Duyuru

Collapse
No announcement yet.

PEUGEOT 508?

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: PEUGEOT 508?

bugun yolda gördüm arkası tam bir rezalet aynen 308 in rezalet olduğu gibi...
    F30 Sport+

Yorum

Ben de 2 hafta önce bakmıştım ilk parti geldiğinde ama İnsignia'ya rakip görmüyorum.Aslında Tourer modelini merak ediyordum zaten sedan versiyonun arkası rezalet ama SW'yi görmek nasip olmadı daha hiç gelmemiş...Donanımları fena değil Allure paket güzel ama işte onunda fiyatı yüksek.En beğendiğim şeylerden birisi head-up ekran.Bu ekrana hem navigasyon hem de araç anlık verileri vb. şeyler yansıyor sürücü kafasını orta konsola bakmak zorunda kalmıyor.

Tek cazip yanıysa ekonomisi.1.6 HDI ve 6 ileri F1 şanzuman olması hoş o da performans fakiri işte...Yolda yan yana gelmeyelim mümkünse, çok üzülür...
      2011 Opel İnsignia 1.6T Cosmo+FlexRide

Yorum

tasarımı güzel trafikde beyazını gördüm arkadan bakınca cok cılız duruyor araba..İnsignia gibi yere sağlam basıyor mu bilemem
        Aşk çok yakar dediler usta tüp mü taktırsak?

Yorum

burak arkadaşımızın sözlerinin altına direkt imzamı atarım.Çizgileri anormal ve uyumsuzluk hat safhada .aynı yeni passat da olduğu gibi.Doğuş oto yöneticelerinin ankardaki yöneticilerinin tamamı çok yakın arkadaşım onlarla sürekli insignia konusunda atışıyorum.Onların bile kabul ettiği ve itiraz edemedeiği bir şey var insignianın çizgileri şu an hiçbir araçta yok. onalar yeni passatla yeni jettayı nasıl ayırt ediyorsunuz dediğimde ise gözümüze hangisi kötü geliyorsa o passat hangi daha düzgün geliyorsa o jetta diyorlar.. muhaha muhaha muhaha muhaha muhaha muhaha

Yorum

Ben pejoya reno ya Pek bi fransız kalma taraftarıyım
            Beş para eden bir tane modelleri olmadı bu zaman kadar,
            pejonun çıkış arabası efsana 106 gti Otoban faresi çok kullandım bir ona saygım var bu konuda gerisi yalan...

Yorum

haftasonu istinyeparkta pejonun standı vardı, 508 i tantıyorlardı, araç satıldığı için diştan inceleme şansım oldu, diğer arkadaşlarımında sölediği gibi arka taraf rezalet, önden klasık 406 yı andırıyor, tek hoşuma giden iç mekan ve kokpit görünümü. koltuklar, ön konsol oldukça kaliteli ve iddialı gözüküyor....

Yorum

http://www.insigniateam.com/forum/in...p?topic=2347.0
                [COLOR=black]SADECE ESKİŞEHİRSPOR

Opel Insignia 1.6 Turbo 180 HP Cosmo - Olimpik Beyaz + DVD 800 (2010)

Fiat Bravo 1.6 MultiJet 120 HP-320 NM Sport - Lav Kırmızı + Skydome (2013)

Yorum

Ben bir astra sahibi olarak, 508 i bir avm de (hediye olarak veriyorlar) gördüğümde kendi aracıma bir rakip olarak incelemiş ve asla aracıma rakip olmayacağı kanaatine varmıştım.Yanımda kardeşim de vardı ve onun da aracı 2010 model bir laguna..O da, astra nın çok daha tok, atletik, estetik motor ve konfor özellikleri yönünden daha dolu olduğunu söyledi..
                  Bizimkine rakip olabileceği düşüncesiyle İnsignia ile kıyaslamayı aklımdan bile geçirmemiştim ne yalan söyliyeyim..
                  Astra J Cosmo 1.4 Turbo Teknik Gri CD500 2011 Model

Yorum

İşleniyor...
                  X