Duyuru

Collapse
No announcement yet.

OPEL TÜRKİYE YE ŞİKAYET BAKALIM NE OLCAK!!!!

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• OPEL TÜRKİYE YE ŞİKAYET BAKALIM NE OLCAK!!!!

opelden de opelin servislerindende bıktım geçen hafta frenlerdeki kesilmek bilmeyen ses için servise yollamıştım ve temizlenip yollandı ve 3 .4 gündür cik cik öten bir arabayla yol yapmaktayım artık o sesi duymaktan bıktım arabadan soğudum resmen bende rezil opel türkiyenin müşteri hattını aradım telefona son derece lakayıt bir kadın çıktı son derece seviyeden yoksun bir tarz ile dosya açtık gerçekten opelin ne kadar kalitesiz bir marka olduğunu call centerdaki çobanlardan anlıyabilirsiniz arkadaşlar.. neyse ben belirttim bıktım sesten komple disk balata değişimi istiyorum 60 milyarı şahine binmek için vermedim ayrıca serviste bir eleman garanti 1 ay sonra dolduğu için değişim olmaz benden söylemesi demişti felan dedikten sonra 3 iş günü içinde servisle görüşüp sizi arayacağız dedi bakalım ne olcak ama bida gerçekten tövbe ettim ne opele binerim nede çevreme al derim zaten fren sistemim değişmez ise komple inadına satıcam arabayı ikinci el passat CC almaya karar verdim..
    2010 1.6T Cosmo,Teknik Gri, 19 jant,Cyclone navigasyon, JBL ses sistemi, ayna altı led,

Ynt: OPEL TÜRKİYE YE ŞİKAYET BAKALIM NE OLCAK!!!!

hayırlısı olsun diyelim ancak doğuş oto daha berbat herşey satana kadar burası Türkiye

Yorum

Bilal hocam;

Öncelikle geçmiş olsun

Bahsettiğiniz problem dönem dönem farklı araçlarda da çıktı ve benim bildiğim opel müşteri memnuniyeti altında değişmemesi gereken birçok parçayı değişitirdi ve birçok üyemiz burada iyi yada kötü olarak paylaşımını yaptı ama bu forumda bu yazdığınız mesajı okuyan bir çok üyemiz var yorumlarınızdan sanki hiç ilgilenilmemiş hiç bir kimseye desteği olmayan ve müşterilere önem vermeyen bir hava gözüküyor

kızgınlığınızla söylediğiniz sözleri inşallah yapmazsınız CC dört başı mağrur bir araç değil

En kısa zamanda sorununuz düzelir inşallah.

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Bilalcim servisin seni direk opel Türkiye ile başbaşa bırakması da ilginç.Ben her sıkıntımı serviste çözüyorum.Keşke alternatif servise başvursaydın.
        Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

bence tanıdık servis tanıdık usta olucak markanın suçu yok...97 yılından beri opele biniyorum ilk kez bu yıl servisten memnun kaldım oda forum sayesinde tanışmış olduğum surtaş dan Gültekin usat sayesinde...

Yorum

Aynı şikayetten ben de muzdaribim. Artık bu ses bende fobi haline geldi. Ben de bıktım. Garaja giriyorum kimseyle karşılaşmamak için dua ediyorum. Diskler cik cik ötüyor. Öyle az bir ses de değil baya baya ötüyor. Yıllık bakıma gittiğimde hiçbir problem yok temizledik demişlerdi ama şimdi daha kötü durumda.
            2011 Opel İnsignia 1.6T Cosmo+FlexRide

Yorum

Ben. Benzer sorunlari audi de yasadim ama sonuc ve tavir ayniydi malesef
              F30 Sport+

Yorum

bilal hocam cok kızmış bendede aynı sorun vardı şimdi ses mes kalmadı gayette memnunum
                Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
                [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

hocam ne yazık ki vw servislerinde durum daha berbat.Doğuş, şenyıldız, mez kavga ederek ayrıldığımız servislerdi.
                  Dediğiniz ilgisizlik ne yazık ki bir çok markanın servisinde var. ben aracımı garantisi de bittiğinden özel serviste yaptırıyorum. ustam tanıdık çok ta memnunum.
                  Yetkili servislerde ilginçtir hyundai'den başka kaliteli ve ilgili servis hizmeti veren görmedim.

Vvw audi'de aracı alıp kapalı kapılar ardına, kesinlikle içeri giremeyeceğiniz, içeride ne olup bittiğini bilmediğiniz bir yere götürüp işlemleri yapıyorlar.Ne yaptıkları bile belli değil.

tmr
                  34 ST 579 '09 C180 Kompresor

BİR ZAMANLAR 34 KRR 79 1.6T Edition Elegance Teknik Gri

Yorum

fatih abi zaten öle oldu hiç ilginenilmedi sorun çözülmedi anahtar elime tutuşturuldu hadi sana eywallah dendi..opel türkiyeyi aradığımdada ağzında belliki bişey var olan bi kadın evet buyrun ne oldu diye lafa girdi daha ne olsun zaten..
                    bülent abi arkasa gittim servis danışmanı arkaşım ilk işlemi gediler yapmış oraya git bizde temizler yollarız yoksa dedi..
                    2010 1.6T Cosmo,Teknik Gri, 19 jant,Cyclone navigasyon, JBL ses sistemi, ayna altı led,

Yorum

Genel müdürlüklerin de payı var, yok değil ama ilgi alaka ve hizmet kalitesinin çok büyük oranı servis sahibinde ve yönetiminde bitiyor.
                      InsigniaTEAM

Yorum

ben o sesi duymazdan geliyorum en güzeli bu. ve artık çoğu yeni araca dikkat ediyorum genelde ötüyorlar.mesela dün sıfır c4 alan bir arkadaşın frenlerinden gelen kuş sesini duydum.benim fren sesine benzer ötüyor
                        bence canınızı sıkmayın sonuç itibari ile frenden çok gazı kullanıyoruz frenlerde tutuyorsa sorun yok.
                        2015 Ford Mondeo Tit. 1.6 Tdci Tekno Pkt.Sunroof,Dynamic Led,Platin Beyaz 
                        2013 clio 4 Tce 0.9 icon alev kırmızı

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX
                          Bilal hocam;

Öncelikle geçmiş olsun

Bahsettiğiniz problem dönem dönem farklı araçlarda da çıktı ve benim bildiğim opel müşteri memnuniyeti altında değişmemesi gereken birçok parçayı değişitirdi ve birçok üyemiz burada iyi yada kötü olarak paylaşımını yaptı ama bu forumda bu yazdığınız mesajı okuyan bir çok üyemiz var yorumlarınızdan sanki hiç ilgilenilmemiş hiç bir kimseye desteği olmayan ve müşterilere önem vermeyen bir hava gözüküyor

kızgınlığınızla söylediğiniz sözleri inşallah yapmazsınız CC dört başı mağrur bir araç değil

En kısa zamanda sorununuz düzelir inşallah.
                          +1

Yorum

Bizim Vectra C dede var bu sorun. Cam acıkken tünelde ve yol kenarında sesin çarpıp yankı yapabilceği bişeyler varsa ses baya duyuluyor cik cik cik diye ama açıkcası servisteki ilgisizler kadar beni sinir etmiyor

Yorum

Servis konusu marka ile ilgili değil bence servisin kendisi ile ilgili. Bazı opel servisleri var tam rezalet bazıları iyi. Diger markalar icinde aynı. Ama Opel Türkiye gerçekten ilgisiz.

Yorum

İşleniyor...
                              X