Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Insignia bagaj havuzu

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ynt: Insignia bagaj havuzu

Arkadaşlar, sports tourer için ivedi bagaj havuzu arıyorum. YPS plastik dahil bir-iki firmaya e-mail ile durumu bildirdim. YPS plastik, cevaben, buna uygun kalıpları olmadığını bildirdi. Nereden bulabilirim. Yardımcı olabilirseniz sevinirim...
    Vazgeçme! Erteleme! Üşenme!

Yorum

Bende bakayım suralara

Yorum

Bagaj havuzuna YPS Plast'a baktım ancak ince stepneli modeller yazıyordu benim araç 2009 1.6T Elegance Edition stepne normal lastik mesajla sordum uyumlu değil dediler. Aracı yeni aldığım için konuyu bilmiyorum sizin araçların stepnesi incemi benimki neden farklı benim araca uygun havuz yokmu

Yorum

Orjinal yazı sahibi: tncyoo
          Bagaj havuzuna YPS Plast'a baktım ancak ince stepneli modeller yazıyordu benim araç 2009 1.6T Elegance Edition stepne normal lastik mesajla sordum uyumlu değil dediler. Aracı yeni aldığım için konuyu bilmiyorum sizin araçların stepnesi incemi benimki neden farklı benim araca uygun havuz yokmu
          Benim araçta 2010 model ve ince stepne kullanıyor.Bildiğim kadarıyla 2009 dan sonra stepneleri inceltiler.Modacar dan internet üzerinden 2010 yılında almıştım.Çok işime yarıyor.Sıvı dökülmesi toz toprağa bana mısın demiyor.
          Arabayı korumak istiyorsanız muhakkak almalısınız.
          INSIGNIA 1.6 Turbo Cosmo
          20" jant
          infinity
          DVD 800
          Sunroof
          Deri koltuk

Yorum

Orjinal yazı sahibi: BDIN
            Orjinal yazı sahibi: tncyoo
            Almasına bende alacağımda uyumlu degil diyorlar bu durumda alma şansım yokki
            Benim araçta 2010 model ve ince stepne kullanıyor.Bildiğim kadarıyla 2009 dan sonra stepneleri inceltiler.Modacar dan internet üzerinden 2010 yılında almıştım.Çok işime yarıyor.Sıvı dökülmesi toz toprağa bana mısın demiyor.
            Arabayı korumak istiyorsanız muhakkak almalısınız.

Yorum

arkadaşlar yeni kasalar için bagaj havuzunu nasıl temin edebiliriz? Yoksa makyajsızlarla dizaynı aynımı bagajın ,uyumlumudur ?
              Moondust Grey:Ford Tourneo Connect Glx+Plus Pack &Asteroid Grey:Opel Insignia 1.6T SIDI Cosmo Active Select

Yorum

hocam ben reis opelden almıştım..karter koruma,bagaj havuzu ve paspas ücretsiz verildi..fark var diye biliyorum ama aldığınız yeri bir sıkıştırın bence..

Yorum

Selamlar Benide Eklermisiniz Bende İstiyorum.

Yorum

Eski kasa ile makyajlı kasanın bagaj havuzu aynımı acaba? bagaj düzeni ve şekli aynımı?
                    Moondust Grey:Ford Tourneo Connect Glx+Plus Pack &Asteroid Grey:Opel Insignia 1.6T SIDI Cosmo Active Select

Yorum

İşleniyor...
                    X