Duyuru

Collapse
No announcement yet.

C180 mi tercih etmeliydik acaba?

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• C180 mi tercih etmeliydik acaba?

Arkadaşlar aracı 6 ocak gibi teslim alıcaz.Bugün öğrendiğim bir haber bende kararsızlık yarattı.C180 Avangart+deri koltuk+stil paket 92bin gibi bir fiyata bırakıyorlarmış ayrıca 30bin tl ye %0 faiz 18 ay kredi var galiba.
    Bu durum biraz kararsızlık yarattı bende arada tam 30bin fark ve böyle bir kredi imkanı.Acaba c180 mi tercih etmeliydik diye düşünmeye başladım.

Donanım olarak eksikleri var ama tam olarak neler tespit edemedim.Sizce yardımcı olursanız sevinirim.İnsignia da + olarak katlanan ayna,kararan ayna,afl+ xenon,benim araçta multimedya sistemi olucak navi,tv,geri görüş vs.

Sizce arada 30bin tl farka mercedes kalite farkı değermiydi?Daha aracın plaka vs çıkmadı trafikle ilgili işlem yapılmadı fatura da kesilmedi sanırım ancak ödemeyi yaptık.Geri dönüş imkanı var mı acaba?

Özellikle iki aracı kullanan arkadaşların karşılaştırmaları kararsız arkadaşlar içinde faydalı olacaktır.Teşekkürler.

Ynt: C180 mi tercih etmeliydik acaba?

Makyajsız kasa 2010 model C 180 Amg paketi çok kullandım çok yakın bir arkadaşımın aracıdır.Kendi aracım 1.6 T 180 Hp Cosmo.İlk bakışta performans olarak kıyaslanmaz kesinlikle dip gaz yaptığım halde tepkimeyi geç hissettriyor.İnsigniaya kıyasla -1.İllaki kötü bir araç değil kokpiti koltuğun kavrayışı yol tutuşu tabikide rahat bir araç.Ancak 30.000 tl farkın ödemesi çok cazip insanı tetikliyor birde yıldız farkı var ortada bahsedilen araç kötü bir araç değil tabikide.Ama bence 30.000 tl cebinize kalsın siz aranızıda aynı hazzı rahatlığı hissedeceksiniz..Hayırlısı olsun

11' 1.6 T COSMO 19' JANT + Opc Sinyal Çerçevesi..

Yorum

92 binmi, gerçekten uygunmuş, sıfırmı ?

Yorum

Bu saatten sonra zor zaten geri dönüş

Evet 0 fiyatı amg paket 104binlerde sanırım.

Yorum

yani 30.000 tl den bahsederken çok küçük bir rakammış gibi söylemişsiniz.zaten araçlar arasında hep bu farklar var.gücünüz yetiyorsa onu alın tabi sormanıza bile gerek yok.tabiki merco daha kaliteli ve prestijli bir marka pişman etmez asla.benim gücüm yettiği anda alacağım araçların başında geliyor.
          2015 Ford Mondeo Tit. 1.6 Tdci Tekno Pkt.Sunroof,Dynamic Led,Platin Beyaz 
          2013 clio 4 Tce 0.9 icon alev kırmızı

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ahmet_turedi
            yani 30.000 tl den bahsederken çok küçük bir rakammış gibi söylemişsiniz.zaten araçlar arasında hep bu farklar var.gücünüz yetiyorsa onu alın tabi sormanıza bile gerek yok.tabiki merco daha kaliteli ve prestijli bir marka pişman etmez asla.benim gücüm yettiği anda alacağım araçların başında geliyor.
            30bin az bir rakam değil tabiki ama 30bin e 0 faiz 18 ay çok kafa bulandırıcı oldu .Ama artık benim için iş işten geçti herhalde ödemeyi geçtik artık cayabilirmiyiz bilmiyorum..

Yorum

Alabılyosanız tabı kı merso

Yorum

Merso 92 bin bu kurlar ile sahane
                Alabiliyorsaniz ziplayin derim
                Yeni sanzimani ile bu fiyat farkina tamam derim

Yorum

Aradaki 30 bini verebilcekseniz merso derim bende aracin parasini verdiniz ama ugrasirsaniz bence parayi geri alabilirsiniz sonucta hic bi islem yapilmamis resmi olarak ama simdi insigniadanda sogumayin alamazsaniz falan c180i bu seferde insigniadan sogursunuz kisacasi hayirlisi olsun kismetten ote bisey yok
                  2012 İnsignia 1.4 Turbo

Yorum

İnsignia ile yola devam etmek en doğrusu gibi.Kafamdaki birkaç nedeni sayarsam;

1-30bin tl az bir rakam değil yarı insignia parası
                    2-C180 seneye kasa değiştiricek
                    3-Donanım olarak insignia dan daha zayıf kalıyor
                    4-Çok fazla satılmasından dolayı artık bakılası bir araç olmaktan çıktı İnsignia daha ilgi çekici geliyor bana açıkçası
                    5-Tam bir manuel vites tutkunuyum

Sizcede böyle değil mi

Yorum

30 bin tl ye artı eli ayağı düzgün bir araba daha alınabilir

Bir zamanlar 1.6 CDTİ 136 hp Flexride, ÇG2, Sunroof , Ergonomik PerforjeSpor Deri koltuklar, Bose 19" jant
                      Şimdi F30 Modernline Sunroof

Yorum

amaç iyi görünen bir arabaya sahkip olmaksa insignia gayet alımlı bir araç. fiyat/fayda oranı da gayet yüksek olan bir araç. 30 bin liraya da bi tane b sınıfı araç alını yani
                        (Satıldı..) 2012 - 1.4 Turbo - Edition Elegance - Siyah/Bej - 18" - Cyclone Navi

Yorum

Aynen öyle 30bin bir araç

Yorum

bende çok niyetlendim şuan amg paket ellerinde kalan 96bin kompresor motorluları 102bin cgı motorları bırakıyorlar. bende çok karasızlığın içine düştüm inanın tipi için bile alınacak araba sonuçta insignianında kasası değişecek bu yıl içinde. amg yeni motoru güzel ama insigniayla 40bin lira fark var. paran varsa düşünme derim, ha sen niye almadın dersen emlak işim vardı yıl sonuna kadar satılsaydı kesin alacaktım ama olmadı ikinci tercih olarak 1,4t geçiş yapmak zorunda kaldım. ve istediğim araçta hiçbir bayide yok ocağın ilk haftasından sonra haber bekliyorum insignia güzel arabadır ve daha önce 1.6t kullanmama rahmen sıkılmadım yine insignia alıyorum alınmış malın iyisi kötüsü olmaz ha şuda var eğer aracın beyaz renk sanruf yeni sitil paketse iptal edin siz merso alın sizin aracı ben alabilirim ihihi

2015 leon fr

Yorum

imkan varsa tabiki mersedes alın derim..

Yorum

İşleniyor...
                              X