Duyuru

Collapse
No announcement yet.

egzoz.

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: egzoz.

Eyvallah Bülentt Abii oleyy

Yorum

Farklı olmuş alttaki siyah parçayı orjinal alıp değiştirirsen daha iyi olur gibi geliyor güle güle kullan

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

valla bencede cok güzül olmuş ama bir video olsada sesini dinlesek
        Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
        [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

Usta Cidden Ses Öle abartı Bi Ses değil Beğenmene Sevindim Emre Abi Sölediğini Dikkate Alıyorum Fatih Abi Ama İş İşten Geçti ARtık Tam Bagaj Çıtası Siparişi Verdim Babam İptal Ettirdi ya.. Bişey dicem Benim Araç 130luk dizel ogün bi sciroccoyla kapıştm e5te böle bir mazot yeme şekli yok gazlaya gazlaya gidince triptonikte ibrenin indiğini hissedyirm floryadan halıcıoğlunun ilerisine kadar kapştm böle bi bitme şekli yoktur yani bnm diğer araçlar bile bu kadar yemiyo torkları beygirleri ve motor hacimleri yüksek oldgu halde :d anlamadm gitti ya gazlamayınca çok iyi ama gazlayınca motor yetmiyomu çekmiyomu artk blmyrm ama yiyio feci Bide hakkını Verse dicemki Araba Yiyo Ama Gidiyo Hiçteyse :d Hem Gitmiyo Hem Yiyo

Yorum

vayyy erginden şok itiraflar
            F30 Sport+

Yorum

=D=D

Yorum

İşleniyor...
              X