Duyuru

Collapse
No announcement yet.

motorsiklet

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: motorsiklet

http://video.mynet.com/habervideo/Mo...kinca/1158197/

Yorum

Trajikomik bir deyim vardır. En hızlı motorcular öteki dünyadalar diye.
      Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

Motosiklet kullanırken hissedilen özgürlük duygusu kolay kolay başka bir araçla hissedilemez. O yüzden kanına girdi mi vazgeçirilmek zor.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: DiaDavidoff
          Bence bunu isteyerek yapmadı...Biraz fazla gaz açtı.Bu videoda olduğu gibi motosiklet üzerindeyken çok fazla dikkatli ve temkinli olmak zorundasınız.En ufak bir hatayı, gaza gelmeyi affetmiyor.Şakaya,akrobasiye gelen aletler değiller.Özellikle race makineler çok güçlüdür, kullanmak için gerekli deneyimin olması gereklidir aksi takdirde istenmeyen kazalar kaçınılmaz oluyor.
          2011 Opel İnsignia 1.6T Cosmo+FlexRide

Yorum

şov haberde gösteriyor şimdi bu haberi. resmen sorumsuzluk ve cana kast etme var kendininkinin yanında trafıkte onlarca kısının canına mal olacakmıs.Allah korumus.

Bende normal halli uzun yol gidebilecek 2 kişi tasıyabılecek bır haftasonu motoru almak ıstıyorum fakat gozumde buyuyen ehlıyet işi. Tamda bılmıyorum ne nedır. tavsıyenız varmı ben ve esımı haftasonları dolasıp gelecegımız bır motor. fazla hızlı olmasın normal hallı bır motor olsun
            2011/1.6T 180 hp/Karbon Siyah/Cosmo/Dvd 800/ 19" /Multimedia Box/Led Aydınlatma/SprintBooster

Yorum

Sadece gezi amaçlı olsun derseniz kullanımı rahat,otomatik vitesli,az yakan maxi scooter tavsiye ederim.Yok ileride büyütürüm diyorsanız şimdi etrafınızda kuryelerin de kullanığı 125-250cc hacimli vitesli motosikletleri tercih etmenizi tavsiye ederim...Dediğim gibi bu işe her zaman küçükten başlanmalı ve her daim tam korumalı olmalısınız.Gülü seven dikenine katlanır.Motosiklet kullanmanın da bir kaç dikeni olacaktır tabiki.Ama ehliyet şart!!!Önce bi A2 ehliyetinizi alın gerisi kolay
              2011 Opel İnsignia 1.6T Cosmo+FlexRide

Yorum

ben olacakları bildiğim için B'yi almadan A2 aldım şimdi kafam rahat, tek eksiğim güzel bir motor
                InsigniaTEAM

Yorum

ben nededim nurettin abi motorda kendini ne zaman bi halt zannedersen düşmeye mahkumsun bak videoda onun bi kanıtı amcam kendini bişey zannetmiş kübalı yerdeeee
                  Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
                  [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

Çok sakıncalı. Uzun yıllar motosiklet kullanan bir arkadaşım var motosiklet gezileri düzenliyor arada bir. Onun grup lideri olduğu tüm gezilere gözüm kapalı gidiyordum. Çünkü ne olursa olsun konvoy halindeyken belli bir hızın üzerine hiç çıkmıyor. Hem giderken hem dönüş yolunda son derece dikkatli. Yani bu iş heycan verdiği gibi bayağı teknik beceri ve dikkat ister.

Yorum

bu işe 2005 ten beridir gönül vermiş biriyim ilk üye olduğum izmir grubu motordelisi.com.ardından a2teker.com artık takılmıyorum ama bir türlü motor almaya vakit olmadı hep toplantılara etkinliklere giderim hala devam ediyor arkadaş ortamım ramazanda 7 motorcu dostuma iftar verdim motorlarıyla geldiler anlatılmaz bir duygu izmir manisa soma blksir değerli arkadaşlarım abilerim var motor sevgisi arabaya yada hiç bir tutkuyu değişilmez bir olay.. izlemediğim video kalmamıştır motorla ilgili benim için özel kalacak bu sevgi inş bir gün motor sahibiolur insigniaları tokatlarım

2010 1.6 T Cosmo Beyaz + chip + ben

Yorum

2005 den beri demekki valla zafercim 1994 yani 13 yaşımdan yani bi tıfılken motor bulamadıysam bisiklet baktım olması mobilet bi şekilde hep hayatımda oldu bu motorsiklet allaha şükürler olsun ki ne istediysem allah bana nasip etti ve iyiki motoesiklet kullanıyorum ben bu makinayı seviyorum yaaaaa hız yapmayım 15------20 gün binmesemde onun varlığı yetiyor yani bu iş kısaca anlatılmaz yaşanır
                        [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

Orjinal yazı sahibi: iatros
                          şov haberde gösteriyor şimdi bu haberi. resmen sorumsuzluk ve cana kast etme var kendininkinin yanında trafıkte onlarca kısının canına mal olacakmıs.Allah korumus.

Bende normal halli uzun yol gidebilecek 2 kişi tasıyabılecek bır haftasonu motoru almak ıstıyorum fakat gozumde buyuyen ehlıyet işi. Tamda bılmıyorum ne nedır. tavsıyenız varmı ben ve esımı haftasonları dolasıp gelecegımız bır motor. fazla hızlı olmasın normal hallı bır motor olsun
                          yerin uzak olmasaydı benim motoru verirdik sana tam senlik gv 250
                          İNSİGNİA 1.6 T EDİTİON ELEGANCE

Yorum

yok ben motor işlerine çok erken başladım site olarak takılmaya ve türkiye çapında arkadaş ortamı tanışma vsvs konyadan tut sivasa her yerde bizim şu anki site gibi motorculukta çevrem çok o manada 2005 dedim yoksa benim sevgim çok eski kimsede honda kineticler yokken ilk ben biniyordum ilçede 95 96 yılları

2010 1.6 T Cosmo Beyaz + chip + ben

Yorum

Bir arkadasim kiz gibi Ducati Monster ni satiyor
                              Daha 2000 km bile degil
                              Ilgilenen varsa bir msj atsin

Yorum

yaaa zafercim valla öyle bak şimdi kendimi yaşlı hissettim evet kinetikler vardı ozamanlar hele
                                MZ 251 yada MZ 301 ahhhh eski günler ahhhhhhh sende ne var şimdi

Yorum

İşleniyor...
                                X