Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Mercedes C serisi 1.6 Dizel

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Mercedes C serisi 1.6 Dizel

Orjinal yazı sahibi: dargure3
    Şu vergi belasından dolayı dünya markası araçları düşük hacimli motora geçirmede dize getirip diz çöktürdük ya....
    Tabi ki özellikle emisyon düşürme ve hacim küçültme de bunun yanında etkili oldu. Çünkü sadece Yunanistan ve Türkiye'de bu vergi olayı var ki bu pazarlarda satılan 3-5.000 araç için uğraşmaya değecek bir konu değil yoksa.
    ahlaksızla birlikte yaşayacağına YİĞİTLE ÖLÜME GİT

Yorum

Fiyasko diyen arkadaşlar neye göre bu yorumu yaptı acaba , bizleride bilgilendirirmisiniz .

[shadow=red,left][glow=grey,2,500]SPORT[/glow][/shadow]

Yorum

tip kişiye göre değişir ama arabanın objektif olarak zayıf noktaları geç kalan şanzımanı ve 10 litrenin altına düşmeyen yakıtı...
        F30 Sport+

Yorum

Ben dizaynını kast ettim, geriye kalan kısmını (motor/şanzıman vs) bilemiyorum.
          ahlaksızla birlikte yaşayacağına YİĞİTLE ÖLÜME GİT

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Onur
            Fiyasko diyen arkadaşlar neye göre bu yorumu yaptı acaba , bizleride bilgilendirirmisiniz .
            bence yakıt için alınacaksa yani ekonomik yapmak önemliyse 170 filan iyi rakam merak ettiğim bu aracı alıcaksın ekonomi diye senede 30 bin km yol yapıcaksın acaba 3 sene satarken 100 bini devirmiş olunca piyasası ne olucak merak ettiğim nokta bu
            2014 astra 1.6 cdti sport+still (ateş kırmızı)
            2014 insignia 1.6 sidi at flexride park go sunroof

Yorum

Yakıt,iç hacim boğukluğu,çin malı tablet,şanzıman vs. vs. ben özellikle mercedesin a ve cla dan sonra daha gençlere yönelik sportif bir araba yapmasını beklemiştim ama ne sportif ne de ağır bir görüntüsü yok en komiği de arka tampon arkada krom bir çıta yapmışlar egzoz için ama egzoz aşşağıda hafif yaklaşınca sol allta iki egzoz ucu gözüküyor çok çirkin bir görüntü oluyor bence eski kasa daha iyiydi ve daha Mercedesimsi duruyordu bence bmw tasarım olarak audi ve mercedesin fersah fersah önünde kısacası arabayı gençleştirelim derken arabanın havasını bozmuşlar

Yorum

Yakıt konusunda otomatik vites olup 9 litre yakması bence gayet normal. (Bir tanıdığım bu araçtan kullanıyor)

Tasarım falan bunlar hep göreceli kavramlar. Bana görede gerek iç gerek dış tasarımı kusursuz.

Aracı kullanıpta bir arızasınımı yakaladınız , ya da sorunlu bir parçasınımı buldunuzda kendinizden emin bir şekilde Fiyasko tabir kullanıyorsanız.

O zaman yeni kasa Insignia'ların hepsi fiyasko çünkü eski kasası çok daha güzeldi.

Sizce bu son yazdığım oldu mu ? (Bence olmadı)

Yorum

Bir arkadaşım temmuzdan beri kullanıyor yeni c avandgarte bende 2-3 kere kısa mesafelerde kullandım benim görüşüm şanzıman çok ağır,arabayı hafifletmek için kapı ve bagajdan inanılmaz fedakarlık yapmışlar güvenlik yönünden bu büyük eksi ve ben o arabaya binince mercedes klasını hissetmiyorum bu benim görüşüm karşınızdaki kişiyi bir şeye ikna etmek istiyorsanız onun fikrini kötülemek yerine güzel bir şekilde neden yanlış düşündüğü ya da nerde yanlış yaptıgını anlatırsanız insanlarla daha iyi bir iletişim kurarsınız artı benim görüşüm bu sizin görüşünüze de saygı duyarım ama bu araba bana hitap etmiyor

Yorum

Ben niye sizi ikna edeyim, pazarlamacımıyım , aracı size satmayamı çalışıyorum ?

