Duyuru

Collapse
No announcement yet.

C180 mi tercih etmeliydik acaba?

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: C180 mi tercih etmeliydik acaba?

imkan varsa mercedes ama arada ki fark cok ciddi bir fark 10 15 olsa hic dusunme derim ama
    F30 Sport+

Yorum

merso merso dur ama seneye insignia kasa değiştirse gözünüz hep mercedeste kalacak eger 2---3 sene binerim d,yorsanız mercedes alın derim
      Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
      [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

Orjinal yazı sahibi: yigitihsan18
        bende çok niyetlendim şuan amg paket ellerinde kalan 96bin kompresor motorluları 102bin cgı motorları bırakıyorlar. bende çok karasızlığın içine düştüm inanın tipi için bile alınacak araba sonuçta insignianında kasası değişecek bu yıl içinde. amg yeni motoru güzel ama insigniayla 40bin lira fark var. paran varsa düşünme derim, ha sen niye almadın dersen emlak işim vardı yıl sonuna kadar satılsaydı kesin alacaktım ama olmadı ikinci tercih olarak 1,4t geçiş yapmak zorunda kaldım. ve istediğim araçta hiçbir bayide yok ocağın ilk haftasından sonra haber bekliyorum insignia güzel arabadır ve daha önce 1.6t kullanmama rahmen sıkılmadım yine insignia alıyorum alınmış malın iyisi kötüsü olmaz ha şuda var eğer aracın beyaz renk sanruf yeni sitil paketse iptal edin siz merso alın sizin aracı ben alabilirim ihihi

Maalesef renk pannacotta gri ve sunroof yok .Ben tasarım olarak insigniayı daha çok beğeniyorum açıkçası.Dün 40dk içinde üşenmedim saydım 20tane c180 gördüm yolda ve 18 i beyazdı İnsignia ise 3 tane görebildim.
        Ayrıca şu var almanya sitesindeki fiyatlar türkiyeden bayağa yüksek gözüküyor insignia için.Elegance+yeni still ve navi ekletirsek nerdeyse almanyadaki mercedes fiyatıyla insignia fiyatı aynı oluyor.

Yorum

mersedes c serisi ve bmw 5 serisini belediye dağıtmış gibi doğan şahinden fazla yavv haha ben olsam kesinlikle almam..
          2012 1.4t beyaz/bej+edition elegance+yeni stil paket(18"+afl+bluetooth)+necvox

Yorum

İstanbul gibi bi yerde normaldir
            bugatti bile var t
            ek olacak değiliz ya o yuzden bence dusunmemek lazım
            Mercedes mercedestir

Yorum

merso c180 yeni turbo olanını kullandım. insignia'ya göre daha konforlu bir araç, bizimkiler yanında çok sert kalıyor. Sürüş keyfi ikisinin de çok farklı merso amg bile konfor odaklı, alt devirlerde daha canlı. İnsignia daha sportif devirlendikçe keyif veriyor. Rolantide insignia daha sessiz fakat yol sesi alıyor; mersoda yol sesi daha düşük. İnsigniada 200 sonrası tedirgin etmiyor, mersoda biraz tedirgin oldum açıkçası.
              Donanım olarak insignia daha donanımlı, içi hissedilir derecede daha geniş.
              Ama merso da kesinlikle beğenilmeyecek bir araç değil.
              34 ST 579 '09 C180 Kompresor

BİR ZAMANLAR 34 KRR 79 1.6T Edition Elegance Teknik Gri

Yorum

Orjinal yazı sahibi: _ToLGa_
                bugatti bile var t
                Mercedes mercedestir
                ben istanbulda yaşamıyorum antalyadayım. ben zaten tek olalım demiyorum ama dikkat çekmiyor onu diyorum artık ikisininde havası söndü
                2012 1.4t beyaz/bej+edition elegance+yeni stil paket(18"+afl+bluetooth)+necvox

Yorum

Orjinal yazı sahibi: stean
                  Orjinal yazı sahibi: _ToLGa_
                  bugatti bile var t
                  Mercedes mercedestir
                  ben istanbulda yaşamıyorum antalyadayım. ben zaten tek olalım demiyorum ama dikkat çekmiyor onu diyorum artık ikisininde havası söndü
                  Mercedes ne olursa olsun ınsıgnıadan daha fazla dıkkat ceker
                  He öle veya böle bızım memlekette mercedes ve bmw ye karsı bır zaaf var

Yorum

30 bin fazla verip alacagin araba e serisi ya da bmw 5 serisi olsaa al diyecegim ama alacagin araba c...
                    F30 Sport+

Yorum

Ben O Arabaya Sığmamıştım. Oyuncak Gibi Geldiydi. Yine de Tercihler Değişkenlik Gösterebilir.

Yorum

C serisi iyi bir araba tabiki burda karşılaştırdığımız konu fark olarak 30bin TL ve donanım olarak zayıf kalması.
                        Ayrıca almanya sitesindeki durum beni şaşırttı.Almancası olan arkadaşlar edition elegance ve stil paket donanımlarını ekleyip fiyatı hesaplayabilirse iyi olur.Bizdeki gibi değil tek tek opsiyon şeklinde belirtilmiş.Ama mercedese yakın bir fiyat çıkıyor gibi.

Yorum

İşleniyor...
                        X