Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Insignia 1.6 CDTI Yazılım Stage1

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Orjinal yazı sahibi: cliors View Post
    Bu arada Hasancım güle güle kullan, aracın çok güzel oldu.
    Tesekkür ederim Alper abi senin sayende
    34 PHG 39 // İt Köpek A.Ş.
    Insignia 1.6 CDTI COSMO AS + 19' Rims + Sprintbooster + Vogtland 30mm Springs + BiTurbo Exhaust + Dr.ECU Stage1
    http://i.hizliresim.com/r3B80z.jpg

Yorum

Super chips gereksiz ve çok pahalı birde lisanslı diye bir şey yok yaani araca ozel yazılım yapilmiyor standart bir yazılımı bütün 1.6 cdti lere aynı yazılımı yüklüyor yani 2 adet cdti aracı götürün ikiside aynı gücü alır custom yazılım yapmıyorlar yapan firmalar benim bildiğim rsa revo ps chip dr oz ve paşaoğlu tuning bekir paşaoğlu yapıyor bekir arkadaşım bütün araclarimi ona yaptırdım izlediğiniz opc ve 5.20 ı videosundaki benim aracıda o yaptı fiyatı daha ucuz 700 tl ye yaptırabilirsiniz vede iddia ediyorum superchips yapilan bir araçla bekirin yaptığı araç superchipsinkine fark atar

1.6 Turbo Cosmo 272bg 360 nm forget piston ve piston kollari downpipe komple 76mm egzoz sistemi ve daha büyük intercoler

Yorum

Orjinal yazı sahibi: volkan View Post
        Super chips gereksiz ve çok pahalı birde lisanslı diye bir şey yok yaani araca ozel yazılım yapilmiyor standart bir yazılımı bütün 1.6 cdti lere aynı yazılımı yüklüyor yani 2 adet cdti aracı götürün ikiside aynı gücü alır custom yazılım yapmıyorlar yapan firmalar benim bildiğim rsa revo ps chip dr oz ve paşaoğlu tuning bekir paşaoğlu yapıyor bekir arkadaşım bütün araclarimi ona yaptırdım izlediğiniz opc ve 5.20 ı videosundaki benim aracıda o yaptı fiyatı daha ucuz 700 tl ye yaptırabilirsiniz vede iddia ediyorum superchips yapilan bir araçla bekirin yaptığı araç superchipsinkine fark atar
        Hocam dogrudur söylediklerinizin bir kısmına katılıyorum superchips pahalı ama hata vermeden sorunsuz kullanıyorum..Daha önce Ecufast,G-Force,Dr.Ecu hepsini denedim..Bu sırada diğer firmalarlada görüştüm..Özellikle Dr.Ecu da yaptırdıgım yazılımla cok iyi gidiyordu ama anlık olarak hata veriyordu daha sonra güncellemeye gittigimde hatayı düzelttiler ama ilk yaptıgı gibi gitmiyordu..2CR da yaptıran arkdasımda var 1.6 170 hp benzinlisine gemi kadar fark atıyordu ama ne kadar saglıklı bilemem ve yinede anlık olarak hata veriyordu "motor gücü azaltıldı" diye mesele saglıklı bir sekilde uzun vade de aracı kullanmak..Ayrıca Superchips her aracın motoruna ayrı yazılım yapıyor sase numarasına özeldir..Fiyatı biraz pahalı o benim cebimi ilgilendirir yada yaptıracak olan kişilerin cebine etkiler..Ben burda firma reklamı yapmıyorum sadece yasadıgım tecrübelerimi aktarıyorum..
        Insignia 1.6 CDTI COSMO AS + 19' Rims + Sprintbooster + Vogtland 30mm Springs + BiTurbo Exhaust + Dr.ECU Stage1

Yorum

Kardeşim ben sana reklam yapıyorsun demiyorun yalniz aracın şasesine göre yazılım külliyen yalan ne alaka inanmayın bunlara biraz milliyet ci olup bunu yapan türk firmalara yönelelim

1.6 Turbo Cosmo 272bg 360 nm forget piston ve piston kollari downpipe komple 76mm egzoz sistemi ve daha büyük intercoler

Yorum

ingiltereden gelen maili kendi gözümle gördüm benim motor no ve sase nosu yazıyordu ve türk firmaları biraz daha gayret göstermeliler malesef..

