Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Netflix'de önereceğiniz dizi ve filmler

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Orjinal yazı sahibi: cagri View Post
    Bağımlılık yapıp günümüzden ciddi zaman çalan Netflix'ten önerilerinizi alalımihihi
    Ben favorimle başlayım;

1- The Umbrella Academy

Babalarının ölümüyle yeniden bir araya gelen sıra dışı yeteneklere sahip kardeşler, şaşırtıcı aile sırlarını ve insanlığı bekleyen yakın bir tehdidi açığa çıkarır.

Karakterler eğlenceli, sahneler güzel, her bölümde en az 1-2 tane klip tadında müzik eşliğinde dövüşlü çatışmalı sahneler var, sırf buralardan dolayı sezonu baştan tekrar izleyebilirim İlk bölümde İstanbul şarkısına da yer verilmiş.

Youtube'da malesef fazla paylaşım yok, muhtemelen siliniyor.

Altyazılı fragman;
    https://www.youtube.com/watch?v=Sc5HD0JQoco

https://www.youtube.com/watch?v=aIa5Sb3rhnA

Sardın başıma bu netflix'i ) Dün akşam izledim bu bölümü

Yorum

Black Mirror - Bandersnatch

1984'te genç bir programcı, karanlık bir romanı bilgisayar oyununa uyarlarken gerçekliği sorgulamaya başlar. Aklın sınırlarını zorlayan, birden çok sona sahip bir hikâye.

Filmin ilerleme aşamalarında bizden karar vermemizi isteyen çok çok değişik bir yapım olmuş. Black Mirror'ın dizi içeriklerine de sahip.
      Oyun programını yazan çocukla bilgisayar ekranından iletişimimiz de güzel olmuş
      InsigniaTEAM

Yorum

Formula 1: Drive to Survive

Formula 1'in kıyasıya rekabetle dolu bir sezonunda pilotlar, yöneticiler ve takım sahipleri hayatı hem pistte hem de pist dışında hızlı yaşıyor.

Bugün itibariyle bitirdim. Çekimler ve üzerine yapılan eklentiler gerçekten efsane olmuş, görüntü üzerine işlenen patlama sürtme çarpma vs. gibi ekstra seslerle Formula 1'e film tadı gelmiş resmen. İzlemekten inanılmaz keyif aldım. Pilotlar ve markalar arası çekişmeler, kamera arkasında kalanlar vs. yeni bir bakış açısı sunmuş. Keşke 2019 sezonu da haftalık olarak gelse
        InsigniaTEAM

Yorum

Fastest Car

Egzotik süper arabaların sürücüleri, gerçek araba sevdalılarının aldatıcı biçimde hızlı yaratılmış gizli modifiye arabalarına karşı yarışarak şöhretlerini riske atıyor.

Sleeper diye tabir edilen, dışarıdan sıradan görünüp altında bir canavar yatan performans arabalarının supersport'lara karşı meydan okuması.
          Bölümlerin ufak bir kısmı yarış içerirken büyük kısmının araç sahiplerinin hayatı, yaşadıkları ve arabaları hakkında detaylara sahip olduğu bir program.
          Drag sevmeyenler keyif almayabilir ama yarış izlemekten ziyade araba tutkunlarının hayatı, arabalarına kattıkları ve tutkularını izlemekten keyif alanlar beğenebilir.
          2.bölümde instagramdan takip ettiğim Pepper Yandell'i görünce de şaşırdım, program daha keyifli hale geldi

InsigniaTEAM

Yorum

The Blacklist

FBI'ın arananlar listesindeki kaçak, diğer kötüleri yakalamaları için FBI'a yardım teklifinde bulunur; tek şartı çaylak profil uzmanı Elizabeth Keen'in ortağı olmasıdır.

Başroldekiler: James Spader, Megan Boone, Diego Klattenhoff
            Yaratıcılar: Jon Bokenkamp

Alfa'nın önerisiyle başladım, izlerken farkettim ki ben bu dizinin ilk bölümünü daha önce TV'de izledim
            Şuan oldukça sarıyor, 2 bölüm izledim devamı da gelir. Konusu güzel, tavsiye ederim.
            InsigniaTEAM

Yorum

Bayağıdır birşey paylaşmadık

HyperDrive

Dünyanın farklı yerlerinden gelen elit sokak yarışçıları, gelmiş geçmiş en büyük ve en çetin engelli parkurda süperşarjlı özel yapım arabalarının sınırlarını zorluyor.

