Duyuru

Collapse
No announcement yet.

OPEL TÜRKİYE YE ŞİKAYET BAKALIM NE OLCAK!!!!

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: OPEL TÜRKİYE YE ŞİKAYET BAKALIM NE OLCAK!!!!

Birkaç kez opel türkiye ile benim de konuşma fırsatım oldu. Sanırım hep aynı kadın çıkıyor. Ağzında sakız varmış gibi lakayt tavırlara bişeyler geveleyip duruyor. Sanki şu telemarket ürünlerini alıp geri iade isterken muhatap olduğunuz kadınlar gibi
    Mondeo 2.0 Ecoboost 240 Bg Selective

Yorum

hepsi iyi hoşta servisteki kişilerle tanıdıkmı veya akrabamı olması gerekir araçta bir sıkıntı varsa gereken yapılır ücret ödenir diye biliyorum tanıdık oldugunda araçlarımıza itinalı bakılıyorsa yazıklar olsun bu mantık bence sanayi mantıgı degilmidir

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Azure
        Bizim Vectra C dede var bu sorun. Cam acıkken tünelde ve yol kenarında sesin çarpıp yankı yapabilceği bişeyler varsa ses baya duyuluyor cik cik cik diye ama açıkcası servisteki ilgisizler kadar beni sinir etmiyor
        bende de eskiden 1997 cd 2000 vectra vardı... dediginiz sorun o zamanlar benim aracta da vardı sanayide cözmüştüm ön fren balatalarını sıkıştırmada kullanılan parcalardan kaynaklanıyordu 3 senede 2 kez degiştirmek zorunda kalmıştım ama kuş sesinide duymak zorunda kalmadım

Yorum

İşleniyor...
        X