Duyuru

Collapse
No announcement yet.

15.000 Km bakımı ve güncel fıyatları

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ynt: 15.000 Km bakımı ve güncel fıyatları

Araç 13500'de. Garantisi bitik. Normalde senelik bakımı önümüzdeki ay. Hafta sonu şehir dışına çıkacağımdan bakım yaptırayım dedim.
    Bakım 2. yıl yani 30bin bakımına giriyormuş. Ekstradan bujiler değişecek (ellerinde yokmuş gelecek)
    Yağda tereddüte düşmüştüm ama değişeli 11bin falan olmuş. Geçen ay İzmir'de usta "yağda bir sıkıntı yok" demişti. Bende o yüzden servisteki aynı yağı koydurdum. 5w-40 mobil, varilde Türkiye yazıyordu. Ama faturanın altında da Orjinal Opel parçası değildir diye not düşmüşler :/
    Neyse ödediğim tutar:556 TL.

2011 1.6 T Cosmo Sports Tourer

Yorum

Herkese merhaba forumda yeniyim.

insignia aracımı 15.000km bakımı için OPEL ERPAŞ/Maltepe-ist agötürmüştüm 570Lira para verdim faturasınıda vermediler. Sonra orası el değiştirdi. Acemilik tabi ilk bakım hevesli hevesli götürdüm fiyatta sormadım. Dün GAPEL/Şanlıurfada 45.000km bakımı yaptırdım 390Lira
      İnsignia 1.4 140HP Edition Elegance Yeni Still Paket Lovato LPG

Yorum

Fatura vermeleri lazım

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX
          Orjinal yazı sahibi: insignia2012opel
          ben 15000 bakımı ve bundan sonraki tüm bakımları opele yaptırmayacağım. eski opelim içinde aynısını yapmıştım. çok pahalı o nedenle bu yola başvuruyorum. sizce ne kadar doğru düşüncem?
          Araç sahibi sizsiniz karar sizin,

Yetkili serviste bakımlı olan araçların garanti sonrasında çıkan ciddi sorunlarda opel müşteri memnuniyeti adı altında masrafınıza ortak oluyor ama siz servise gitmediyseniz yarın bir gün böyle bir talepte bulunursanız talebiniz geçersiz sayılıyor

İstanbulda Insigniateam üyelerine özel indirimi olan servisler var
          Sadece opel için söylemiyorum garanti sonrası hele de ciddi sorunlarda hiç bir servisin babasını bile tanıyacağından şüpheliyim.
          Garanti Sonrası yazılım güncelleme fiyatı: 150tl. Kaldı ki bu işlem için ne kadar ağır işçilik, malzeme gerekiyor tahmin edersiniz
          Bu arada bende kaliteli yağ ve iyi malzemeyle basit bakımları dışarıda yaptırıyorum daha hesaplı oluyor. Fakat profesyonellik gerektiren ya da ciddi problemlerde servisten asla şaşmam.

Yorum

Arkadaşlar bugün denizli otomatta yıllık bakım yaptırıyorum.bakım ücreti 560 t triger seti 580 lira bu fiyatlar sizce nasıl

Yorum

Orjinal yazı sahibi: exelanze
              Arkadaşlar bugün denizli otomatta yıllık bakım yaptırıyorum.bakım ücreti 560 t triger seti 580 lira bu fiyatlar sizce nasıl

Güzel fiyat
              Bir zamanlar 34 KTN 03 (Biz kırmızı başlıklı kızın hikayesinde bile kurttan yanayız)

Kasabadaki en iyi silahşör olunca,herkes sizinle boy ölçüşmek ister cool cool

F10 Msport

Yorum

Bende perşembe 15.000 bakımı yaptırıcam 495 TL iyi bir fiyat galiba 3 tane arabam oldu ilk defa bakıma vericem kaç gün ya da kaç saat sürer?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Hakem
                  Bende perşembe 15.000 bakımı yaptırıcam 495 TL iyi bir fiyat galiba 3 tane arabam oldu ilk defa bakıma vericem kaç gün ya da kaç saat sürer?
                  Randevu aldıysanız bir kaç saate biter..

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: insgna44
                    Orjinal yazı sahibi: Hakem
                    Randevu aldıysanız bir kaç saate biter..
                    Teşekkürler bilgilendirme için saat 3 e randevu aldım 5 biter inşallah :-)

Yorum

şu baştakini pek anlamadım .sizce normalmi bu fiyatlar arkadaşlar

Yorum

Gayet normal, triger seti, bujiler değişmiş, rutin bakımı yapılmış, rot balans yapılmış, normal fiyatlar, mekanik işçilik trigerin değişim işçiliği, ilk yazanda bakım işçiliği, yag, polen ve filtrelerin değişimi...

Yorum

aracın tamamını kontrol ettıklerıne daır ucret bir tur cekap ucreti
                          2011 insignia 2,0 CDTI cosmo OPC

Yorum

teşekkürler arkadaşlar..fakat internetten yaptığım araştırmada . bazı parçalar hariç bu fiyatlar gerçekten yüksek örnek olarak yağ 64 tl ama faturada 127 lira, yağ filtresi faturda 26 lira normalde 14 lira, triger seti 369 tl faturada ama 220 lira yakıt katkısı koymuşlar sormadan .bu ne biçim iştir anlamdım .bir daha asla bu servise gitmeyeceğim ..

Yorum

55.000 de aracım, yarın 60.000 bakımı için Aydın Surtaş'a gidiyorum. Telefon ile görüşmemde 1.400 lira denildi, aracım 3 yaşını geçtiği için yanılmıyorsam %20 indirim var. Muğla Ermaş ise 1500 lira olarak söyledi fiyatı. Aynı şekilde yaş indirimi var. Net fiyat yarın belli olacak Aydın'da yaptıracağım.

Yorum

Bu sıralar Opel Fix kampanyaları var parçada ciddi inidirim demek bu özellikle sorgulayın Opel Fixe giren parcalarınızı

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

İşleniyor...
                                X