Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Aydınlatmalara LED uygulaması

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ynt: Aydınlatmalara LED uygulaması

Bunlarda geri kalanlar

Torpido:

Geri vites:

Bagaj:

2015 Opel Mokka 1.6 CDTI Cosmo

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Davudx
      http://s.aliexpress.com/vaQNraQV
      2 adet/grup t10 led canbus Yok OBC Hata T10 24led 3014smd LED 194 168 W5W T10 LED İç Gösterge ampul lamba Beyaz

Ben Şundan aldım bekliyorum bugun yarin gelecek eli kulağında. Canbus arıza yakmaz dedi Satıcı bakıp göreceğiz. Sizinkiler hayırlı olsun, çok güzel olmuş
      Gerçekten fiyatları iyi. Tavan ışığı haricinde her yerde kullanabilirsiniz. Tavan ışığı için benim kullandığım adaptörlere ihtiyacınız var.
      Plaka ışıklarında mükemmel sonuç alınıyor.

Yorum

elinize sağlık güzel olmuş.
        ben plaka ışıklarını ve geri vites ışıklarını led yapmak istiyorum. geri vitesler mercedeslerdeki gibi hoş duracaktır.
        lazer çizgisini arka sis lambalarının hattına bağlıyorsunuz sanırım direk, arıza yakmıyor değil mi ?
        1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo/ Carbon Flash Black / UV Kaput Koruma Filmi / Boya Koruma
        Flexride Şasi/ Çevre görüş 2 + Opel Eye/ Stil Paket(19"J+Deri Döşeme+Isıtmalı Koltuklar+BOSE Ses Sistemi) / Sunroof / R700+Carplay/Adaptive Cruse Control

Yorum

çalışmanızda tek hoş olmayan şey tavan aydınlatmasındaki ledlerin kablolarının görünüyor olması. onu da çözersiniz bir çok yol olabilir
          1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo/ Carbon Flash Black / UV Kaput Koruma Filmi / Boya Koruma
          Flexride Şasi/ Çevre görüş 2 + Opel Eye/ Stil Paket(19"J+Deri Döşeme+Isıtmalı Koltuklar+BOSE Ses Sistemi) / Sunroof / R700+Carplay/Adaptive Cruse Control

Yorum

Orjinal yazı sahibi: selcuktuncer
            elinize sağlık güzel olmuş.
            ben plaka ışıklarını ve geri vites ışıklarını led yapmak istiyorum. geri vitesler mercedeslerdeki gibi hoş duracaktır.
            lazer çizgisini arka sis lambalarının hattına bağlıyorsunuz sanırım direk, arıza yakmıyor değil mi ?
            Lazer için nötr tarafını herhangi bir lambadan alabilirsiniz. Ama güç kablosunu sislere giden kabloyu bulup kablo çekip bağlamanız gerekiyor.
            Benim için sol arka sis lambası oluyor. Aslında Mokka da sigortalar bagajda sol tarafta ama sisi sigortalardan ayrı kablo çektikleri için kabloyu bulup bağladık.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: selcuktuncer
              çalışmanızda tek hoş olmayan şey tavan aydınlatmasındaki ledlerin kablolarının görünüyor olması. onu da çözersiniz bir çok yol olabilir
              Çok parlak ışık olduğu için dikkatimi çekmemişti. Siz söyleyince fotoğrafda gördüm. İlk işim kapağı çıkarıp kabloları arkaya almak olacak.
              Dikkatiniz için teşekkürler.

Yorum

Bir ek bilgi olsun ben iç aydınlatmalarda philips photon kullanıyorum, direk taktım arıza v.s. Yok, kablo derdi yok. Çok hoş olmuş aydınlatmalar, beyaz ışık daha elegance bir hava katıyor araca kesinlikle

Yorum

Orjinal yazı sahibi: c@g@t@y
                  Bir ek bilgi olsun ben iç aydınlatmalarda philips photon kullanıyorum, direk taktım arıza v.s. Yok, kablo derdi yok. Çok hoş olmuş aydınlatmalar, beyaz ışık daha elegance bir hava katıyor araca kesinlikle
                  Dipsiz ledleri ( plakalıklara taktığım) kullansaydım kablo derdi olmazdı. Ancak elimde sadece 2 tane olduğu için plakalıklara takdım. Ayrıca diğerlerinin yüzey alanı daha fazla olduğu için daha çok ışık verdiğini düşünüyorum. Bu nedenle kullandım. Kablolar arkaya saklanabilir. Sorun yok.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: turquaz72
                    http://s.aliexpress.com/vaQNraQV
                    2 adet/grup t10 led canbus Yok OBC Hata T10 24led 3014smd LED 194 168 W5W T10 LED İç Gösterge ampul lamba Beyaz