Beklediğimden çok çok üst seviye bir program çıktı. Bir fabrika alanına kurulmuş parkurda birbirinden çok farklı araçlar ve şoförler yarışıyor.
              Şöyle ki profesyonel drift pilotu da var, 21 yaşında genç bir amatör de.
              Bizim için en özeli ise programda ilk bölümde 2.olup direkt elemeleri atlayan (Amerika'da yaşayan) Türk drifter Faruk Kugay clapclap
              Arabası 2JZ motorlu BMW E92 M3, aşağıya ekliyorum.
              Şuan programın ortalarındayım, heyecan dorukta izlemeye devam ediyorum, kesinlikle herkese tavsiye ederim.
              Fragman aşağıda urock

InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri View Post
                Fastest Car

Egzotik süper arabaların sürücüleri, gerçek araba sevdalılarının aldatıcı biçimde hızlı yaratılmış gizli modifiye arabalarına karşı yarışarak şöhretlerini riske atıyor.

Sleeper diye tabir edilen, dışarıdan sıradan görünüp altında bir canavar yatan performans arabalarının supersport'lara karşı meydan okuması.
                Bölümlerin ufak bir kısmı yarış içerirken büyük kısmının araç sahiplerinin hayatı, yaşadıkları ve arabaları hakkında detaylara sahip olduğu bir program.
                Drag sevmeyenler keyif almayabilir ama yarış izlemekten ziyade araba tutkunlarının hayatı, arabalarına kattıkları ve tutkularını izlemekten keyif alanlar beğenebilir.
                2.bölümde instagramdan takip ettiğim Pepper Yandell'i görünce de şaşırdım, program daha keyifli hale geldi

2.sezon yayına girmiş, takipçilerinin bilgisineurock
                InsigniaTEAM

Yorum

Dark ı tavsiye ederim.Başta biraz ağır gitse de sonrasında iyi sarıyor.
                  http://www.imgim.com/e85671e9-558c-4412-92af-c591def396ba.jpg

Ellere yar oldu
                  2.0 CDTI
                  Cosmo,sunroof,dvd800+interface,flexride,bej deri

5.25 Xdrive ///M(azot) Power

Yorum

Boş zamanlarda Lilyhammer ve Killing Eve keyifli
                    2011 1.6 T Cosmo Sports Tourer

Yorum

Opera VPN'in Netflix'te çalıştığını keşfettim az önce, yabancı içeriklere kolayca ulaşabilirsiniz eğer Opera kullanıyorsanız TLC'de çok uzun süredir emlak programlarını takip ediyorum ve emlak olayına acayip ilgi duymaya başladım. Önceden ufak tefek al-sat işleri yapmıştım fakat profesyonel anlamda emlakla hiç uğraşmadım. Şimdi Selling Sunset diye bir program keşfettim Netflix'te. Kalburüstü müşteri kitlesine pazarlamayla ilgileniyorsanız ya da bu alanda çalışıyorsanız çok yararlı olacağını düşünüyorum. Tabi ülke gerçeklerinden uzak olur Amerika'daki gibi bir emlak pazarı beklemek fakat mesela Münih'te gayrimenkul satın almak, yurt dışında portföy yönetmek falan o kadar da uzak hayaller değilmiş, bunu öğrendim bu program sayesinde. İnsanın vizyonunu genişletiyor bu tür programlar

Son düzenleme: cagri; 21.10.2019, 22:37.

Yorum

Extractiaon ben çok beğendim öneririm

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Uğur K View Post
                          Bilim kurgu, aksiyon severler için kitaptan uyarlama; Altered Carbon tavsiye edebilirim. +18 görüntüler nadir olsa da mevcut.

Bakanın koruma görevini yerine getirmeye çalışan savaş gazisinin yaşamı ve yaşadıkları olayları ele alıyor; Bodyguard

Meşhur uyuşturucu baronu Pablo Escobar'ın hayatını ele alan Narcos, sıkmadan aksiyonlu bir şekilde izleyici sarıyor.

Black Mirror 'ın devam filmi niteliğinde ve ilk interaktif(filmin akışına bizim kararlarımız etkili oluyor) bir film olan Black Mirror: Bandersnatch

Evet narcos gerçekten harika bir suç dizisi ve yabancı dizi izlemek isteyenler için en güzel seçenek.

Yorum

İşleniyor...
                          X