Duyuru

Collapse
No announcement yet.

En Özel Dostlarımız

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ynt: En Özel Dostlarımız

Orjinal yazı sahibi: DiaDavidoff
    Orjinal yazı sahibi: paTRiot
    Emre kardeşim o rott da hafif ayılık da vardır onda 65 kg civarında baya iri ama yüreği pamuk gibidir...
    Belli kardeşim maşallahı var ben bunu gördüm mü direk el ense güreşe tutuşurum valla
    Aga şimdi gölbaşında pansiyonda gelince tanıştırırm ben sizi aynen öyle ben de güreşiyorum gök gürültüsü gibi hırlıyor zaten
    gelsin kardeşim ben severim büyük köpekleri küçüklerinden pek haz edemiyorum işte böyle yoracak hırpalayacak şöyle eline gelecek biraz köpek dediğin
    yahu ne yapcan köpeklen kediylen emre at 4 üncü kattan aşağı gitsin haha haha

1.6 Turbo Cosmo 272bg 360 nm forget piston ve piston kollari downpipe komple 76mm egzoz sistemi ve daha büyük intercoler

Yorum

Volkan Tehlikeli şakalar yapma police

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX
        ben daha tehlikeliyim police fatihim cemil abimizi kıranların kafasını kırarım

1.6 Turbo Cosmo 272bg 360 nm forget piston ve piston kollari downpipe komple 76mm egzoz sistemi ve daha büyük intercoler

Yorum

Orjinal yazı sahibi: volkan
          Orjinal yazı sahibi: FacomX
          ben daha tehlikeliyim police fatihim cemil abimizi kıranların kafasını kırarım
          Amacımız paylaşımcı olmak bir birimizi kırmak değil Volkan

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: eeyore
            Emre kardeşim o rott da hafif ayılık da vardır onda 65 kg civarında baya iri ama yüreği pamuk gibidir...
            Belli kardeşim maşallahı var ben bunu gördüm mü direk el ense güreşe tutuşurum valla
            Aga şimdi gölbaşında pansiyonda gelince tanıştırırm ben sizi aynen öyle ben de güreşiyorum gök gürültüsü gibi hırlıyor zaten
            gelsin kardeşim ben severim büyük köpekleri küçüklerinden pek haz edemiyorum işte böyle yoracak hırpalayacak şöyle eline gelecek biraz köpek dediğin
            bizimki fazlacana geliyo ele ama işte yer olması lazımki atlayın zıplayın boğuşun küçük köpeee gerenk yok
            O zaman bir gün seğmenler veya ahlatlı belde birde bu güzel yavrular çin buluşma yaparız herkes kızını oğlunu geitirir

Yorum

MEVLANA NE DEMİŞ

NE İNSANLAR GÖRDÜM ELBİSESİ YOK,NE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK !!!!
              Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
              [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

ya şu tavşana bayıldım acaba hep o büyüklüktemi kalıyor ? hep öleyse almayı düşünebilirim ama büyürse bakmam zorlaşır birde nasıl bakabiliriz o tavşana ?
                nerden alabiliriz birde ?
                Beyaz Renk 1.6T Cosmo+Dvd 800

Yorum

O zaman bir gün seğmenler veya ahlatlı belde birde bu güzel yavrular çin buluşma yaparız herkes kızını oğlunu geitirir
                  yok siz gidin bn Rs i getirmiim kendisi diğer erkek köpeklere özellikle pek sevgi dolu değil heleki golden da dişi erkek ayırmıyo biz tunalıya bekleriz sizi
                  ~~MuGi~~

Yorum

yok siz gidin bn Rs i getirmiim kendisi diğer erkek köpeklere özellikle pek sevgi dolu değil heleki golden da dişi erkek ayırmıyo biz tunalıya bekleriz sizi
                    An - Anlıyorummm Peki

o zaman ben ayrıca tanışmayı isterim belki beni sever

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Mindfreak
                      ya şu tavşana bayıldım acaba hep o büyüklüktemi kalıyor ? hep öleyse almayı düşünebilirim ama büyürse bakmam zorlaşır birde nasıl bakabiliriz o tavşana ?
                      nerden alabiliriz birde ?
                      Valla biraz büyüyor evet , ve kafes malesef yetersiz kalıyor evde bakımı çok zorlaşıyor ama bir bahçeli evdemükemmel bir canlı dost olabilir,
                      şöyleki Tavşanların beslenmeleri sürekli hiç doymuyorlar
                      bu nedenle ona görede pisliyorlar biz çiftliğe kardeşlerinin yanına verdik orda eminimdaha mutlu artık .
                      petshoplardabulunabilir hollanda lop tavşanı , fiyatı 250-300 tl arası...

çok deli gibi yemiyorlar ya en azından köpek kadar bende kırmızı gözlülerden vardı babam gemiden getirmiştide tuvalet alışkanlığı oluşmuştu hayvanın ne değişik ama gidip kutusuna yapıyordu tabii yediği duvarın haddi hesabı olmuyordu..

ya insanlarla iyi rs in arasıda 2 tane vukuat olunca (1i golden 1i dogo) o yüzden fazla erkek köpeklere yaklaştırmıyorum hatta hiç dişi olurda golden olmazsa olur uyar ama onun haricinde bi tuhaftır bizim ayı
                      ~~MuGi~~

Yorum

ya biçok rot ile iyi geçiniyor olabilir de bizim oğluş biraz tuhaf.. evet erkeklere nazaran cidden deliriyoda yazın birtane dişi golden ın yanına götürim dedim hayvancığa bir havladı ödü koptu kızın bn zor tuttum ama deneriz

genelde köpekler sahiplerinin huylarını alıyormuş en azndan ben golden sevmiyorum oğlumda sevmiyo :PP
                        ~~MuGi~~

Yorum

http://derindusun.com/tr/taylandta-s...-bir-kare.html

bazen hayvanlar kadar olamıyoruz

Yorum

Tayland’ta Sel Felaketinde Çekilmiş Bir kare…
                            Ama Köpeği Kurtaran Bir Insan Değil…Bir MAYMUN….

Geçtiğimiz günlerde Çin’de ezilen bir çocugu, üzerinden ikinci bir araba geçtiği halde yerden kaldırmayarak insanlığın öldüğünü gösteren o görüntülerden sonra işte bu kareler, o insanların hayvan kadar bile olamayacagını gösteriyor.

Al işte ibretlik valla Hasan kardeş...

Yorum

köpekler sahiplerine benzer derler de bende en son Rs gbi yürüyodum ) tanışırsanız işallah bigün anlarsın ne demek istediğimi bzm ayıyla alakalı
                              ~~MuGi~~

Yorum

köpekler sahiplerine benzer derler de bende en son Rs gbi yürüyodum ) tanışırsanız işallah bigün anlarsın ne demek istediğimi bzm ayıyla alakalı
                                Peki o zaman hazırlanayım bende o güne kadar

Yorum

İşleniyor...
                                X