Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Opel TR'nin Satış, Pazarlama Politikaları ve ikinci ele etkisi?

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Opel TR'nin Satış, Pazarlama Politikaları ve ikinci ele etkisi?

çağrı bu arada avatarındaki araç vectra gt mi?

F20 116i Sportline Deep Sea Edition

Yorum

bilmiyorum ki, sadece bu fotosunu bulabildim.
      far karartma, kaput uzatma ve ön tampona GT ek yapmış. araç İstanbul'dan.
      kaputu uzatmış Vectra B'lere dayanamıyorum
      InsigniaTEAM

Yorum

Yok yok yazmicam bisey..
        Yazdim ve sildim..
        Cok haklisiniz sn diadavidoff ama en buyuk satici olan distrubutor ve bayiler ise su kacirdigi surece isimiz zor

F20 116i Sportline Deep Sea Edition

Yorum

Orjinal yazı sahibi: DiaDavidoff
          Başka bir konuda düşüncelerimi aynen aktarıyorum;

Opelin ne audiden ne bmw den ne mersodan bi farkı yok gözümde hele insginada sadece yanlış politiklar yanlış fiyat uygulamaları benim arabam kesinlikle bir bmw bi audi kadar iyi ve satarkende bende bunu göz önünde bulundurup fiyat isteyecem 82 bin liraya alıp 110 bin liraya mâl ettiğim arabamı 50-55 bin liraya satmayacağım
          Şikayeti olan hemen satsın ben ne marka arabalarda ne şikayetler yaşadım 3 aylık 5.20 d turbo patlattı daha 2 aylık mercedes e arka iki amaortisör gümletti Artık şu insignia karalamalrından bıktım valla bende...

en az ağzımı 100 binden acarım benim arabamın 2005 model mercedesten audiden bmw den ne eksiği var arabanın değerini düşürmek neden ben arttırırım o kadar masraf yaptım beğenen alır beğenmeyen almaz bu özellikte gider o paraya anca 2004 2005 bmw audi alır bu donanım olan...

Hep derim bir malın fiyatını alıcı değil satıcı belirler hasan kardeşim benim malımın fiyatı bu isteyen alır isteyen almaz istayen 30 bine satar isteyen isteyen 150 bine satar ama şunu çok iyi biliyorum ki bizim arabalarımız 55 bin liralık arabalardan çok daha falasını hak ediyor...

+11111..........
          2011 1.6 T Cosmo, siyah, sunroof+flyaudio + arka koltuk monitörler

Yorum

İşleniyor...
          X