Duyuru

Collapse
No announcement yet.

ankara- antalya Belek arasında hangi yolu tercih edersiniz?

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• ankara- antalya Belek arasında hangi yolu tercih edersiniz?

Arkadaşlar allah izin verirse perşembe sabah itibarıyla beleğe doğru yola çıkacağım.Çok sık gittiğim bir yol olmadığı için fikirlerinizi almak istedim. Konya yolundan mı eskişehir yolundan afyon üzerinden mi gitmek daha mantıklı? Mesafe süre yol kalitesi ve güzellik açısından bildiklerinizle beni aydınlatırsanız sevinirim.saygılar sevgiler

Ynt: ankara- antalya Belek arasında hangi yolu tercih edersiniz?

Radarsız yoldan git utku hocam

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Vallahi süper cevap.ancak Fatih beycim aracımda radar cihazı olacak....

Yorum

Selam Utku kardeşim, Şimdiden Hayırlı yolculuklar

http://maps.google.com/

Yukarıda bir link verdim
        Oradan senin için bir giriş yaptım. 3 alternatif yol verdi bana istersen sende bir dene

1. Ankara, Afyon, Isparta, Antalya 564 km 8 saat 11 dakika

2. Ankara, Polatlı, Akşehir, Eğirdir, Antalya 497 km 8 saat 23 dakika

3. Ankara, Konya, Seydişehir, Manavgat 561 km 8 saat 37 dakika olarak belirledi

Yinede sen bilirsin

Yorum

SAĞOLASIN CEMİL ABİ

Yorum

İlk seçenek daha iyi gibi...
            Ispartada Göl kenarından ve orman içinden geçişler var uzun süreli.Keyifli bir yol.

Hayırlı yolculuklar..

Yorum

Camin ic tarafina konan cihazlara guvenme. Bizim camlar isi yalitimli oldugu icin ise yaramiyor.

Afyon uzeri yol temiz. Sonrasinda Burdur uzeri duble yol ve Antalyanin kepez (bati) tarafina atiyor. Isparta uzeri ise dogu (belek) tarafina atiyor. Belek icin Isparta uzeri daha mantikli gibi. Iyi yolculuklar.

Orjinal yazı sahibi: trabzon61
              Vallahi süper cevap.ancak Fatih beycim aracımda radar cihazı olacak....
              2010 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + Hakim Gri + Flyaudio DVD/Navigasyon/Turn Push

Yorum

Sagolun Nail kardeşim ve Mehmetcim. Benim merak ettiğim belek manavgat tarafında olduğu için konya yolu üzerinden gitmek daha mı mantıklı? Yollar Konya yolu tarafında nasıl? gidiş geliş mi?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: skydroll
                  Ispartada Göl kenarından ve orman içinden geçişler var uzun süreli.Keyifli bir yol.

Hayırlı yolculuklar..
                  Yok yok Nail 2. seçenek Eğirdir göl kenarından oda ayaklaşık yarım saat kadar (Nerden biliyorsun diyeceksin benim Kütük Eğirdir'de de ondan)

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Cemil Nişankaya
                    Orjinal yazı sahibi: skydroll

Hayırlı yolculuklar..
                    Yok yok Nail 2. seçenek Eğirdir göl kenarından oda ayaklaşık yarım saat kadar (Nerden biliyorsun diyeceksin benim Kütük Eğirdir'de de ondan)
                    Ok abi hatırladım şimdi...
                    Sanırım Belek tarafına geçiçek olmasıda avantaj Antalya içine girmez çok fazla ışık var.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: trabzon61
                      Sagolun Nail kardeşim ve Mehmetcim. Benim merak ettiğim belek manavgat tarafında olduğu için konya yolu üzerinden gitmek daha mı mantıklı? Yollar Konya yolu tarafında nasıl? gidiş geliş mi?
                      Ankara-Aksaray arası çift yönlü ancak bu yoldan Konya'ya (Cihanbeyli) dönüşte yol tek şerite iniyor. Yollar gayet güzel ve geniş , Konya'ya giriş ve çıkışlar çift yön birde şehiriçine girmeden çevre yolu da var ondan sonrası da yine de güzel

Yorum

haziranda alanyaya gittim seydişehir manavgat üzerinden.3-5 km tamirat vardı onun dışında yol güzeldi.yalnız konya çevre yoluından seydişehir çıkışını zor buldum.malum dvd 800 haritası çok güvenilir değil.ayrıca ortalama 90 km hızda yakıt 7.2 litreydı. (hız da tüketimde yol bilgisayarındaki veridir)

1,4 turbo.sunroof, necvox navigasyon, beyaz (gitti güzelim cosmo)

Yorum

Hayırlı yolculuklar utku abim, ben gittiğimde

Ankara, Afyon, Isparta, Antalya 564 km 8 saat 11 dakika bu yolu takip etmiştim, daha iyi ve problemsiz

Yorum

bence konya yolu ıssız konyadan sonra tabi
                            2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
                            [center]

Yorum

Bana sorarsanız radarsız olması açısından 2. seçeneği şiddetle tavsiye ederim. Memleketim (Isparta-Şarkikaraağaç) Akşehire 30 km mesafede.Bundan dolayı Antalya tarafına veya memleketime her gittiğimde bu yolu kullanırım.Yol üzerinde varsa Ankara-Polatlı arası ve eğirdir girişinde radar bulunur.Bunun haricinde Polatlı-Eğirdir arası yol gidiş-gelişdir ama bu yol pek bilinmediğinden genelde sakindir.Eğer bu yolu tercih ederseniz Polatlı'dan sonra eğirdire kadar imkanı yok radar olmaz.Aracınıza ne kadar güveniyorsanız o kadar basabilirsiniz. Başka sorunuz olursa cevaplayabilirim.
                              2010 İnsignia 1.6 180 hp Cosmo + Dvd 800 Navi +Rear View Camera+Media Box + Sunroof + Olimpik Beyaz

Yorum

İşleniyor...
                              X