banada yabancıya gitmese

Yorum

Orjinal yazı sahibi: nuriozen
          Kardeşim burdan bi hediye yapsan banada yabancıya gitmese
          senin arabaya önce bi yazılım yapalımda sonra hediyelik eşya dükkanına gideriz bereber şimdilik bunların pek faydası olmaz sana

Yorum

hımm yazılım? iyi fikir gelince detayları konuşuruz

Yorum

emre ben kutuiçi hava filtresini merak ediyordum K&N Apollo Universal Closed Intake Systems ses cıkarıyorsa onu istemem sen ne diyorsun sence hangisi olmalı birde fiyatı ları nedir bu 2 ürünün benim araba 2,0 cdti 166 bg
              Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
              [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

Orjinal yazı sahibi: emrezxr
                emre ben kutuiçi hava filtresini merak ediyordum K&N Apollo Universal Closed Intake Systems ses cıkarıyorsa onu istemem sen ne diyorsun sence hangisi olmalı birde fiyatı ları nedir bu 2 ürünün benim araba 2,0 cdti 166 bg
                ses cıkarmasın istiyorsan kutu içi tavsiyem fiyatı pm atarım kutu içi senin araca uyumlu zaten...

Yorum

benim anlamadığım nokta şu,madem daha geçirgen filtrelerle araç daha rahat nefes alıyor daha güclü ve rahat gidiyor, neden markalar daha az geçirgen filtre koyuyorlar?
                  Aşk çok yakar dediler usta tüp mü taktırsak?

Yorum

Walla önceki aracımda Green marka kutu içi filtre kullanmıştım ancak yakıt artışından başka bi işe yaramadığı gibi arabanın rölanti ayarlarını falan değiştirmişti. Araç ara gazı verip duruyodu kendi kendine
                    Green kaliteli bir markadır. Kutu içi filtrenin ses olayına hiçbir katkısı olmaz. Ses istiyorsanız muhakkak açık filtre kullanmanız gerekir. Belki benim araca uygun değildi bilmiyorum ama ben 5-6 ay sonra çıkarıp atmıştım.
                    Mondeo 2.0 Ecoboost 240 Bg Selective

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Sensation
                      benim anlamadığım nokta şu,madem daha geçirgen filtrelerle araç daha rahat nefes alıyor daha güclü ve rahat gidiyor, neden markalar daha az geçirgen filtre koyuyorlar?
                      Neden o zaman bu 1.6 dan 180 240 bg alınabiliyorda neden 180 bg üretliyor?
                      yada opc tamponlar bua rabya çok yakışıyor ama neden opc tamponlu üretilmiyor hepsi gibi...
                      performans kutu içi filtrelerin 100 bine kadar ömrü olanı var doğru kullandığında keza spor acık filtrelerinde her 10 binde bir temizlenip takılıyor yerine senin aracın her bakıma gittiğinde filtren değişiyor servis kazanıyor adamlar böyle filtre üretirler mi baskı balata yakıyoruz bu baskı balatanın çok uzun ömürlü olanı bronz balata dediğimiz var çok uzun ömürlü bu bronz balatayı standart sürüşe uyarlayabilirler ama yapmıyorlar neden sen baskı balatayı yak servise git diye yani lafın kısası uğur kardeşim herşeyin en iyisi en performanslısı tek bi yerde tek fiyata olmuyor malesef...

Yorum

Bende K&N Kutu içi filtre düşünüyorum.
                        Sizce almalımıyım?
                        Artıları neler olur ?
                        Güç veya yakıtta azcık da olsa bişiler farkettirirmi ?

Yorum

Emre'cim K&N Apollo Universal Closed Intake Systems bizim araçta güzel bir ses ve performans sağlarmı ve birebir uyumlumudur?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: xxstormxx
                            Emre'cim K&N Apollo Universal Closed Intake Systems bizim araçta güzel bir ses ve performans sağlarmı ve birebir uyumlumudur?
                            Murat abi çok güzel uyum sağlıyabilir ben denedim sesi gayet güzel mantar veya sünger filtreler gibi çok ses yapmıyor ben bu filtreyi kullanacaktım ama zamanında bir sürü para verip intake kit yaptırdım boru vs. şimdi onu cıkartıp bunu kullanmak biraz zoruma gitti açıkcası ,
                            hoş güzel bir ses ve performans istiyorsan K&N Apollo çok iyi bir tercih abi...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ersin_58
                              Bende K&N Kutu içi filtre düşünüyorum.
                              Sizce almalımıyım?
                              Artıları neler olur ?
                              Güç veya yakıtta azcık da olsa bişiler farkettirirmi ?
                              Gücte pek bir değişme olmaz arac daha randımanlı hava girişi sağlar ikincisi serviste filtre masrafından kurtulursun yakıtı öyle etkileme durumu pek söz konusu değil kardeşim yüksek devirlerde aracı rahatlatır...

Yorum

İşleniyor...
                              X