Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İnsigniaTeam Sinema kulübü

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: İnsigniaTeam Sinema kulübü

Çalgı çengi bencede güzel bir film degil tavsiye etmem
    2.0 CDTI 160hp Cosmo+flexride şasi+ Beyaz

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Gökhan_55
      çalgı çengi diye bir film varmış çok methini duyuyıorum izleyen var mı?
      En fazla 20 dakika dayandım, sonra kapattım.

'11 Insignia   |   Edition + Elegance   |   1.6T   |   Olimpik Beyaz

http://www.insigniateam.com/forum/index.php?topic=8025.0

Yorum

AYRTON SENNA - Beyond the Speed of Sound
        (IMDb - 8.8)

Fragman
        http://www.youtube.com/watch?v=HrbJPsPtTyU

34 yaşında ölümünden önce 3 kez Formula 1 şampiyonluğu elde etmiş Brezilyalı efsanevi yarışçı Ayrton Senna üzerine kurulu bu belgesel, Senna'nın 80'lerin ortasında başladığı Formula 1 kariyerini ve en güçlü düşmanı Fransa Dünya Şampiyonu Alain Prost ile mücadelesini anlatırken siyasetin spora getirdiği zorluklara da değinmektedir.

Senna, rakiplerini tek tek alt edip Formula 1'i fethederken uluslararası bir süperstar haline gelir. Özel hayatında ise alçakgönüllü, biraz utangaç ve memleketi Brezilya'ya milyonlar bağışlayacak kadar vatanseverdir. 1994 yılında yarış esnasında virajı dönemeyip beton duvara çarpan Senna, direksiyon milinden kopan bir kaynak parçasının kaskı delerek başına saplanması sonucu 34 yaşında hayatını kaybetti. Senna, tüm zamanların en iyi yarış pilotu olarak gösterilmektedir.

tüm motorspor severlerin izlemesi gereken bir film/belgesel bence. filmin başında anneme zoraki izlettim ama devamında bırakmayıp bir süre sonra kendisi de yorumlarda bulunmaya başladı
        karting ve motorsporları benim için çok ayrı birşey olduğu için ben büyük keyifle izledim, sizlere de izlemenizi tavsiye ederim
        isteyenlere 720p to**ent linki paylaşabilirim.
        InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: DiaDavidoff
          Clint Eastwood'un Çıkış filmi Kirli harry Çok güzel filmdir...

Dirty Harry (1977)

Ve tabiki Unforgiven (1992)

Gözüme ilişeni vururum.Bana Ateş edenin kendisinide vururum,Eşini dostunuda.Evinide yakarım ulan.
          Aklı olan Ateş etmez!

Hızlı ve keskin nişancı olmak göz çıkarmaz ama serinkanlı olmanın yanında solda sıfırdır
          Az önce Dirty Harry'i izledim. Muhteşem bir film. Bu adamın yaşlandığına bu sefer çok üzüldüm (Al Pacino'dan sonra). Tüm seriyi BluRay olarak aldım. Magnum Forcei, Enforcer, Sudden Impact, The Dead Pool. Bu sırayla izleyeceğim.

''I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: Do I feel lucky? Well, do ya, punk? ''

Polis Müfettişi Callahan, suçluyu yakalamış silahını başına dayamıştır;

''Ne düşündüğünü biliyorum. ''6 el mi ateş etti yoksa 5 mi?'' Aslına bakarsan tüm bu heyecandan ben de sayıyı kaçırdım. Fakat bu, .44 Magnum, dünyadaki en güçlü tabanca ve kafanı uçurabilecek güçte. Şimdi kendine sormalısın ''Kendimi şanlı hissediyor muyum?''. Hissediyor musun serseri?''

Yorum

-Transformers Dark of The Moon-
            Dün sinemada 3D izledim. Çok kaliteli efektler var. Baya etkilendim 3d olarak izlenmesi gerek bir film kesinlikle. Filmin uzun olması dışında bir eksisi yok
            Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
            Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
            VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Yorum

Bende gidicem buna
              2016 w205 AMG

Yorum

Hasan mesajin uzerine grubu kurdum, P.tesi gidiyorum

Yorum

Orjinal yazı sahibi: CRR
                  Orjinal yazı sahibi: DiaDavidoff
                  Clint Eastwood'un Çıkış filmi Kirli harry Çok güzel filmdir...

Dirty Harry (1977)

Ve tabiki Unforgiven (1992)

Gözüme ilişeni vururum.Bana Ateş edenin kendisinide vururum,Eşini dostunuda.Evinide yakarım ulan.
                  Aklı olan Ateş etmez!

