Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Yerli Otomobil Kopya mı

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Yerli Otomobil Kopya mı

Orjinal yazı sahibi: bilgecem
    Orjinal yazı sahibi: ahmet_turedi

Bu arada Naci bey ,hoca demiyorum artık ben zil takıp oynamam bu tarz konuşmalardanda hoşlanmam çevrenizde dansözler çok sanırım beni onlarla karıştırmayın!
    sayın Ahmet bey!

söylediğiniz kısmı değiştirdim. hakaret kastım yoktu, özür dilerim...
    Naci bey ben karadenizliyim çabuk alevlenirim.biraz alınganım böyle imalı kelimelere seviyeli olduktan sonra bende her türlü platformda tartışmayı severim.kişiliklere dokunmamak kaydı ile atış serbest.
    Düzeltme için teşekkürler.
    2015 Ford Mondeo Tit. 1.6 Tdci Tekno Pkt.Sunroof,Dynamic Led,Platin Beyaz 
    2013 clio 4 Tce 0.9 icon alev kırmızı

Yorum

Orjinal yazı sahibi: medren
      basın özgürlüğünün bu kadar kısıtlandığı bir ülkede adı a olsun b olsun c olsun,onu okuyacak kadar kafayı yemedim demek onu okuyan insanları kafayı yemiş yapmıyor mu?Eleştirebiliriz şöyle kötü böyle kötü ama hiç bir zamanda bu kadar ağır bir ithamda bulunmayı bende doğru bulmuyorum.Yazılmış her metini anlamlı yapan onu okuyanın anladığıdır diye düşünüyorum.Dolayısıyla sizin yanlış bulduğunuzu ben,benim yanlış bulduğumu siz doğru bulabilirsiniz.Siyasetten uzak bir dille herhangi bir gazeteye söylenen bir söyleminizi eleştirmek istedim.Sürçü lisan ettiysek affola.

Araba konusuna gelince de yerli otomobil olarak lansman edilmesi ve seçime bu kadar az bir zaman kalmışken ortaya çıkartılması sanırım yeterli bir açıklama .
      +100000

Bir zamanlar 1.6 CDTİ 136 hp Flexride, ÇG2, Sunroof , Ergonomik PerforjeSpor Deri koltuklar, Bose 19" jant
      Şimdi F30 Modernline Sunroof

Yorum

Neyse konumuza dönecek olursak sonuçta bu şekildeki üretimi zaten yapıyorduk.ford,renault,bmc v.s sıralayabiliriz.
        Bu firmalar bu işi yapıyor zaten.biz parasını verip almışız bizmi yapmış olduk şimdi ben onu anlamadım.
        Buna biz montaj diyoruz işte biz montajcıyız.ben trabzonda çalışırken ford kargo ,scania vb. kamyonlara orjinal porya
        üretiyorduk.ama projesi geliyor analizi tüm mekanik özellikleri belli biz sadece istenilen kalitede döküyoduk.mesele bu tasarımı sıfırdan yapabilmek o tasarım oluşana kadarki bilgi birikimleri,sadece kopyalama işin en basit kısmı ki zaten yıllardır yapıyoruz değişen bişey yok yani.
        Şimdide projeyi al kopyala yapıştır.oldu bitti neyse bizde inandık.

Yorum

Keşke volvoyu alsaydık şimdi biz volvo yapıyoruz derdik.amaç para verip hazır bir firma almaksa bunu her devlet yapabilirdi ama amaç bu değildi.boş yeremi tamamen milli deniyor anlamadım gitti

Yorum

http://m.milliyet.com.tr/yerli-otomo...69/default.htm

Yorum

Bunalıma girmiş WW var sırada.
              Şaka bir yana Her Ülkenin bir markasını alıp ihracatımızı arttırırız.Böylece ÖTV-KDV yükü de azalır.Devletler ayakta kalmak zorunda.Fransa da %75 vergi var.Bu da farklı bir strateji.Milli denince farklı bir algı oluştu millette.Açıklamadan dolayı belki bu rahatsızlık verdi.Bence doğru bir strateji.Ne olursa olsun Yaşamak,Büyümek,Lider olabilmek için Risk almak ve Bir yerden başlamak gerekir.Geçmişi yad edip oturup ağlayacağımıza,Pozitif eleştiriler ile bilgi birikimlerimizle hep beraber Layık olduğumuz mertebeye taşırız Bu Memleketi. İnsignia team Küçük Türkiye benim nazarımda.Keşke buradaki arkadaşlar gibi uyumlu olabilse Büyük Türkiye.Arkadaşlarımızın tansiyon yükseldiğinde sabır ve esprili bakışları ile karşısındakini yumuşatması özlem duyduğum tablo.Yaşı 35+ olanlar hatırlar belki; Rahmetli Erdal İnönü,Alparslan Türkeş,Turgut Özal,Süleyman Demirel,Necmettin Erbakan'ın TV'de ortak yayına çıkıp tartışmaları vardı.İnşallah Birgün Bizim evlatlarımızında böyle anıları olur..
              "Herşeyi Senin için yarattım diyen" RABBİNE, "Herşeyden senin için vazgeçtim" diyebilmektir AŞK.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Oguz_75
                Şaka bir yana Her Ülkenin bir markasını alıp ihracatımızı arttırırız.Böylece ÖTV-KDV yükü de azalır.Devletler ayakta kalmak zorunda.Fransa da %75 vergi var.Bu da farklı bir strateji.Milli denince farklı bir algı oluştu millette.Açıklamadan dolayı belki bu rahatsızlık verdi.Bence doğru bir strateji.Ne olursa olsun Yaşamak,Büyümek,Lider olabilmek için Risk almak ve Bir yerden başlamak gerekir.Geçmişi yad edip oturup ağlayacağımıza,Pozitif eleştiriler ile bilgi birikimlerimizle hep beraber Layık olduğumuz mertebeye taşırız Bu Memleketi. İnsignia team Küçük Türkiye benim nazarımda.Keşke buradaki arkadaşlar gibi uyumlu olabilse Büyük Türkiye.Arkadaşlarımızın tansiyon yükseldiğinde sabır ve esprili bakışları ile karşısındakini yumuşatması özlem duyduğum tablo.Yaşı 35+ olanlar hatırlar belki; Rahmetli Erdal İnönü,Alparslan Türkeş,Turgut Özal,Süleyman Demirel,Necmettin Erbakan'ın TV'de ortak yayına çıkıp tartışmaları vardı.İnşallah Birgün Bizim evlatlarımızında böyle anıları olur..
                +111111

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Oguz_75
                  Şaka maka hepsi rahmetli olmuş, ne kadar yaşlandık be
                  ahlaksızla birlikte yaşayacağına YİĞİTLE ÖLÜME GİT

Yorum

İşleniyor...
                  X