Yorum

Senin motor no ve şase nonunu yazınca sadece senin aracına özel yapildiginimi zannediyorsun bunlar sadece yabancılar herşeyi daha iyi yapar zihniyeti superchipsin yaptığı bir araç ile paşaoğlu tunningin yaptığı bir aracı deneyelim görelim gerçekleri artı benim araç 5.20 i 170 bg ,stock bir 180 bg lik insigniayi geçemezken insignianin en güçlü aracı opc iyle dalga geçecek hale sokabiliyorlar bırakalım bu biz yapamayız yabancı firmalar daha iyi yapar özentiliğini

Yorum

ben anlatamadım heralde anlatmak istedigimi Volkan abi bigün bulusmaya denk gelirsek sana detaylı anlatırım

Yorum

yazılım için 1600 tl gerçekten çok fazla. sonuçta yazılımların yaptığı, müdahale ettiği değişiklikler belli. eğer uygulanacak yazılım defalarca test edilip zor şartlarda denendiyse limitler uzun süreli zorlanıp bir sonuç çıkarılarak piyasaya sürüldüyse ne alaa, bu çok önemli. ama fiyat 1600 tl ise yurt dışı maaliyetinden dolayı yansıtılıyor gibi geliyor insana.

iki farklı antivirüs yazılımı düşünelim. İkisininde yaptığı iş aynı, belli başlı tanımlanan virüs veritabanına göre bilgisayarımızı tarayıp gözden geçiriyor. Ama biri diğerinin 2 katına satılıyor ise, emin olun kurumsal firmaların daha çok tercih etmesinden daha yaygın teknik destek vermesinden kaynaklanıyordur. Ama sonrada bireysel bir kullanıcı antivirüs için kaç kez müşteri temsilcisinden destek alıyor ki? Herhangi bir verikaybı yada arıza durumunda bilgisayarınızın, sadece tavsiyede bulunmaktan başka birşey yapmazlar. zarar yine bizim zararımızdır.
                  1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo/ Carbon Flash Black / UV Kaput Koruma Filmi / Boya Koruma
                  Flexride Şasi/ Çevre görüş 2 + Opel Eye/ Stil Paket(19"J+Deri Döşeme+Isıtmalı Koltuklar+BOSE Ses Sistemi) / Sunroof / R700+Carplay/Adaptive Cruse Control

Yorum

Orjinal yazı sahibi: selcuktuncer View Post
                    yazılım için 1600 tl gerçekten çok fazla. sonuçta yazılımların yaptığı, müdahale ettiği değişiklikler belli. eğer uygulanacak yazılım defalarca test edilip zor şartlarda denendiyse limitler uzun süreli zorlanıp bir sonuç çıkarılarak piyasaya sürüldüyse ne alaa, bu çok önemli. ama fiyat 1600 tl ise yurt dışı maaliyetinden dolayı yansıtılıyor gibi geliyor insana.

iki farklı antivirüs yazılımı düşünelim. İkisininde yaptığı iş aynı, belli başlı tanımlanan virüs veritabanına göre bilgisayarımızı tarayıp gözden geçiriyor. Ama biri diğerinin 2 katına satılıyor ise, emin olun kurumsal firmaların daha çok tercih etmesinden daha yaygın teknik destek vermesinden kaynaklanıyordur. Ama sonrada bireysel bir kullanıcı antivirüs için kaç kez müşteri temsilcisinden destek alıyor ki? Herhangi bir verikaybı yada arıza durumunda bilgisayarınızın, sadece tavsiyede bulunmaktan başka birşey yapmazlar. zarar yine bizim zararımızdır.
                    Dogrudur hocam kesinlikle katılıyorum yurt dısı fiyatı özellikle sterlin olarak ülkemizde pahalı yansıtılıyor malesef..

Yorum

• Bende daha önce yazilima çok mesafeliydim . Önceki aracım i30 du birçok arkadaşım araçlarına yazılım yapmislardi ve uzun km ler sorunsuz bindiler sonunda bende i30 a pasaoglunda yazilim yaptirdim gerçekten aracim süper oldu öyle cokta actirmadim araci . Şimdi nasipse insignia almayı düşünüyorum ve yazılım yaptiran arkadaşlarin bir sıkıntısı yoksa bende pasaoglunun yolunu tutacağım.

Yorum

• Yazılımın son hıza etkisi nedir?ne kadar artırır?
                        [center]
                        1.6cdti sport 
                        GREY HURRICANE [center]

Yorum

• Yazılımın son hıza etkisi nedir?ne kadar artırır?
                          [center]
                          1.6cdti sport 
                          GREY HURRICANE [center]

Yorum

• su an icin 233 km/h gördüm hafif rampa asagı ama daha da gidiyordu trafik sartları elvermedi diyelim..

Yorum

• Düz yolda durum nasıl acaba yazılım yaptırmadan önceye göre
                              [center]
                              1.6cdti sport 
                              GREY HURRICANE [center]

Yorum

• düz yolda stock iken 210 km/h civarı hızları görüyordu

Yorum

İşleniyor...
                                X