Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Tavsiye Üzerine Garanti Süresi Uzatımı

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Tavsiye Üzerine Garanti Süresi Uzatımı

Orjinal yazı sahibi: Beschäler Insignia
    Ben 2 Yıl Uzattım. 2.300.
    İyi paraymış hakikatten.3 ay sonra bende düşünüyorum bakalım ne olacak

Yorum

ben bugun sordum arkadaslar arabayı aldıktan sonra ılk 3 ay ıcınde yapılırsa 3000 km gecmemısse cok uygun rakama yapıyorlarmıs. bırde 17 . ayın sonuna kadar yapılıyormus garantısı araba alındıktan sonra onun rakamıda 1300 gıbı 1 yıllık 2 yıllık 2300 gıbı rakam soyledıler. bılgılerınıze. 18 .cı ay oldumu bırde 30 bın km yapmıssanız garantıye sokmuyorlarmıs sorun cıkartıyorlarmus bu arada

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Beschäler Insignia
        Şimdi Tüm Detaylar Aklımda Değil. Ama İçerik ve İçerik Dışı Olan Konular İçin Hazırlanmış Bir Döküman Vardı Serviste. Ben Okudum ve Tatmin Oldum. Klima Konusunda Hatırladığım Klima Bakımı, Gazı ve Hortumları Kapsam Dışıydı. Ama Diğer Ekipmanlarını Hatırlamıyorum. Konu Açılmışken Daha Önceki Aracımda Yaşamış Olduğum Bir Tecrübe Üzerine Bir Hatırlatma Yapabilirim; Klimanın, Motor Devirli İken Devreye Sokulmasını Önermiyor Klima Üzerinde İhtisas Yapmış Olan Ustalar.
        Klimanın vites boşta iken açılmasını öneriyorlar. ayrıca yüksek devirlerde klima motoru devre dışı kalıyor sanırım. uzun süre yüksek devir kullanmak klima motorunun yanmasına yol açıyor. VW caravella minibüsü olan bir akrabamın başına geldi. 30 bin km de klima motoru yandı ve garantiden değiştirmedi VW...
        İlim ilim bilmektir, ilim kendin bilmektir, sen kendini bilmezsin, ya nice okumaktır

Yorum

aynen abı haklısın kompressorune guc bındıgı ıcın bır anda bırde kademeyı yuksege aldıgımız ıcın bır anda yanıyormus bobınlerı o yuzden once bosta calıscak sonra yavas yavas sogumaya basladıkca kademeye arttırılması gerekıyormus son kademedede kullanılması pek tavsıye edılmıyor bırde kapatmayıda hemen off konumuna getırmeden evvel kademe kademe yavasca kapatın dıyorlar cok hassasmıs eskı arabamda 2 kere elıme aldım yuksek hızıda tavsıye etmıyorlar pek acık olmasının nazıkmıs cok

Yorum

Evet yüksek hızda devre dışı kaldığına ben şahit oldum. Ankara'dan İstanbul'a dönerken Golf aracımda hız yapıyordum. arabanın içi birden ısındı. Baktım klima soğuk üflemiyor hızımı düşürdüm tekrar soğutmaya başladı ...
            İlim ilim bilmektir, ilim kendin bilmektir, sen kendini bilmezsin, ya nice okumaktır

Yorum

Klima Sorunları ile Karşılaşan ve Ustaları Sıkça Ziyaret Etmiş Bir Üye Olarak Yukarıda Klima Kullanımıİle İlgili Anlatılanlara Ben de Katılıyorum. Ben Uzun Yolda Taze Havayı Tercih Ediyorum.

Yorum

Ben sürekli Auto da kullanıyorum klimayı sadece dereceyi azaltıyorum yada arttırıyorum yani fan derecesini kendi ayarlıyor bozulursa kullanıcı hatası olmamalı diye düsünüyorum )
                Garanti uzatımı hakkındada audiye bakıma gittigimdede sordular opelde de sordular ikisininde şartlarını okudum ve bence kullanıcı yanlısı bir hizmet degil. Bence garantisi biten insanlar hala daha yetkili servislere gitmeye devam diye yapılan birsey. Özel servislere gitmesinler diye yapılan bir garanti olduğunu düsünüyorum ve sartları okuduktan sonra bana garantiyi soyleyen servis danısmanınada soyledim ikiside kabul etti bu durumu

Yorum

Auto Düğmesine Sensör Koymuşlar. Fazla Sert Dokununca Hemen Beyne Kullanıcı Hatası Diye Bilgi Atıyormuş, Aman Dikkat

Yorum

Hersey kullanıcı hatası bir arkadasımdada honda var frenleri sürekli ses yapıp sorun cıkarıyordu garantide sorun yasadı hondanın verdigi cevap frene sert basmayın ve ani fren yapmayın saka gibi önüne birsey cıksa fren arızalacak diye basmayıp carpması gerekiyor herhalde

Yorum

İşleniyor...
                    X