Ben Şundan aldım bekliyorum bugun yarin gelecek eli kulağında. Canbus arıza yakmaz dedi Satıcı bakıp göreceğiz. Sizinkiler hayırlı olsun, çok güzel olmuş
                    Gerçekten fiyatları iyi. Tavan ışığı haricinde her yerde kullanabilirsiniz. Tavan ışığı için benim kullandığım adaptörlere ihtiyacınız var.
                    Plaka ışıklarında mükemmel sonuç alınıyor.
                    Ben tavan için şunlardan aldım, 12 ledli. Içerdeki lambalar zaten arıza sışığı yakmadığı için sorun olmayacak.
                    http://s.aliexpress.com/YnaqMNnA
                    Toptan 10X T10 W5W Canbus Beyaz 3020 1206 12SMD Araç Kuyruk pano Lambası Araç Oto Kama Dönüş Sinyali Ampul 12Led DC 12 V

Yorum

Orjinal yazı sahibi: CB
                      mokkanın sağ arka sis lambası niye yanmıyor?
                      Mokka da arka sis sadece sol tarafta var. Sağ tarafta sis yok
                      bence o işte bir yanlışlık var. araştırmamız gereken bir konu daha bulduk sanırım.

1.4T Edition Elegance - Yeni Stil Paketi - Sunroof

Yorum

mokkanın sağ arka sis lambası niye yanmıyor?
                        Mokka da arka sis sadece sol tarafta var. Sağ tarafta sis yok
                        bence o işte bir yanlışlık var. araştırmamız gereken bir konu daha bulduk sanırım.

Ben araştırdım. Mokkanın ilk çıkan modellerinde 2 adet arka sis farı varmış. Ancak son modellerde 1 arka sis farı var.
                        2014 modellerde 2 sis lambası var. Ancak 2015 modellerde sis lambasını 1 e düşürmüşler.

http://www.mokkaownersclub.co.uk/for...topic3814.html

Yorum

Benim plakalıklar arıza ışığı yaktı.

Yorum

Benim plakalıklar arıza ışığı yaktı.
                            Gönderdiğiniz linkteki led leri incelemiştim. Biraz fazla ucuz. 10 tanesi 4usd civarı.
                            Oysaki iyi modellerde fiyat biraz daha pahalı. Benimkiler aşağıdaki linktekiler arız ışığı yakmadı.

http://tr.aliexpress.com/item/2pcs-B...564611224.html

Dah uygun fiyatlı bu olabilir.

http://tr.aliexpress.com/item/For-Op...523325464.html

Yorum

Plaka icin linkdeki ürünü almayı planlıyorum, yorum kısmında bir yeni insignia sahibi hata lambası yakmadığını yazmış.
                              Audew 18 LED Lisans Numarası Plaka Işık Için Vauxhall Opel Corsa C D Astra H J Insignia
                              http://s.aliexpress.com/Vn2myEFv
                              (from AliExpress Android)
                              2015 BEYAZ 1.6 CDTI COSMO ACTIVE SELECT+STILL PAKET

Yorum

Orjinal yazı sahibi: fruktr
                                Plaka icin linkdeki ürünü almayı planlıyorum, yorum kısmında bir yeni insignia sahibi hata lambası yakmadığını yazmış.
                                Audew 18 LED Lisans Numarası Plaka Işık Için Vauxhall Opel Corsa C D Astra H J Insignia
                                http://s.aliexpress.com/Vn2myEFv
                                (from AliExpress Android)
                                Bunlar üzerinde direnç olduğu için arıza lambası yakmayacaktır. Kullananların tek şikayeti ışık şiddetinin fazla olması. Bunuda ışıkların önüne siyah izole bant yapıştırıp, istenilen şiddeti böyle ayarlamakta bulmuşlar.

Yorum

İşleniyor...
                                X