Ben kimsenin fikrini kötülemiyorum, adı üstünde fikir bu herkesin bireysel düşüncesidir.
                    Görsellikten bahsediyoruz , sportif görüntü , iç dizayn vs. bunlar ne zamandan beri kesin yargı olduda araç fiyasko statüsüne çıktı.

Ayrıca tasarımdan bahsederken BMW'nin tasarımının fersah fersah önünde olduğunu yazmışsınız. 10 yıldır tüm araçlarında aynı iç dizaynı kullanan bir firma nasıl olurda fersah fersah önde olur anlamış değilim.
                    Audi'ye bu konuda çok iyi fakat ben BMW için aynı şeyi söyleyemem.
                    Fakat dediğim gibi göreceli kavramlar olduğu için herkesin fikri farklılık gösterebilir.

İsterseniz kendinizde mevcut kasaların içine bakabilirsiniz.
                    3-5-7 serisi
                    C-E-S serisi
                    Ayrıca detaylı araç incelemelerine bakarsanız iç malzeme kalitesi olarak araçları mukayese edebilirsiniz.

Hepsinin birbirlerine + ve - leri olabilir fakat hiçbiri fiyasko değil bence.

Bahse konu C serisinin Fiyatı ülke şartlarına göre ederinin biraz üstünde olabilir fakat araç bana göre gerek yaşlısı gerek genci tarafından kullanılabilecek ortalamanın üstünde bir araç.

Yorum

Neyse uzatmaya gerek yok dediğiniz gibi "göreceli" bir konu bu size göre mükemmel bana göre fiyasko olabilir

Yorum

O zaman yaşasın İnsignia diyelim arkadaşlar
                        Ha bir de bu geliyor
                        2.0 dizel 180hp 180 bin TL
                        http://m.hurriyet.com.tr/Haber?id=27505564

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Onur
                          Ben niye sizi ikna edeyim, pazarlamacımıyım , aracı size satmayamı çalışıyorum ?

Ben kimsenin fikrini kötülemiyorum, adı üstünde fikir bu herkesin bireysel düşüncesidir.
                          Görsellikten bahsediyoruz , sportif görüntü , iç dizayn vs. bunlar ne zamandan beri kesin yargı olduda araç fiyasko statüsüne çıktı.

Ayrıca tasarımdan bahsederken BMW'nin tasarımının fersah fersah önünde olduğunu yazmışsınız. 10 yıldır tüm araçlarında aynı iç dizaynı kullanan bir firma nasıl olurda fersah fersah önde olur anlamış değilim.
                          Audi'ye bu konuda çok iyi fakat ben BMW için aynı şeyi söyleyemem.
                          Fakat dediğim gibi göreceli kavramlar olduğu için herkesin fikri farklılık gösterebilir.

İsterseniz kendinizde mevcut kasaların içine bakabilirsiniz.
                          3-5-7 serisi
                          C-E-S serisi
                          Ayrıca detaylı araç incelemelerine bakarsanız iç malzeme kalitesi olarak araçları mukayese edebilirsiniz.

Hepsinin birbirlerine + ve - leri olabilir fakat hiçbiri fiyasko değil bence.

Bahse konu C serisinin Fiyatı ülke şartlarına göre ederinin biraz üstünde olabilir fakat araç bana göre gerek yaşlısı gerek genci tarafından kullanılabilecek ortalamanın üstünde bir araç.
                          fiyasko değil tabiki de bence bekleneni tam karşıyalamadı gibi fakat konfor ve kalite tabiki iyi
                          2014 astra 1.6 cdti sport+still (ateş kırmızı)
                          2014 insignia 1.6 sidi at flexride park go sunroof

Yorum

Mercedeste alfabe E den başlar...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Hasan_apg09
                              +1

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Hasan_apg09
                                Aynen öyle,heleki dolu bir insigniadan indikten sonra e bile boş kalıyor
                                Bir zamanlar 34 KTN 03 (Biz kırmızı başlıklı kızın hikayesinde bile kurttan yanayız)

Kasabadaki en iyi silahşör olunca,herkes sizinle boy ölçüşmek ister cool cool

F10 Msport

Yorum

İşleniyor...
                                X