Duyuru

Collapse
No announcement yet.

ASTRACILAR BUrAYA.....

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• ASTRACILAR BUrAYA.....

arkdaşlar bu astra artık tamamen beni cezbetmiş durumda bana şunu iyisiyle kötüsüyle bi anlatır mısınız) 1.4t düşünüyorum...

bu arada 2 tane alınacak... diğeri 115 likte olabilir fiyat açısından uygun olacağından...
    F30 Sport+

Ynt: ASTRACILAR BUrAYA.....

Hayırlı olsun Gökhan

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

sağol abi
      F30 Sport+

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Gökhan_55
        arkdaşlar bu astra artık tamamen beni cezbetmiş durumda bana şunu iyisiyle kötüsüyle bi anlatır mısınız) 1.4t düşünüyorum...

bu arada 2 tane alınacak... diğeri 115 likte olabilir fiyat açısından uygun olacağından...
        Eminmisin??1,4 lt seni kesecekmi Desene Erhan ve Facomx kalacak rekabet edecek haha
        Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

Ya seyyah hocam bizim rekabetle işimizin olmadığını biliyorsun benim tek rakibim sensin

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX
            Ya seyyah hocam bizim rekabetle işimizin olmadığını biliyorsun benim tek rakibim sensin
            eyvaaahh buldun tabi dişine ve yaşına göre ihihi
            Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Seyyah
              Orjinal yazı sahibi: FacomX
              eyvaaahh buldun tabi dişine ve yaşına göre ihihi
              Abimizsin

Yorum

Neden böyle bişey yapıyosun gökhan lpg sıkıntımı yarattı?

Yorum

hayır 2 araba alınacak ondan..
                  F30 Sport+

Yorum

Gökhan Bey,

18 Mayıs'tan itibaren kullanmaktayım. Ne kadar km kullandığım ve yakıt tüketimi ile ilgili bilgiyi ilgili konu başlığında paylaşmıştım.
                    Siz merak ettiklerinizi sorun ben bildiğim ve tecrübe ettiğim kadarıyla yanıtlamaya çalışayım. Gene özetle aracın henüz kronikleşmeyen ve forumlarda çoğunluğun bahsettiği sıkıntılardan bahsedeyim.

1) 120km/sa'in üzerinde sürücü tarafından gelen rüzgar sesi (herkeste bu sıkıntı yok, olanlar var, kendi aracımda böyle bir ses duymuyorum)
                    2) debriyaj pedalından gelen yay sesi (her araçta da bu sıkıntı yok. Ben aracı aldıktan sonra 2000.km'de bu ses geldi. Torbalı'dan yeni yay geldi. Ses devam etti. İzolasyon yağlama tüm işlemlere rağmen sesi kesemediler. Mekanik olarak sıkıntı yaratacak bir durum olmadığını söylüyorlar. Arabadan gelen böyle ufak seslere takıntılı değilseniz rahatsız edecek bir durum değil. Ama beni rahatsız ediyor. Her basışta gelen bir ses değil. Ara ara duyuluyor. "0" bir Astra'da galeride denedim. Aynı şekilde o sesi duydum.
                    3) Fren müşürü (frene basılınca arka lambalarda bir temasssızlık var gibi yanıp sönüyorlar. Garanti kapsamından yeni fren müşürü takıyorlar. Genelde ellerinde olmuyor. 2 hafta içinde temin ediyorlar)
                    4) cc sorunu (fren müşürü değişince yazılım olarak da güncelleme yapılması gerekiyor. Bunu yapmazlar ise cc sistemi devreye girmiyor ya da devreye girer gibi yeşil yanıyor fakat sistem hemen devre dışı bırakıyor)
                    5) Termostat arızası (tam detayını bilmiyorum ama garanti kapsamında kolay bir şekilde hallediyorlarmış)

Bu yazdıklarım şu ana kadar kullananlardan okuduğum olumsuzluklardan. Benim tecrübe ettiklerim ise 2-3-4.

Sıkıntıları maddelemem kötülemek anlamına gelmesin. Ben aracımdan çok memnunum. Yakıt ve performans oldukça tatminkar. Mesela forumda tartışılan disk çizikleri ile ilgili Astra kullanıcılarından hiçbir şikayet duymadım. Aracın içinde vites bölümünden ya da üst kısımdan gelen çıtırtılardan şikayet yok denecek kadar az. Balata kokusu duyan 1 kişi bile okumadım.

Şimdilik aklıma gelenler bunlar.

Yorum

temassızlık konusu stoplardan bellı oluo bazı astralarda goruyrm bı degısık yanıo sanırım dedgnz sorundan

Yorum

Orjinal yazı sahibi: toltun
                        temassızlık konusu stoplardan bellı oluo bazı astralarda goruyrm bı degısık yanıo sanırım dedgnz sorundan
                        Arka stoplar sürekli göz kırpıyor. Ben kendi aracımda gece vakti ışıklarda beklerken arkamdaki araca aynadan baktığımda ayağımın frende sabit olmasına karşın bu titremeyi çok net görüyordum. Ufak bir müşür değişimi ile gideriliyor.

Yorum

Belki sert basınca frenler çakar oluyor? ihihi
                          http://www.imgim.com/e85671e9-558c-4412-92af-c591def396ba.jpg

Ellere yar oldu
                          2.0 CDTI
                          Cosmo,sunroof,dvd800+interface,flexride,bej deri

5.25 Xdrive ///M(azot) Power

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Insignia
                            Belki sert basınca frenler çakar oluyor? ihihi
                            Periyodik bir çakış değil. Dün köprü trafiğinde yan şeridimde duran bir bayanda da aynı sıkıntı vardı. Ne yapması gerektiğini söyledim kendisine. Müşürdeki yaylı kolda bir temassızlık yapıyor. Bu sıkıntı ile servise başvuranlar ama dediğim gibi her araçta yok.

Yorum

onlar ufak sorunlar bide insignia da bir çok arızadan şikayetçi olundu rüzgar sesi filan Allahtan 2 insigniam d da yaşamadım.. sadece bi fren diskini yaşadım onuda servis halletmişti... bu arada bütün bayileri dolaştım 1.4 turbonun testını yapamadım sizin bildiğiniz bi bayi var mı?
                              F30 Sport+

Yorum

İşleniyor...
                              X