Duyuru

Collapse
No announcement yet.

PEUGEOT 508?

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• PEUGEOT 508?

arkadaşlar arabayı canlı görmedim. ama internetten incelediğim kadarıyla gerek iç gerekse dış tasarımı bakımından fena bir alet gibi duruyor. özellike 2.0 dizel 163 hp lik bir de motoru var. fiyat da öyle çok abartı gelmedi bana. sizce insignia ya rakip olabilir mi yoksa eline su dökemez mi? arabayı canlı inceleyen arkadaşlar varsa da yorumlarını beklerim.

Versiyon Anahtar Teslim Liste Fiyatı Özel Lansman Fiyatı
    Access - 1.6 VTI 120 bg - Auto6R 54.000 53.000
    Access - 1.6 THP 156 bg - 6 ileri man. 54.000 54.000
    Access - 1.6 THP 156 bg - 6 ileri otomatik 59.000 59.000
    Access - 1.6 HDi 112 bg - 5 ileri man. 58.000 58.000
    Access - 1.6 e-HDi 112 bg Stop and Start - Auto6R 61.000 61.000
    Active - 1.6 VTI 120 bg - Auto6R 55.300 55.300
    Active - 1.6 THP 156 bg - 6 ileri man. 55.300 55.300
    Active - 1.6 THP 156 bg - 6 ileri otomatik 60.300 60.300
    Active - 1.6 HDi 112 bg - 5 ileri man. 59.300 59.300
    Active - 1.6 e-HDi 112 bg Stop and Start - Auto6R 62.300 61.300
    Active - 2.0 HDi 163 bg - 6 ileri otomatik 73.840 73.840
    Allure - 1.6 THP 156 bg - 6 ileri otomatik 69.600 69.600
    Allure - 1.6 e-HDi 112 bg Stop and Start - Auto6R 71.600 71.600
    Allure - 2.0 HDi 163 bg - 6 ileri otomatik 83.360 83.360
    GT - 2.2 HDi 204 bg - 6 ileri otomatik 108.000 108.000

Yukarıda belirtilen fiyatlar 2011 model araçlarımız için geçerlidir. Fiyatlar TL cinsindendir. Anahtar teslim liste fiyatına trafik sigorta bedeli dahil değildir, bu bedel müşteri tarafından karşılanacaktır. Metalik Boya fiyatı : 1.100 TL (1.6 lt motoru) / 1.280 TL (2.0 lt motoru) / 1.480 TL (2.2 lt motoru). Sedefli Metalik Boya fiyatı : 1.500 TL (1.6 lt motoru) / 1.750 TL (2.0 lt motoru) / 2.010 TL (2.2 lt motoru).

Ynt: PEUGEOT 508?

metalik boya fiyat farkının her motorda ayrı olmasının nasıl bi açıklaması var acaba?

Yorum

oda opsiyon buda opsiyon yapmışlar.
      Dünya kadar para verir full+full alırsın . Satarken bir sürü değer kaybı.
      Bunun adam gibi donanımlısı 1600 motor 163 benzinlisi 75 binden aşağı olmaz.
      2000 dizelide 100 bin civarı olur.

1600 dizeli ekonomi için alınır ama oda gitmez .

Yakıtı görmezden gelirsek, bizim insignialar halâ en iyi seçenek olarak duruyor.
      Benzini 2.00 TL - 2.50 TL yapan seçimi kazanır.

İnsignia'yı ilk aldığımda 67 litre alarak depoyu fullemişim ve 210 TL tutmuş.
      Litresi 3.134
      Tarih : 22 Mayıs 2009
      2010 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + Hakim Gri + Flyaudio DVD/Navigasyon/Turn Push

Yorum

Orjinal yazı sahibi: thehunturk
        metalik boya fiyat farkının her motorda ayrı olmasının nasıl bi açıklaması var acaba?
        1.6 altı için %37 ÖTV, 2.0 altı için %60 mı ne, öyle gidiyo. Arabanın asıl fiyatı için olan ÖTV arabanın her türlü aksesuarı için de geçerli.
        '11 Insignia 1.6 Turbo Cosmo RoadRover Nav
        '15 BMW 118i LCI

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Fixx
          Orjinal yazı sahibi: thehunturk
          1.6 altı için %37 ÖTV, 2.0 altı için %60 mı ne, öyle gidiyo. Arabanın asıl fiyatı için olan ÖTV arabanın her türlü aksesuarı için de geçerli.
          aynı şey sadece peugeot'da değil opelde de var. her donanım ayrı motorlara mutlaka ayrı fiyat. ama bu cevap gerçekten benim de merakımı giderdi. ben hiç böyle düşünmemiştim.

evet arkadaşlar 508 için görüşlerinizi almaya devam edeyim ben... arabayı canlı gören yok daha dimi?

