Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İnsignia Team Diyet Başlığı :)

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Benim surekli tetikte olmam gerekiyor. En ufak kaytarmada kilo aliyorum. Su an 96 olmusum. Onlemini almazsam kisin 100 gecerim.
    Diyetle 92 yaparim artik 4 haftada.
    Öfke Gelir Göz Kararır, Öfke Gider Yüz Kızarır...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Insignia View Post

Hocam keşke senin yerinde olsaydım.Baklavayı,künefeyi gömerdim.

Spora başladım ve 83 kiloydum.1 ay sonunda sporla birlikte 87 kiloya çıktım.Nasıl iş anlamadım.

Umut sen diyet spor yapayim derken body ciler gibi kas yapmissin demek ki.
      Öfke Gelir Göz Kararır, Öfke Gider Yüz Kızarır...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mozarto View Post

İyi bir diyetisyenden destek alsanız...
        Diyetisyen programına pek uyamıyorum,şehir dışına çıkışlardan dolayı.
        http://www.imgim.com/e85671e9-558c-4412-92af-c591def396ba.jpg

Ellere yar oldu
        2.0 CDTI
        Cosmo,sunroof,dvd800+interface,flexride,bej deri

5.25 Xdrive ///M(azot) Power

Yorum

Orjinal yazı sahibi: gezgin_insignia View Post

Umut sen diyet spor yapayim derken body ciler gibi kas yapmissin demek ki.
          Valla hocam vücut biraz toparlandı gibi ama kilo da verseydim iyi olurdu.
          http://www.imgim.com/e85671e9-558c-4412-92af-c591def396ba.jpg

Ellere yar oldu
          2.0 CDTI
          Cosmo,sunroof,dvd800+interface,flexride,bej deri

5.25 Xdrive ///M(azot) Power

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Insignia View Post

Diyetisyen programına pek uyamıyorum,şehir dışına çıkışlardan dolayı.
            Yaşam tarzına dönüştürmek lazım...

Yorum

evlenmeden önce (8 ay) , 86 kg bandında gidiyordum. Şuan 98 kg ve göbek var sadece. Çok kötü bir görüntü.
              iş olsun aile koşturmaca spora vakit yok .
              Nasıl bir yol izlemeliyim, evde akşam yemekten sonra 1-2 saat geçtikten sonra mekik çeksem erir mi ?

28 yaş 1.83 boy. Nefesi çekince göbek yok

Yorum

Orjinal yazı sahibi: huseyineryigit View Post
                evlenmeden önce (8 ay) , 86 kg bandında gidiyordum. Şuan 98 kg ve göbek var sadece. Çok kötü bir görüntü.
                iş olsun aile koşturmaca spora vakit yok .
                Nasıl bir yol izlemeliyim, evde akşam yemekten sonra 1-2 saat geçtikten sonra mekik çeksem erir mi ?

28 yaş 1.83 boy. Nefesi çekince göbek yok
                Akşam yemeğini unutun...Meyve yoğurt kuruyemiş vs daha iyi olur bence....

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mozarto View Post

Akşam yemeğini unutun...Meyve yoğurt kuruyemiş vs daha iyi olur bence....
                  Hanım hamile olunca yemek hazırlıyor, beslenmek için de aparatifler ,tv başında çayla bişeyler olunca mecbur eşlik ediyorum

ama dediğiniz gibi akşam yemeği yememem lazım . sabah ta kahvaltı yapmıyorum . bir öğlen yemeği ile aç kalırım hocam ya

Yorum

Orjinal yazı sahibi: huseyineryigit View Post

Hanım hamile olunca yemek hazırlıyor, beslenmek için de aparatifler ,tv başında çayla bişeyler olunca mecbur eşlik ediyorum

ama dediğiniz gibi akşam yemeği yememem lazım . sabah ta kahvaltı yapmıyorum . bir öğlen yemeği ile aç kalırım hocam ya
                    Kahvaltı şart urockurockÖğle yemeğide sağlam olmalı.... Akşamı salla gitsin....

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: mozarto View Post

Kahvaltı şart urockurockÖğle yemeğide sağlam olmalı.... Akşamı salla gitsin....
                      bugun itibari ile başlıyorum hocam bakalım . sabah öğle yicem akşam salata meyve vs.

Yorum

• Allah kolaylık versin urockurockurock

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: FacomX View Post

Sen artık vermeyi unut alırsın hahahaha

Yorum

• Bir diyetisyene gitmek faydanıza olacaktır. Tabi sizden fazla para koparmak için süreyi bilerek uzatabiliyorlar. Bilginize.

Yorum

• İzlediğim bir belgeselde denekler üzerinde bir kaç aylık bir test uyguluyorlardı..5,er kişilik iki grup vardı.. Eşit sayıda ki deneklere aynı yemeği veriyorlardı..Grubun birine yemekle beraber yoğurtta veriliyordu..Test süresince dışkıları toplandı vs.. Yemek yerken yanında yoğurt yiyenlerin vucuttan daha çok yağ attıkları ortaya çıkmıştı..Kalsiyumun bağırsaklarda yağ emilimini engellediğini ispatlanmıştı...

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: mozarto View Post
                                İzlediğim bir belgeselde denekler üzerinde bir kaç aylık bir test uyguluyorlardı..5,er kişilik iki grup vardı.. Eşit sayıda ki deneklere aynı yemeği veriyorlardı..Grubun birine yemekle beraber yoğurtta veriliyordu..Test süresince dışkıları toplandı vs.. Yemek yerken yanında yoğurt yiyenlerin vucuttan daha çok yağ attıkları ortaya çıkmıştı..Kalsiyumun bağırsaklarda yağ emilimini engellediğini ispatlanmıştı...
                                Güzel bilgi fakat ben kendimi bildim bileli süt ürünlerini ve yoğurdu fazlasıyla tüketiyorum abi, ona rağmen halim ortada haha
                                InsigniaTEAM

Yorum

İşleniyor...
                                X