Duyuru

Collapse
No announcement yet.

ankara- antalya Belek arasında hangi yolu tercih edersiniz?

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: ankara- antalya Belek arasında hangi yolu tercih edersiniz?

Ya oncelikle zaman ayirip da bu konu icin yorum yaptiginiz icin cok tesekkur ederim. Hala karar veremedim hangi yolu kullanayim diye ancak sunu dusunuyorumki giderken ve donerken farkli yollari kullanip herkesin faydlanabilecegi sekilde ayrintilariyla yorum yapmayi planliyorum.bir baska konuda acaba radar cihazi hicbir sekilde kullanilamiyor mu?

Gerekirse sun rooftan cikarmayi bile dusunebilrim...... haha haha bana herkesin soyledigi en guzel yolun afyon yolu oldugu ancak orda da biliuorum ki cok radar var. Ben toroslar tarafindan bir yolculuk yapmistim cok keyifli idi anvak ortalama hiz dusuk idi.vallahi naviyba baktim 3 ayri yol cizdi bizim otele. En hizlisi afyon yolu.artik son gun karar verecegim sanirim.

Yorum

konya yolunu 15 gün önce kullandım. tavsiye etmiyorum. toroslarda yol çalışması var. akseki-manavgat arası kötü.
      ısparta yolunu da kullandım. gayet iyiydi, radara da rastlamadım. aksine ankara-konya arası iki tane radar vardı.
      ESKIDEN 2010 INSIGNIA1.6TURBO COSMO OLIMPIK BEYAZDI
      ŞIMDI 2014INSIGNIA 1,6TURBO SIDI COSMO OTOMATIK STIL+PARK&GO PAKET KARBON SIYAH

Yorum

Tesekkurler murat kardesim. Tavsiyelerine uyacagim ve konya yolunu eledim o zaman

Yorum

önemli değil, umarım faydası olmuştur, tam torosların tırmanışında tek şeride düşüyordu yol, tek şerit dediğim de tek arabanın geçeceği kadar yani, gidiş-geliş değil
          zaten ısparta- kepez- korkuteli tarafından girişte belek için antalyadan en fazla 30 km kadar daha gitmek gerekiyor. çok fazla değil yani.
          şimdiden iyi tatiller
          ESKIDEN 2010 INSIGNIA1.6TURBO COSMO OLIMPIK BEYAZDI
          ŞIMDI 2014INSIGNIA 1,6TURBO SIDI COSMO OTOMATIK STIL+PARK&GO PAKET KARBON SIYAH

Yorum

Utku,

Malum cihaz daha once cok denendi. Hatta Cobra firmasina bile yazdim. Maalesef cozum yok.

Yollardeki radar kardesliginden umudunu kesme

Ben cumartesi Afyon yolundan gectim. Polatlida radar vardi. Ama sivrihisarda da kesin olur. Emirdagda dikkat et.
            2010 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + Hakim Gri + Flyaudio DVD/Navigasyon/Turn Push

Yorum

Mehmetcim cok sagol.sen vardin mi antalyaya? Bu arada antalyadakileri bir aktive edeyim de bir bulusalim bir saatliine...

Yorum

İşleniyor...
              X