Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Netflix'de önereceğiniz dizi ve filmler

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Netflix'de önereceğiniz dizi ve filmler

Bağımlılık yapıp günümüzden ciddi zaman çalan Netflix'ten önerilerinizi alalımihihi
    Ben favorimle başlayım;

1- The Umbrella Academy

Babalarının ölümüyle yeniden bir araya gelen sıra dışı yeteneklere sahip kardeşler, şaşırtıcı aile sırlarını ve insanlığı bekleyen yakın bir tehdidi açığa çıkarır.

Karakterler eğlenceli, sahneler güzel, her bölümde en az 1-2 tane klip tadında müzik eşliğinde dövüşlü çatışmalı sahneler var, sırf buralardan dolayı sezonu baştan tekrar izleyebilirim İlk bölümde İstanbul şarkısına da yer verilmiş.

Youtube'da malesef fazla paylaşım yok, muhtemelen siliniyor.

Altyazılı fragman;
    https://www.youtube.com/watch?v=Sc5HD0JQoco

https://www.youtube.com/watch?v=aIa5Sb3rhnA

Son düzenleme: cagri; 23.02.2019, 16:05.
    InsigniaTEAM

2- Formula 1: Drive to Survive

Henüz yayına girmedi ancak heyecanla bekliyoruzihihi

Formula 1 ve Netflix bugün yaptıkları açıklamayla, 8 Mart 2019’da yayına girecek olan ve merakla beklenen “Formula 1: Drive to Survive” adlı belgeselin ayrıntılarını duyurdu.

10 bölümden oluşacak belgesel, spor tarihinde ilk kez bir böyle bir belgesel serisine dünyanın en büyük yarış şampiyonasına özel ve samimi bir erişim izni verildi.

Bu belgesel serisi, sporun gerçek hikayesini ortaya çıkaracak. Sadece dünya şampiyonluğu için savaşmaya değil, aynı zamanda taraftarların kahramanlarının kişisel yaşamlarına dair gerçek bir fikir vermeye de odaklanacak.

Seri, 2018 Formula 1 Dünya Şampiyonası’nın Melbourne yarışından Abu Dhabi yarışına kadar her bir aşamasını ele alacak.

InsigniaTEAM

Yorum

3- Black Mirror

Bu bilimkurgu antolojisi dizisi, insanlığın en görkemli buluşlarının ve en karanlık içgüdülerinin zıtlaştığı karmaşık ve teknolojiyle dolu bir yakın geleceği konu alıyor.

Birçok kişi bilir ama bilmeyenler için paylaştım. Hiçbir bölüm birbiriyle bağlantılı değil, karmaşık sırayla izlenebilecek bir dizi.
      Teknolojinin ileride bize getirecekleri, başımıza açacağı işler gibi konuların haricinde günümüz konularını da işleyen, bazen psikoloji bozan, bazen yerine göre güldüren, bazen de beklenmedik sonuyla vay be dedirten (aslında başka birşey dedirtiyor ) efsane bir dizi.

InsigniaTEAM

Yorum

'' beklenmedik sonuyla vay be dedirten (aslında başka birşey dedirtiyor ) ''
        Tahmin edebiliyorum haha

Subaru XV 1.6i Xtreme Benzin.

Yorum

Dogs of berlin ve parfüm.Almanlar dizi çekmeyi de başarabiliyormuş.
          http://www.imgim.com/e85671e9-558c-4412-92af-c591def396ba.jpg

Ellere yar oldu
          2.0 CDTI
          Cosmo,sunroof,dvd800+interface,flexride,bej deri

5.25 Xdrive ///M(azot) Power

Yorum

Benim 1. Favorim Blacklist Screenshot_20190223-221725_Netflix.jpg

Yorum

Hakan: Muhafız

Günümüz İstanbulu'nda yaşayan ve kadim bir gizli birlikle olan bağını keşfeden genç bir adam, şehri ölümsüz bir düşmandan kurtarmak için maceraya atılır.

Türk dizi tarihinde milat kabul edilebilir bence. Konusu ve kurgusu tam netflix'e uygun olmuş. Dizinin eksik yanları olsa da bu tür senaryolar ve kurgulara başlangıç için yeteri kadar iyi derim.

Günümüz İstanbulu'nda yaşayan ve kadim bir gizli birlikle olan bağını keşfeden genç bir adam, şehri ölümsüz bir düşmandan kurtarmak için maceraya atılır.

Dizide sıradan ve genç Hakan’ın tarihte kendisine verilmiş gizli bir görevle İstanbul’u korumak zorunda olduğunu öğrenmesi ve yaşantısının bir anda altüst olarak epik bir maceraya adım atmasını izliyoruz.

