Duyuru

Collapse
No announcement yet.

egzoz.

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: egzoz.

Orjinal yazı sahibi: Power
    Dizel araçların egzos sesleri genelde benzer oluyorlar. Mazot kalın bir yakıt bu yüzden dışarı atım seviyesi benzine göre çok çok yüksek. Gaza abanınca foşurtu çıkartmaya başlıyorlar. Insigniada bu kadar olmasada da o sesi tahmin ediyorum BMW 5.20Dlerde gaza köklenince çıkan ses gibi bir sesten bahsediyorsun galiba. Bu sesi doruklarda yaşamak için size bir önerim, imkanınız varsa (genelde şirket araçları oldukları için rahatlıkla bulabilirsiniz çevreden) bir Hyundai Accent ile köküne kadar basmak ve camları açmak Hortum oluşuyor arkada sanki.
    Evet bende Accent 1.4 benzinli modeli vardı sanki arkada hortum varoluodu gaza yüklenince 10numara keyfleniyodu insan
    2011 İnsignia 2.0 CDTI 160HP Active Select + DVD800 Navi

Yorum

Ya yemin Ederim Kaybettm Tlefondan Çektm Foto Yüklicem onuda akşam eve gidince fazla belli olmuyo teelfon kalıtlı çkmiyo çnk

Yorum

Orjinal yazı sahibi: -EA-
        Ya yemin Ederim Kaybettm Tlefondan Çektm Foto Yüklicem onuda akşam eve gidince fazla belli olmuyo teelfon kalıtlı çkmiyo çnk
        Sende Erhan , Gökhan ve Hasanı geçtin ... Çamura yatmada çekeceğin bir foto öldürdün milleti
        2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
        [center]

Yorum

video değilmiydi ya, şimdiden isteyelimde 1 haftada video gelmesini beklemeyelim ondan sonra
          InsigniaTEAM

Yorum

hafıza dolar video da kalır ihihi şaka bi yana, hem video hem foto koyarak affettirebilirsin kendini ihihi sadece kuru kuru fotolarla olmaz bu iş ) hem telefonla çekmişssin fotoların kalitesi de düştü ayak üstü kurtulamazsın kalitesiz fotolarla..
            sen o kadar masraf yap ses çok güzel de bizi meraklandır heyecanlandır sona telefonla kalitesiz foto koy oldu mu şimdi

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

walla ben atlayıp gidiyorum birazdan canlı canlı görcem

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Sufy
                Orjinal yazı sahibi: -EA-
                Sende Erhan , Gökhan ve Hasanı geçtin ... Çamura yatmada çekeceğin bir foto öldürdün milleti
                erhan üstadımız ne öğrendiysek ondan öğrendik değil mi hasan? )
                F30 Sport+

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Sufy
                  Büyük İskender öldü ......Mertçim
                  ahahahahah

Yorum

yaa egzoz sesi yok Sadece Bi Rüzgar sesi Var Öle abartılıcak bi Ses değil Normal dizel Sesinden Daha iyi Bi Ses Arkadasın bmw Örneği Gibi Fotolar Yükleniyr Bekleyin

Yorum

Biraz Geç OLdu Kusuruma Bakmayın

Yorum

çirkin olmuş dersem kusura bakmazsın değil mi? ama sen beğendiysen sorun yok... güle güle kullan
                        F30 Sport+

Yorum

300TL lik bir iscilik malzeme göremedim bende kusura bakma ,ama önemli olan senin beğenmen zaten

Yorum

değişik bir tarz olmuş.. güle güle kullan.. cool
                            2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
                            [center]

Yorum

ben beğendim arkadaşlar, güzel olmuş bence..... yolda giderken turbo egzost görüntüsünden bi farkı olmaz diye düşünüyorum, bide canlı görmek gerek bence....

Yorum

valla ben çok begendmm

Yorum

İşleniyor...
                                X