Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Insignia 1.6 CDTI Yazılım Stage1

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ben de yazılım yaptırmayı düşünüyordum ama geri plana atsam iyi olacak sanırım.
    [center]
    1.6cdti sport 
    GREY HURRICANE [center]

Yorum

Bu yazılım işi bir tuhaf. Ben ilk makyajlı insigniama yaptırdım. Arabanın gidişi çok değişti.
      .
      Sonra şu andaki aracıma yaptırdım aynı yerde. Kasa motor bir önceki ile aynı ama hiçbir fark olmadı.
      .
      Lpg takılacağı için iptal ettirdim yazılımı. Lpg de sorun olmayınca tekrar yaptırmaya karar verdim. Bu kez farklı bir firmaya gittim ama yazılımı araca yükleyemedik, hata verdi. Sıvı lpg den olabileceği söylendi. %98 e gelip hata veriyordu.
      .
      Motor aynı motor ama sonuçlar farklı. Çok anlayamadığım teknik farklar var sanırım.
      İnsignia 2014 Cosmo 1.6 170hp, Marjet Sıvı Sistem LPG, Zeytin Yeşili, Otomatik, FlexRide Paketi, Çevre Görüş Paketi 2, Sunroof, BOSE Ses Sistemi, Park and Go Paketi, Isıtmalı Siena Perfore Deri Koltuklar

Yorum

Yazılımla ilgili güncel haberler var mı arkadaşlar?
        Arızasız sorunsuz kullanan var mı?
        Son gelişmeler nedir?

Yorum

BTG Maslak'da superchips yaptırdım +24 hp & 50 nm tork değerleri ile gayet iyi memnunum sorunsuz çalışıyor..
          34 PHG 39 // İt Köpek A.Ş.
          Insignia 1.6 CDTI COSMO AS + 19' Rims + Sprintbooster + Vogtland 30mm Springs + BiTurbo Exhaust + Dr.ECU Stage1
          http://i.hizliresim.com/r3B80z.jpg

Yorum

Orjinal yazı sahibi: hsn_gok View Post
            BTG Maslak'da superchips yaptırdım +24 hp & 50 nm tork değerleri ile gayet iyi memnunum sorunsuz çalışıyor..
            Ne zaman yaptırdınız? Ne kadardır kullanıyorsunuz?
            İlk hızlanmadaki hantallık gitti mi?
            Performansta belirgin bir artış oldu mu?
            Herhangi bir arıza verdi mi?
            Bu işlemin bedeli ne kadar? Size kaça maal oldu?
            Epey soru sordum galiba
            Teşekkürler..

Yorum

bu soruların cevabını rica ediyoruz
              1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo/ Carbon Flash Black / UV Kaput Koruma Filmi / Boya Koruma
              Flexride Şasi/ Çevre görüş 2 + Opel Eye/ Stil Paket(19"J+Deri Döşeme+Isıtmalı Koltuklar+BOSE Ses Sistemi) / Sunroof / R700+Carplay/Adaptive Cruse Control

Yorum

3 gün oldu yaptıralı harika diyebilirim cok memnunum..Denediğim son yazılım firmasıydı bi ara aracı satıcaktım öyle diyebilirim..Aracın hantallıgı kesinlikle gitti hatta 170 hp benzinlisine kafa sallar öyle söyleyim..Sorunsuz çalışıyor lisanslı yazılım İngiliz firmasının yaptıgı firmadır..Ayrıca Sprintbooster(Gaz tepkimesi) +K&N Kutu içi performans filtreside güzel uyum saglıyor Superchips le beraber..Tavsiye ederim fiyat konusuna gelince biraz baglı 1600 TL ona göre siz konusup pazarlıgınızı yaparsınız..Hızlanma videosuda atıcam..
                Insignia 1.6 CDTI COSMO AS + 19' Rims + Sprintbooster + Vogtland 30mm Springs + BiTurbo Exhaust + Dr.ECU Stage1

Yorum

1600 TL ürkütücüymüş o ne öyle
                  1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo/ Carbon Flash Black / UV Kaput Koruma Filmi / Boya Koruma
                  Flexride Şasi/ Çevre görüş 2 + Opel Eye/ Stil Paket(19"J+Deri Döşeme+Isıtmalı Koltuklar+BOSE Ses Sistemi) / Sunroof / R700+Carplay/Adaptive Cruse Control

Yorum

ama deger lisanslı yazılım cünkü linki paylaşıyorum

https://youtu.be/2P_8yBsbocQ

Yorum

100 km 8 Saniyede Çıkmış doğrumudur ?

Ayrıca yazılım haricinde uyguladığınız hava filtresi vesaire gibi upgradeler mevcut mu? Yoksa sadece yazılım mı var ?

Yorum

9.1-9.2 snde cıkıyor 0-100 hıza sprintbooster + K&N Filtre mevcut aracda..

Yorum

Fiyat oldukça yüksek geldi bana.
                          Uzun süre sorunsuz kullanabileceğimden emin olsam yaptırırım da,
                          3-5 ay sonra arıza çıkartır, performansta düşme olur ya da başka bir sorunla karşılaşırsam can sıkar..
                          Hasan hocam lisanlı yazılım olması ne anlama geliyor? Yazılımdan kaynaklı sorun olmayacağına dair garanti mi veriyor?
                          Kaç yıl garantili?
                          Eski yazılımı yedekleyip size verdiler mi?
                          Son olarak yakıtta ne yönde ve hangi oranda bir değişiklik var?

Yorum

Bende de astra 1.6 cdti var, hızlanma videosu aşağıda. Sonuçlar kesinlikle muazzam. Superchips tavsiye olunur.

https://www.youtube.com/watch?v=l6Alyil8o7I

Yorum

Bu arada Hasancım güle güle kullan, aracın çok güzel oldu.

Yorum

Bakımlarınızı düzgün yaptırdıgınız sürede hiç bir sorunla karsılaşmazsınız (bu konu baslıgı altında daha detaylı anlatmıştım üst tarafta bakabilirsiniz)..Tabi stock olarak kullanıp motor kıranlarda var tabi ona bişey demiyorum..Daha önceki araclarımı hep yazılımlı kullandım 2-3 yıl arayla sorun yaşamadım..Superchips bi tanıdıgım abi aracılıgıyla yaptırdım bütün araclarında superchips kullanmıştı ve gayet memnundu..Motor garansiti olarak üretici firmayla görüşmenizi isticem lisanslı yazılım sadece benim aracın motor verilerine göre üretilmiş olmaktadır..Eski yazılım yaptırdıgım yerde ve ingilteredeki firmada saklanıyor istediginiz zaman stock versiyona gecebilirsiniz..Yakıt konusunda daha deneyemedim ama önceki araclarımdan biliyorum ortalama 0.4-0.5 lt düşme oluyor..Aracınızda 3-5 ay sonra performans kaybı olmaz..

Yorum

İşleniyor...
                                X