Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Insignia bagaj havuzu

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ynt: Insignia bagaj havuzu

bagaj havuzunu nekadara aldınız
    Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
    [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

Orjinal yazı sahibi: laserion
      Bagaj havuzunu aldım, kesinlikle çok faydalı. Ben kauçuk gibi bir malzeme çıkacağını umuyordum. Gördüğüm kadarı ile malzeme plastik. INSIGNIA yazılı ve oldukça kullanışlı. Artık bebek arabasını koyarken çekinmiyorum.

Bu arada bugün orjinal kauçuk paspasları da aldım. 140 tl biraz fazla kaçtı ama olsun artık.
      olmuşa çare yok ama sıfır araç alımından sonra bir süre aksesuarlarda indirim imkanı veriyorlar, %30'lardan başlayıp her hafta azalarak 6 hafta boyunca geçerli olan bir indirimdi hatırladığım kadarıyla.
      InsigniaTEAM

Yorum

@Emre, 74 tl ye aldım. Havale ile YPS den. 1 günde gönderdiler.

@Çağrı, ödemeyi akşamüstü aracı servisten alırken yapıcam. Bi sorarım madem indirim için, 6 hafta olmadı daha alalı, oldu mu yoksa acaba alala . Neyse beni o halıları çamur içinde bırakma ızdırabından kurtardı ya, önemli olan o. Delikleri falanda çıt diye takıldı mis.
        Opel Insignia 1.4 140HP Edition Elegance  - 2012
        VW Touareg 3.0 V6 TDI Bluemotion - 2013

Yorum

serviste bagaj havuzu 248 tl nasıl para ama
          Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
          [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

author=emrezxr link=topic=492.msg124195#msg124195 date=1326116414]
            serviste bagaj havuzu 248 tl nasıl para ama

Opel Insignia 1.4 140HP Edition Elegance  - 2012
            VW Touareg 3.0 V6 TDI Bluemotion - 2013

Yorum

Bende ankaradayım ve bagaj havuzu almak istiyorum. Sizce ne yapabilirim ? Nerden temin edebilirim.

Yorum

Birçoğumuzun alıp memnun kaldığı yerden alabilirsiniz. kargo dahil 70tl civarıydı sanırım

http://www.ypsplast.com.tr/urunlerimiz.html
                *İmza görseliniz kurallara aykırıdır, düzenleyip tekrar yükleyiniz.

http://i1239.photobucket.com/albums/ff517/agyagar/bmw/61A2578A-358B-4144-BB24-07115DC89457_zpsy87xnswe.jpg

BMW F30 320i ed M Sport 40th Year Edition 205+ Hp

Yorum

ben servisten aldım fakat bagajın tamamını kaplamıyor.Hepsi aynımı?
                  2014 BMW 5.20I M +comfort+premium            
                  2011 otomatik opel astra  1.4 cosmo sunroof
                  2013 Chevrolet Captiva LTZ

Yorum

Az önce sipariş verdim.
                    Herkese teşekkürler.
                    70,00 TL Havale yaptım.

Yorum

Arkadaslar bende almak istiyorum bagaj havuzunu.YPS sitesıne den baktım orda 2009 araclar ıcın var gözkuyor.aradım telfona cıkan kısı butun araclar ıcın uyumulu dendı bana benım aracım 1,4 2012 model benım aracıma da uyumlumu acaba?siparıs veryımı_?
                      ** 2012 NSIGNIA 1,4 140 BG Karbon Siyah... 2012 INSIGNIA 1,6 Cosmo Karbon Siyah... ve ** 2016 INSIGNIA 1.6 otomatik CDTİ Siyah

Yorum

Bütün araçlarda aynı. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Çok yararlıdır. Almasaydım bagaj kimyasal detailin ürünlerinin sızıntıları yüzünden 10 kere bozulmuştu.
                        Karter koruması 1, bagaj havuzu 2. Bunlar mutlaka yeni araca alınmalı.
                        2015 Opel Mokka 1.6 CDTI Cosmo

Yorum

sıparisi verdım cuma gunu ellımde olacakmıs 74 tl kıredı kartıyla banka havalsiyle 70 tl ben kıredı kartıyla aldım. 74 tl
                          ** 2012 NSIGNIA 1,4 140 BG Karbon Siyah... 2012 INSIGNIA 1,6 Cosmo Karbon Siyah... ve ** 2016 INSIGNIA 1.6 otomatik CDTİ Siyah

Yorum

hayırlı olsun çok faydalı ve kullanışlı bir ürün gerçekten.. ve olmazsa olmaz bir ürün

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

teskkurler sagolun murat adasım...bu arda lastık ve asvalt seslerı kesıyormus ne kadar dogru bu acaba?ayrıca arabayı ılk aldgımda servıste alacaktım bagaj havuzunu tam olarak hatrlmıyorum.yanılmıyorsam 250 tl den bahıs etmıstı musterı temsılcsı...

is yerıne geldigımda insigniateam sayfası acık eve gıdene kadar durmdan okuyorum cok faydalı yorumlar tercube edındım burda teskkurler

Yorum

güzel bir uygulama herhalde ?
                                1.6 cosmo 180 bg metro mavisi

Yorum

İşleniyor...
                                X