Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Aydınlatmalara LED uygulaması

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• İyi hafta sonları arkadaşlar. İnsignia gündüz farları led değilde . t20 led beyaz alıcam . Nasıldır bizimkiler . Nereden almalıyım ,dipsiz mi, dipli mi yardımcı olabilir misiniz ? Daha belirgin yanar diye düşünüyorum .led drl . 2009 cosmo fara göre. şimdiden teşekkürler.

Yorum

• Arkadaşlar meraba bende araca led uygulamayı düşünüyorum sisler köşe dönüşler geri vites plakalık arıza ışığı yakmayan güncel ürünlerden hangisine kaç tane lazım diplimi dipsizmi olduğunu yazabilecek bir arkadaş varmı?

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: erdemhancerr View Post
        Arkadaşlar meraba bende araca led uygulamayı düşünüyorum sisler köşe dönüşler geri vites plakalık arıza ışığı yakmayan güncel ürünlerden hangisine kaç tane lazım diplimi dipsizmi olduğunu yazabilecek bir arkadaş varmı?
        İç kısımları ayak aydınlatmaları tamamen buz mavisi beyaz led yaptım sorunsuz çalışıyor.
        Halojen uzun kısaları yarın gelecek olan Photon HIR2 9012 Acorn 5000 Lumen Mini 3Plus LED Xenon farlarlar değiştireceğim ( 254 TL)
        Sonucu ve resimleri atarım. Aynı ürünle T10 hediye gelecek beyaz led olursa plakaya takarım.
        Ayrıca geçen gün haftalık buluşmada Alper hocamı takip ederken bagaj kapağındaki park lambaların
        gece gayet güzel bir izlenim bıraktığını farkettim. Bumerangı biraz daha uzatıp yeni kasa gibi görselini daha iyi yapıyor.
        ​​​​​​​ Ona da led taktırıp aktif edeceğim. Sanırım bendeki araçta içinde ampul vs yok.
        ampül değerleri isimleri konusunda eto1907 arkadaşımızın uygulamaları var. İncelerseniz faydalanabilirsiniz. Bu konuda oldukça bilgili

Subaru XV 1.6i Xtreme Benzin.

Yorum

İşleniyor...
        X