Duyuru

Collapse
No announcement yet.

sizce bu ses neyden kaynaklanıyor abılerım kardeşlerim.

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: sizce bu ses neyden kaynaklanıyor abılerım kardeşlerim.

Orjinal yazı sahibi: aton1981
    Katalitik fiyatlarından haberiniz varmı ? Nesi ucuz atlatılmış İlk O2 nin bağlı olduğu katalitik sanırım 3 bin TL civarındaydı. He,, boru yaparım derseniz o ayrı.

Veee, katalitik den ses yapıyor diyen vatandaşa diyin ki; geçmezse parasını ödeyecekmisin ???
    Benim aklımda 1500 civarı Insignia 800 civarı Vectra olarak kalmış, yanlış hatırlıyorum demek ki... 3000 değil 5000 de olsa bana ucuz atlatılmış geldi çünkü ben o sesi duyunca kolayca bulunamayacağından, bulunduğunda da baya bir parçaya sök tak yapılıp masraf çıkaracağından, o sese neden olan parça ya da parçaların hiç ucuz olmayacağından ve işlem sonunda belki 10.000'e yaklaşılacağından endişe ettiğim için tek seferde bulunmuş olması ve katal. konv.'den çıkması bana ucuz geldi. Tabi gerçekten o parçadansa...
    2009 - Cosmo - 2.0 CDTI 160 HP - Flexride - Sunroof - Piyano Lake - Infinity Ses - Spor Deri Koltuklar - BlackVue Cams - DVD 800 - Lite Body Kit - OPC Pedallar ve Sinyal Çerçeveleri - Ayna Altı Işıklandırması - 245-40-19 Lastikler Yazlık: Michelin PSS ve PS3 + Kışlık: Kumho KW27 ve Pirelli Sottozero

Yorum

Anladım. Siz, sorunun bulunması mutluluğundan bahsediyorsunuz. O açıdan elbet ucuza atlatılmış sayılabilir.
      TAbi gerçekten de katalitik ise. Yada bilinen başka bir parça ise.
      CARRARO 806 ELITE HD - SHIMANO ALTUS M310 - SHIMANO TOURNEY TX51 - SHIMANO M355 HİDROLİK DİSK -
      SHIMANO ALTUS M310 3X8 - ALÜMİNYUM 1.1/8″ YARI ENTEGRE

Yorum

Orjinal yazı sahibi: aton1981
        Anladım. Siz, sorunun bulunması mutluluğundan bahsediyorsunuz. O açıdan elbet ucuza atlatılmış sayılabilir.
        TAbi gerçekten de katalitik ise. Yada bilinen başka bir parça ise.
        Evet aynen, macera daha yeni başlıyor olmasın da
        2009 - Cosmo - 2.0 CDTI 160 HP - Flexride - Sunroof - Piyano Lake - Infinity Ses - Spor Deri Koltuklar - BlackVue Cams - DVD 800 - Lite Body Kit - OPC Pedallar ve Sinyal Çerçeveleri - Ayna Altı Işıklandırması - 245-40-19 Lastikler Yazlık: Michelin PSS ve PS3 + Kışlık: Kumho KW27 ve Pirelli Sottozero

Yorum

ALlah muhafaza... Çok zor zamanlar
          CARRARO 806 ELITE HD - SHIMANO ALTUS M310 - SHIMANO TOURNEY TX51 - SHIMANO M355 HİDROLİK DİSK -
          SHIMANO ALTUS M310 3X8 - ALÜMİNYUM 1.1/8″ YARI ENTEGRE

Yorum

İşleniyor...
          X