Geçmişle geleceğin, doğuyla batının buluştuğu 15 milyonluk İstanbul’da Hakan aslında hikâyenin başında Kapalı Çarsı’daki bir esnaftan farksız herhangi bir genç. Oysa ki çok kısa zamanda doğduğu ve büyüdüğü şehrin gizemli güçlerin tehdidi altında olduğunu öğrenmesiyle onu çok başka bir dünya bekliyor olacak! Hakan kendisi için çizilmiş kaderine nasıl tepki verecek, kendisi ondan beklenen son muhafız olabilecek mi?

InsigniaTEAM

Yorum

cagri hocam konuyu yakından takip ediyorum.
                Netflix ten direk izleyemesemde eve geldiğimde not ettiğim dizilerin listesini sırayla indirip bilahare izlemek üzere stok yapıyorum.
                Blacklist, BlackMirror zaten tükettiğim diziler.
                Hollywood dizilerinde genelde konu bir noktaya (belli bir kesimin/topluluğun reklamını) gelince sıkıntı veriyor ve o bölümden sonra dizi anlamını yitiriyor.
                Açıkçası o andan itibaren izleme heyecanımı kaybediyorum.
                Ama sayenizde Muhafızı ve Umbrellayı listeye aldım bakalım.
                Bilim kurgu severmisiniz bilmem ama az ilginiz var ise The Expanse ve Lost in Space izlenebilir.

Subaru XV 1.6i Xtreme Benzin.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: BirFani View Post
                  cagri hocam konuyu yakından takip ediyorum.
                  Netflix ten direk izleyemesemde eve geldiğimde not ettiğim dizilerin listesini sırayla indirip bilahare izlemek üzere stok yapıyorum.
                  Blacklist, BlackMirror zaten tükettiğim diziler.
                  Hollywood dizilerinde genelde konu bir noktaya (belli bir kesimin/topluluğun reklamını) gelince sıkıntı veriyor ve o bölümden sonra dizi anlamını yitiriyor.
                  Açıkçası o andan itibaren izleme heyecanımı kaybediyorum.
                  Ama sayenizde Muhafızı ve Umbrellayı listeye aldım bakalım.
                  Bilim kurgu severmisiniz bilmem ama az ilginiz var ise The Expanse ve Lost in Space izlenebilir.
                  önceliğim komediler ama gerilim hariç diğer türleri de denk geldikçe konusunu beğenirsem izliyorum.
                  Dizilerde bir noktadan sonra sıkıcılık genel olarak büyük çoğunluğunda var aslında, güzel başlıyorlar ama konu çözülmeye başladıktan sonra yada bölümleri uzatma kadarı verince eski tadını kaybediyor.
                  InsigniaTEAM

Yorum

Harika paylasimlar olmus, tabii netflix inanilmaz bir alem her turden yapim var. Benim onerim ise tamamen tesadufen basladigim, biraz fantastik ancak ayagi yere basan yapimlar sevenler icin; “100” tavsiye ederim

Yorum

Benim favorim " la casa de papel " ama izlemeyen yoktur herhalde
                      2016 Mercedes cla 180 cdi amg

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mazelife View Post
                        Benim favorim " la casa de papel " ama izlemeyen yoktur herhalde
                        Aynenhaha

o da güzel diziydi, ingilizce olmadığı için 1-0 yenik başlamış olsa da kalitesiyle tüm eksiklerini kapattı
                        InsigniaTEAM

Yorum

Bu aralar geç de olsa izlemeye başladığım Peaky Blinders adlı bir dizi var tavsiye ederim.

peaky-blinders-200x290.jpg

Yorum

Orjinal yazı sahibi: alper88 View Post
                            Bu aralar geç de olsa izlemeye başladığım Peaky Blinders adlı bir dizi var tavsiye ederim.

peaky-blinders-200x290.jpg
                            bugün reklamını gördüm, bir bakacağım
                            InsigniaTEAM

Yorum

Bilim kurgu, aksiyon severler için kitaptan uyarlama; Altered Carbon tavsiye edebilirim. +18 görüntüler nadir olsa da mevcut.

Bakanın koruma görevini yerine getirmeye çalışan savaş gazisinin yaşamı ve yaşadıkları olayları ele alıyor; Bodyguard

Meşhur uyuşturucu baronu Pablo Escobar'ın hayatını ele alan Narcos, sıkmadan aksiyonlu bir şekilde izleyici sarıyor.

Black Mirror 'ın devam filmi niteliğinde ve ilk interaktif(filmin akışına bizim kararlarımız etkili oluyor) bir film olan Black Mirror: Bandersnatch

Yorum

İşleniyor...
                              X