Duyuru

Collapse
No announcement yet.

En Özel Dostlarımız

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ynt: En Özel Dostlarımız

Orjinal yazı sahibi: BORA
    Orjinal yazı sahibi: Gökhan_55
    Orjinal yazı sahibi: BORA
    Şeker'e bayıldımmm yaaa olsada azcık öpsem mıncıklasam
    Göndereyim
    Valla en tehlikeli 2 silahını kullanıyor oda, tırnakları ve dişleri )) bazen köpekleşiyor
    valla çok makbule geçer) benim limonum kaçtı( siz iyi sahip çıkın yoksa çok özlersiniz... tırnaklarını kesmenizi tavsiye ederim geriye pamuk gibi patiler kalıyor
    hadiya yazık napar şimdi dışarlarda. Bizimki en fazla bir alt kata kaçıyor; kapıyı üstüne kapatınca koştura koştura geliyor korkudan Aşı zamanı veterinere kestiriyoruz, kendim de kesebilirim aslında ama; veterinerin dediği Ankara kedisi olduğu için hırçındır, bir kere kızarsa bir daha kesmek çok zor olur dediği için ellemiyorum bende. Eller jiletçi eli gibi oldu
    aramadığım yer kalmadı ama bizim evin önü yabancı kedi dolu sanırım onlardan korkusundan dönmedi( tırnağındaki pembe yere gelmeden keserseniz pek sorun olmaz
    F30 Sport+

Yorum

süper yapmışssınız videoları)
      F30 Sport+

Yorum

süper yapmışssınız videoları)

)) inşallah alışmıştır dışarıya, kedi hep dört ayağı üzerine düşer ya umarım öyle olmuştur.
        Valla ozaman tırnak makasından alayım deneyeyim benden çok tırsıyo zaten

Yorum

çok kolay aynen insan tırnağı keser gibi keseceksiniz dikkat edeceğğniz tek şey o pembe bölgeye gelmesin..onun altından kesin.
          F30 Sport+

Yorum

çok kolay aynen insan tırnağı keser gibi keseceksiniz dikkat edeceğğniz tek şey o pembe bölgeye gelmesin..onun altından kesin.
            Hmmm sağolun güzel bir bilgi.

Yorum

önemli değil
              F30 Sport+

Yorum

Orjinal yazı sahibi: DiaDavidoff
                Evet Arkadaşlar En nihayetinde bu erken yaşta dede oluyorum
                Kızım Diem 25 gün sonra doğum yapacak ortalama 6 ila 12 arasında bir yavru bekliyoruz valla çok güzel bir heyecan onun o sıkkın daralmış bunalmış sevgiye muhtac halini bir görseniz gülmekten koparsınız böyle güzel bişey olamaz
                İnşallah yavruların resimlerini 20 gün sonra paylaşırım
                Evet Emre erken yaşta dede oluyorsun... kimbilir ne kadar sevimli olacaklar...

Yorum

Bu konu başlığı altında 2. sayda da
                  http://www.insigniateam.com/forum/in....20#quickreply

19 Mayıs 2011 tarihinde Bunlarda benim dostlarım. diye söze girmiştim.

Yazmak istemedim bir türlü, Kabullenemedim daha doğrusu. Şu an gözlerimin doldu ve yaşlar akmaya başladı.
                  Sevgili dostum 16.08.2011 tarihinde vefat etti. yani bügün itibariyle tam 3 ay önce....

Herşey gönlünüzce olsun.

Arap, 14 yaşında (Kurt kırması_yolda araba çarpmıştı 3 aylıktı, sokaktan alındı)

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Cemil Nişankaya
                    Bu konu başlığı altında 2. sayda da
                    http://www.insigniateam.com/forum/in....20#quickreply

19 Mayıs 2011 tarihinde Bunlarda benim dostlarım. diye söze girmiştim.

Yazmak istemedim bir türlü, Kabullenemedim daha doğrusu. Şu an gözlerimin doldu ve yaşlar akmaya başladı.
                    Sevgili dostum 16.08.2011 tarihinde vefat etti. yani bügün itibariyle tam 3 ay önce....

Herşey gönlünüzce olsun.

Arap, 14 yaşında (Kurt kırması_yolda araba çarpmıştı 3 aylıktı, sokaktan alındı)

Tekrar başın sağolsun abi valla en içten dileklerimle acını paylaşıyorum...
                    Verelim sana yavrulardan birini ne dersin ?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: DiaDavidoff
                      Tekrar başın sağolsun abi valla en içten dileklerimle acını paylaşıyorum...
                      Verelim sana yavrulardan birini ne dersin ?
                      Teşekkür ederim Emre kardeşim.
                      Tommy'den sonra Arap 2. dostumdu. Üzüntüleri insanı fena yapıyor. Artık bir dost daha edinmemeye karar verdim evdeki diğer 4 kedi dostumla devam etmeyi düşünüyorum. Hele yeni gelenin fotoğraflarını da daha sonra sayfaya koyacağım.

Yorum

bende benımkılerı yuklıyım

ortak bunlarıda mımcıklayabılırsın ıstersen haha haha haha haha

ORJİNAL F10 MSPORT

Yorum

Ahahaha Erhan
                          Çok güzeller kardeş ben severim hatta güreşirim bana uyar

Yorum

emrecım buyuk ıcın dıymeme ama kucuk belkı

ORJİNAL F10 MSPORT

Yorum

Bu sevimli dostlarımızı buluşmalara da getirsenizde, kafalarını okşayarak/severek bizde onları mutlu etsek.
                              2010 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + Hakim Gri + Flyaudio DVD/Navigasyon/Turn Push

Yorum

geldıgınde tanıstırırım ozaman haha

ORJİNAL F10 MSPORT

Yorum

İşleniyor...
                                X