Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Mercedes C serisi 1.6 Dizel

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Mercedes C serisi 1.6 Dizel

Belki bi renodan bi fiattan bi toyotadan bi seatten ( ki şuan oldukça iddialı tasarımları var ) beklenebilir böyle basit bi tasarim. Ama sen bu sektörün öncüsü isen bence daha iddialı olmalısın. Bence iddialı bi yanı yok herkez AMG paket alıp dolaşamıcağına göre.. en boşuna bakıyorsun 125 bin tl istiyorsun bide arabaya bakıyosun.. Şaka gibi
    2016 Ford Mondeo Titanium + Platin Beyaz + Sunroof + Tekno Paket + Ford Dynamic LED

Yorum

CLA ve A serisi çok mu güzeldi sanki? ama peynir ekmek gibi satıldı. Hele A serisi bana göre tasarım olarak tam bir Tofaş Tipo. Ama önde yıldız arkada MErcedes yazıp da fiyat da normal merso lara göre biraz ucuz olunca millet kapıda kuyruk oluyor.

Yeni C de de durum farklı olmaz

Yorum

Orjinal yazı sahibi: viperking
        CLA ve A serisi çok mu güzeldi sanki? ama peynir ekmek gibi satıldı. Hele A serisi bana göre tasarım olarak tam bir Tofaş Tipo. Ama önde yıldız arkada MErcedes yazıp da fiyat da normal merso lara göre biraz ucuz olunca millet kapıda kuyruk oluyor.

Katılıyorum, bu da gösteriyor ki insanlar önce markaya, sonra dizayna bakıyorlar. Elime 130.000 lira geçse A serisine falan bakar mıyım? Hiç şansı yok, 100.000 liraya dolu Volvo V40 varken veya 130.000 liralara v40 r design falan varken. Audi A3 sedanlar bile büyük jantla gayet güzel görünmeye başladı gözüme bugünlerde.
        ahlaksızla birlikte yaşayacağına YİĞİTLE ÖLÜME GİT

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kingdragon
          Orjinal yazı sahibi: viperking

Katılıyorum, bu da gösteriyor ki insanlar önce markaya, sonra dizayna bakıyorlar. Elime 130.000 lira geçse A serisine falan bakar mıyım? Hiç şansı yok, 100.000 liraya dolu Volvo V40 varken veya 130.000 liralara v40 r design falan varken. Audi A3 sedanlar bile büyük jantla gayet güzel görünmeye başladı gözüme bugünlerde.
          tasarımda audi yi önceden beri çok beğenirdim ama son zamanlarda bmw de baya işi ilerletti. a3 güzel araç fakat biraz pahalı marka imajından dolayı
          2014 astra 1.6 cdti sport+still (ateş kırmızı)
          2014 insignia 1.6 sidi at flexride park go sunroof

Yorum

Benim zevkime göre BMW tasarım olarak hep öndeydi zaten , Mercedes bir önceki makyajlı C serisi, E ser,s, ve E serisi Coupe ile sportif çizgileri karoser olarak yakaladı. İç tasarım her ne kadar Coupe de bile sportfi olmasa da dıştan güzellerdi. Ama sportiflik işini abartınca artık çirkin oldu. Örnek Yeni C-CLA ve A serisi.

Onun dışında BMW yeni 5 ve F30 serisi ile çok güzel sportif bir tasarım çizgisi yakaladı.

Audi biraz eski moda kalsa da her zaman şıklıkla sportifliği iyi birleştiriyor. Yeni A4 ve Makyajlı A6 yı görmek lazım. A3 Sedan cidden gzl

Yorum

İşleniyor...
            X