Hızlı ve keskin nişancı olmak göz çıkarmaz ama serinkanlı olmanın yanında solda sıfırdır
                  Az önce Dirty Harry'i izledim. Muhteşem bir film. Bu adamın yaşlandığına bu sefer çok üzüldüm (Al Pacino'dan sonra). Tüm seriyi BluRay olarak aldım. Magnum Forcei, Enforcer, Sudden Impact, The Dead Pool. Bu sırayla izleyeceğim.

''I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: Do I feel lucky? Well, do ya, punk? ''

Polis Müfettişi Callahan, suçluyu yakalamış silahını başına dayamıştır;

''Ne düşündüğünü biliyorum. ''6 el mi ateş etti yoksa 5 mi?'' Aslına bakarsan tüm bu heyecandan ben de sayıyı kaçırdım. Fakat bu, .44 Magnum, dünyadaki en güçlü tabanca ve kafanı uçurabilecek güçte. Şimdi kendine sormalısın ''Kendimi şanlı hissediyor muyum?''. Hissediyor musun serseri?''
                  Sonunda şansını denemesi bence işin en mükemmel kısmıydı

Yorum

Çoğu kişinin hemen hemen hergün girdiği facebook sitesinin kurucusu Mark Zuckerberg’in hayat hikayesini ve bu sitenin kurulum aşamasını anlatıyor.

Tavsiye üzerine izledim güzel bir film olmuş.
                    2016 w205 AMG

Yorum

Filmlerin hepsi güzel olmakla beraber benimde sizlere önereceğim naçizane bir iki film var,bunlardan ilki son zamanlarda izlediğim en güzel film başlangıç(leonarddo di caprio) matrix tadında bir film,diğeri bir hint filmi olan black tam bir duygusal şölen,ve tabii er ryan ı kurtarmak tom hanksden tam bir başyapıt....
                      Birlikte yaşa yalnız öl...

Yorum

siz Hint filmi deyince aklıma geldi, Slumdog Millionaire'de harika film
                        http://www.imdb.com/title/tt1010048/

InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri

gerçekten harika bi filmdi çağrı, yokluktan milyonerliğe uzanan yol, yaşananlar, soruların cevapları....

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Hasan_apg09
                            Orjinal yazı sahibi: cagri

gerçekten harika bi filmdi çağrı, yokluktan milyonerliğe uzanan yol, yaşananlar, soruların cevapları....
                            kesinlikle size katılıyorum oscarı alması sürpriz olmamıştı benim için ama bu filmde herşeyden öte en büyük pay hiç oyunculuk tecrübesi olmayan küçük çocuk oyuncuların performansları oscar ödeüllü oyunculara taş çıkartacak cinstendi bence...

Yorum

Konu unutulmasın.
                              Haftada 1-2 kere sinemaya gitmeye başladım. Son bir ayda Kolombiyalı (Colombian), Arabalar 2 3D(Cars 2), Şirinler 3D (The Smurfs), Son Durak 5 3D (Final Destination 5), Killer Elite, Korku Evi (Dream House) filmlerine gittim. Animasyon olanlar çocuklara yönelik daha çok. Son Durak'ın senaryo aynı ama güzeldi sinemada izlenecek bir film özellikle 3D iken. Ayrıca sonunda bir süpriz yapmışlar ve seriyi sonlandırmışlar (sanırım). Killer Elite ben çok beğendim Jason Statham, Robert De Niro ve Clive Owen oynuyor iyi iş çıkarmışlar. Korku Evi de korku filmi değil burdan söyleyeyim Türkçeye çevrilişi yanlış Kolombiyalı da klasik bir intikam filmi piyasada bol onlardan.
                              Ayrıca dün oturup 10 saat boyunca Yüzüklerin Efendisi izledik yok böyle bir zevk Extended versiyondu ilk film 3.5, ikinci film 3-4, 3. film de tam 4 saatti Sıkılmadan izledik ama tek dayanan ben kaldım saat 12 de oturmuştuk öğlen, gece 2 de bitti. Herkese tavsiye ederim böyle bir fantaziyi
                              Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
                              Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
                              VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Yorum

Ohhh Ohhhh Hasan naptın 14 saat kökü çıkar adamın
                                Ben de Kill Bill arka arkaya izlemiştim 1 ve 2 sini güzel oluyor şaka bi yana...

Killer Elite nasıl iyi gibi...

Yorum

İşleniyor...
                                X