Yorum

Tasarım tamamen bir zevk meselesi,ama bence insignia tasarımı açık ara daha iyi(iç ve dış ).motor konusunda optimum davranmışlar,156 beygirlik manuel vitesli benzin motoru bizimkinden çok daha ekonomik,tabiiki 24 hplik güç firesi vererek aksesuarlar zaten bilindik şeyler,sınıfının çoğu modelinde var.Ayrıca berbat bir tanıtım sitesi hazırlamışlar,ne aracı farklı açılardan görebiliyorsun,ne detaylı teknik veri var ne de diğerleri(Performans sekmesinde sadece yakıt tüketimi verileri vardı ).
            2011 1.6 T Cosmo, siyah, sunroof+flyaudio + arka koltuk monitörler

Yorum

1.6 e-hdi motor sayesinde satışlar insigina'yı geçer kanaatindeyim.Pejo bu arabayla marka imajını düzeltme peşinde.Sonu 407 gibi olur diye düşünenlerden değilim şahsen.Fransız araba meraklısı bi çok insan Latitude yerine(görünüm vasat),c5 yerine(eskiyen yüzü),508 i tercih edecektir.
              insignia'ya 1.6 dizel koyamayanları lanetliyorum

Yorum

ben alırmıyım asla almam hem fransız hem de al 207 yi vur 508 e ön görünüm sürekli aynı

Yorum

Bence dış ve iç tasarımı çok başarılı. Ciddi bir rakip. Fransız arabası diye almamazlık etselerdi, bu kadar C5 görmezdik etrafta. Hemde o garip içi, garip opsiyonları bile olmayan araba. Bayağı satılır gibi geliyor. 1.6 dizele yumulacaktır millet.
                  Özellikle iç tasarımına bayıldım. Direksiyon tasarımı harkulade olmuş. İçerideki parçaların hepsinin çizgisi birbiriyle uyumlu. Fransızlarda bu kadar oturaklı bir iç dizayn beklemiyordum. Daha bi Alman olmuş. Dıştan görüntüsünü gerçekte görüp, öyle karar vermek en doğrusu olur sanırım. Fırsat bulursam yarın öbür gün incelerim.

1.6 Turbo COSMO Beyaz/Bej-Kibo

Yorum

kapı kolları tanıdık geldi sanki

Yorum

güzel araba yapmışlar fiyatlarıda makul bence insignia yada artık 1.6 dizel otomatik bir motor istiyoruz
                      Yeni i30 style 1.6 crdi beyaz

Yorum

Autoshowda gectigimiz sene incelemistim
                        Fuarda yeni S60 dan sonraki en dikkatimi ceken modeldi segmentinde
                        Kesinlikle insignia alternatif
                        Kucuk dizel otomatik su an icin rakipsiz
                        Fransizlari sevenlerin tek alternatifi olacak
                        Agirligini bilmiyorum ama kucuk dizel ile
                        EDS ye de yakalanmak imkansiz )
                        Turbo benzinde RCZ 1.6 200 hp Makinasinin bir varyasyonu
                        Onumuzdeki donem gelirse kapisiriz digerleri icin benzin yakmaya degmez
                        2.2 HDI alan da olmaz bence

Yorum

1.6 dizellerle hemen hemen aynı fiata satılan insignia 130 hp dizel otomatik şu an rakipsiz. Gerisi fasa fiso.
                          65-70 bin ver yıllık verginin hesabını yap. Bu ne perhiz,bune lahana turşusu.

Yorum

ben aracı gerçekten çok beğendim. youtube'da pek çok videosu var ve araç gerçekten acayip donanımlara sahip.

yalnız işte aracın heybetini, gerçekten nasıl durduğunu, iç mekanının aslında nasıl göründüğünü de bilmek gerek...

opsiyonlarını ve standartlarını buraya ekleyebilecek bir arkadaş varsa iyi olur.

508 in sitesi henüz yapım aşamasında sanırım. iyi bilgi yok.

Yorum

Bugün Peugeot bayisine gidip inceledim aracı. Bizim araçlar kesinlikle daha heybetli duruyor. Fotoğraflarda daha büyük gözüküyordu. Ayrıca çizgilerinde uyumsuzluk vardı.(Klasik Fransız arabası bütünlük yoksunluğu. Önü ayrı, yanı ayrı, arkası ayrı. Tek bakışta akıp gitmiyor araba baştan sona. Bu araçta o klasik uyumsuzluk yok gibi geliyordu ama gerçekte bunu gördüm. Bir C5 çoğu kişiye aykırı gelsede beğenirim tasarımını. Gene Peugeot için başarılı tasarım diyebilirim. Yeni Passat'ta da bu uyumsuzluk var). Sonra hemen fotoğraf hafızamdan kaybolmasın diye benim araca gittim baktım. Çok daha güzel çizgileri, daha derli toplu, çok daha uyumlu bütünlüğü olan araçlar bizim araçlarımız. Daha büyük duruyor dediğim gibi bizim araçlar. İçinin tasarımı güzel olmuş gerçekten. İçinin büyüklüğü bizimkilerle hemen hemen aynı. Bu görüntü yorumuydu. Kullanmadım aracı.

Elimden geldiğimce objektif olmaya çalıştım. Bir de tarafsız bir göz görse ne der merak ediyorum tabi.

1.6 Turbo COSMO Beyaz/Bej-Kibo

Yorum

İşleniyor...
                              X