Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Konu Silinsin Lutfen??2010 2.872 km de Satılık 180 PS Cosmo + DVD 800 Navi

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: 2010 2.872 km de Satılık 180 PS Cosmo + DVD 800 Navi

Bu sene binelim..araba eskiyecek diye kornaya basmamazlık da yapmayalım haha Alman&Amerikan mühendisler gerçekten çok iyi iş çıkardılar...şu an muadilleri arasında bence fiyat,donanım,kalite vs vs anlamında açık ara iyi yerde insignia ..Uzaylılar(Opel tr) haricinde herkes farkında.... Ya işte sonra apartmana çıkmak için Range Rover sport alırız :P

Yorum

İyi ki satmıyorsunuz sevindim sizin adınıza.
      http://www.imgim.com/e85671e9-558c-4412-92af-c591def396ba.jpg

Ellere yar oldu
      2.0 CDTI
      Cosmo,sunroof,dvd800+interface,flexride,bej deri

5.25 Xdrive ///M(azot) Power

Yorum

yerine koyacak araç yok ki..? gerçekten yok.. haa 50.000 euro limitinin üzerine çıkılınca olmaya başlıyor o da ayrı bir konu ki ille de insigniamı hiç aratmasın derseniz bu rakam 70.000 - 80.000 euro ları bulur bir anda..

F20 116i Sportline Deep Sea Edition

Yorum

Orjinal yazı sahibi: corail
          sunroof deme ya murat kardeş.. beni vuruyorsun can evimden..
          ben aracımı alırken Tr stoklarında sunroof lu araç yoktu ( uzaylılar öyle demişti ) olsa alacaktım yeminle..
          o zaman için uzaylıların yaptığı açıklama ise eski araçlardaki sunroof tedarikçisi ile sorun yaşandığı için bir müddet sunroof lu araç gelmeyecek ti..
          ama anlıyorum ki bu açıklama sunroof tan ziyade yolunacak kazı ( ben ) bulmuşken kampanyalar başlamadan önce yüksek fiyattan gelen bir ( olur ya cayarım sunroof beklerim zira ben bir iki ay bekleyebilirim sunroof u dedim çünkü ) müşteriyi detarjan kampanyaları öncesinde bir n önce kazıklamak isteği ile yapılmış bir açıklama imiş..
          şu opel tr yi bir kaşık suda boğasım geliyor düşündükte.. maad angry
          neyse kardeşim,İnşaallah bir an önce istediğin fiyattan aracını satar istediğin insignia na da kavuşursun..
          Boğma asma vsvs .bırak bunlarıda.. torbalıya git opele molotof kokteyli atıver sevabına
          2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
          [center]

Yorum

Babamın arkadaşı olmasa malum bir bayinin sahibi elimde kalıyordu son anda babam girdi araya öylelikle... Araca baktırmak için başka illere gidiyorum bazı HIYARlara emanet etmemek için aracımı... Tövbe tövbe gece gece.
            [COLOR=black]SADECE ESKİŞEHİRSPOR

Opel Insignia 1.6 Turbo 180 HP Cosmo - Olimpik Beyaz + DVD 800 (2010)

Fiat Bravo 1.6 MultiJet 120 HP-320 NM Sport - Lav Kırmızı + Skydome (2013)

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Sufy
              sunroof deme ya murat kardeş.. beni vuruyorsun can evimden..
              ben aracımı alırken Tr stoklarında sunroof lu araç yoktu ( uzaylılar öyle demişti ) olsa alacaktım yeminle..
              o zaman için uzaylıların yaptığı açıklama ise eski araçlardaki sunroof tedarikçisi ile sorun yaşandığı için bir müddet sunroof lu araç gelmeyecek ti..
              ama anlıyorum ki bu açıklama sunroof tan ziyade yolunacak kazı ( ben ) bulmuşken kampanyalar başlamadan önce yüksek fiyattan gelen bir ( olur ya cayarım sunroof beklerim zira ben bir iki ay bekleyebilirim sunroof u dedim çünkü ) müşteriyi detarjan kampanyaları öncesinde bir n önce kazıklamak isteği ile yapılmış bir açıklama imiş..
              şu opel tr yi bir kaşık suda boğasım geliyor düşündükte.. maad angry
              neyse kardeşim,İnşaallah bir an önce istediğin fiyattan aracını satar istediğin insignia na da kavuşursun..
              Boğma asma vsvs .bırak bunlarıda.. torbalıya git opele molotof kokteyli atıver sevabına
              uzak da değil aslında 70 - 80 km kadar.. ancak bu da bize yakışmaz.. ( ama arabayı vinç ile baş aşağı asabilirim bunun en azından fiili olarak kimseye zararı olmadığı gibi adli açıdan suç da teşkil etmez sanıyorum )
              bizler medeni şekilde mağduriyetini savunan ve bu mağduriyetin de disk çizilmesi,yazılım güncellemesi vs. şeklinde müşteri şikayeti olarak ilgililere ( ilgilenen varsa tabi ) iletilmesini istiyoruz..

Yorum

servisler içler acısı ,aracı tanımıyorlar, bizden çok şey öğreniyorlar,tatlı ısrarcı olmak lazım.. çeşmeden dönerken. izmirde oto sanayi yakınında bir servise girdim(opel) bir sıkıntım vardı. aracı dışarda elletmek istemedim. rica etttim ilgilenirmisiniz diye çay molasındayız acil alamayız.. belkide bugün bakamayız dediler.. sanayi içine gittim aracımın sıkıntısını hallettim..servisin ismini unuttum hatırlasam ... Lap ciki daime for you cinteratto pirelli .... olacaktı
                2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

[center]

Yorum

mercanlar olabilir..

Yorum

mercanlar olabilir..
                    evet mercanlardı .. tşk cor..

[center]

Yorum

koray bey konuyla alakalı degil ama kry plakayı almak kolay oldu mu.bildigim kadarıyla nerde ikamet ediyosan ordan alabılıyomussun artık plakayı.sizinki nasıl oldu?gecen gün yolda 06 YGT plakalı bi kamyon gördüm içim gitti,kardesim dedi abi plakaya bak,gece tamda belli olmuyodu dedim ygy o olum(inanmak istemiyorm ama hakkaten ygt di.aracı satma konusunda ise hangisi sizin için hayırlısıyla o olsun...

Yorum

trafik tescil ile görüşüp böyle bir plaka almak istediğinizi söylüyorsunuz onlar da yardımcı oluyorlar..
                        çok zor bir işlem değil..

Yorum

tabi belli bi ücret karşılığında, değilmi abi..?

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

150-200 lira gibi bağış adı altında ücretler talep ediyorlar.Bende güzel bir plaka istemiştim.Mualemeciye vekalet verdik.İstediğimi belirttim.Gitmiş sıradan almış.Yapacak birşeyim yok.

Yorum

evet bir miktar bağış yapmak durumunda oluyorsunuz polis vakfına vs. ama makbuzlu öyle elden para vermek yok..

Yorum

İstediğim plakayı alamadığım için bilmiyorum makbuz kısmını.Sizler direk işin içindesiniz daha iyi bilirsiniz tabii ki..

Yorum

İşleniyor...
                                X