Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Konu Silinsin Lutfen??2010 2.872 km de Satılık 180 PS Cosmo + DVD 800 Navi

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: 2010 2.872 km de Satılık 180 PS Cosmo + DVD 800 Navi

sn avorki,
    konuyu açan üye olarak sorma gereği hissettim;
    bu yazılanlardan ya da bu site vesilesiyle hangi sebeple ve ne tür bir his ya da düşünceye kapılarak hele ki kafanıza takacağınız hiç bir sorun yok iken,aracınızı satma durumlarına geldiğinizi sorabilir miyim?

F20 116i Sportline Deep Sea Edition

Yorum

Koray Bey aracınızı satmaktan vazmı geçtiniz? Vazgeçmediyseniz şu an fiyatınız ne kadar?
      Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

merhaba,
        aracım halen satılık ancak ilanı yeniledim..
        mesajı değiştirmeliyim sanıyorum..

Yorum

evt ilk link çalışmıyor

Yorum

koray bey nisan mayıs gibi aracımı değiştirmeyi düşünüyorum. eğer ki satılmazsa ilk görüşeceğim kişi sizsiniz. Uzunca bir süredir bakıyorum sizin araca.

Yeni ilanınız
            http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...38894984/detay

Yorum

Orjinal yazı sahibi: celikler05
              28,744 lirayı duymamıs olayım tamda ben arabayı satmak ısterken
              bu arada a3 dusunuyorum varmı fıkrı olan yada tavsiyesi
              A3 sahibiyim düşünceniz halen aktif midir ?
              [COLOR=black]SADECE ESKİŞEHİRSPOR

Opel Insignia 1.6 Turbo 180 HP Cosmo - Olimpik Beyaz + DVD 800 (2010)

Fiat Bravo 1.6 MultiJet 120 HP-320 NM Sport - Lav Kırmızı + Skydome (2013)

Yorum

Orjinal yazı sahibi: thehunturk
                koray bey nisan mayıs gibi aracımı değiştirmeyi düşünüyorum. eğer ki satılmazsa ilk görüşeceğim kişi sizsiniz. Uzunca bir süredir bakıyorum sizin araca.

Yeni ilanınız
                http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...38894984/detay
                bingo
                evet halen satılık ancak her geçen gün satış kararımdan uzaklaşıyorum.. ( evdekiler özellikle annem şiddetle karşı satma niyetime,hatta satma mercedes gibi araba,makam arabası o kadar zararın var satıp ne yapacaksın diyor konu her açıldığında )
                son iki günde 90-100 km ye yakın kullandım aracımı,gönlümce bastım,dolaştım çevre yolunda.. şu an 3040 ciarı falan oldu.. gerçi fazla bir kilometre değil ancak ilk değere göre değişime bakarsanız oranı yüksek oluyor yakıt ortalamam da bu kullanım sonucunda ( önceden sıfırlamıştım ) 10,1 lt oldu.. dikkat çekmek istiyorum tamamı performanslı kullanımdır,motorun ısınmasına kadar geçen 3-4 dk süre haricinde..
                neyse bakalım,
                herşey nasip kısmet,bakarsınız size nasip olur..
                selamlar..
                not : emin olun şu an insignia alacaklar için halen fırsat dönemi hem sıfırların hem de ikinci ellerin fiyatları gayet uygun..
                bazen kendi kendime soruyorum satınca ne alacaksın diye? forumda pek çok arkadaşın da bahsettiği gibi insignia dan sonra kolay kolay başka araç beğenemiyor insan.. bir ara çılgınlık yapıp E90 320d ye niyetlendim ancak euro 2,14 ve 48.000 euro luk ( ciddi de kampanya var ) araç hem donanım olarak çok daha zayıf hem de ( bugün 2010 E93 kullandım ) benim insignia kadar oturaklı ve konforlu gelmedi bana.. hatta performansı da 184 ps motora rağmen çok da üstün gelmedi..
                hal böyle iken diğer yakın fiyatlı araçlara da baktığınızda ancak golf highline,volvo s40 D2,hatta ford focus'un titanium donanımlı ve üzeri dizel araçlarını ancak alabiliyorsunuz sattığınız fiyata..
                böyle olunca da insanın satmak üzerine olan isteği köreliyor..
                işte benim Opel Tr ye olan kızgınlığımın günden güne azalacağına artıp büyük bir kine dönüşme sebebi de bu..
                kimse yanlış anlamasın ve yeni araç alacak olan arkadaşlar da düşüncelerimin samimiyetine inansın ltf ki,uzaylı arkadaşların insignia yı düşürdüğü durum şu an için net bu şekilde..
                bindikten sonra kolay kolay yerine araç beğenemeyeceğiniz kadar keyifli ve donanım olarak ciddi konfor ve güvenlik donanımı sunan bu araç şu an piyasada golf ve focuslar ya da baz donanımın biraz üzerindeki volvo S40 D2 araçlar ile yarışıyor..

Yorum

60000 tl teklif aldım para paraya plakamı geri aldım il dışına cıkacaktı araba adam kafaya koydu alıyordu .. vallaha vermedim sende verme YERİNE ALINCAK ARACLAR BULAMADIM SEN DE BULAMAYACAKSIN..bulsanda bu tadı alamassın 1,6 motor olucak vergi avantajı verecek 180 hp güç verecek.. karizma duracak kırmızı ışıkta dur tüm arac sürücüleri bakacak .. varmı böyle arac bu dolulukta ...YOK..YOK YOKK..zevkine bakkk.. kardeşim
                  2013 BMW 320İ ED 1,6 170 hp beyaz  modernline+comfort+tekno+sounroof
                  2010 COSMO 1,6T beyaz SATILDI..
                  2011 MAZDA 2 PLAY 1,5 OTM...
                  2008 doblo 1,3 m.jet PREMİO

Yorum

vallahi gidişat onu gösteriyor
                    bu arada bana da 2011 yılı için en yüksek teklif 56.000 TL ile izmit'ten bir memur arkadaştan geldi.. sanırım 1 hafta 10 gün kadar önce..
                    vermedim vermem de o paraya aracımı.. Uzaylı Opel TR yetkilileri sahip çıkmıyor insignia ya ancak en azından ben ikinci el değerini kendi çapımda korumaya gayret gösteriyorum..
                    zaten euro 2,15 e dayandı ve bu gidişle 2,20 TL lere de uzanacak ve o seviyelerde dolaşacak..
                    yaza göre yaklaşık % 14 - 15 artış anlamına gelir bu kurlarda ve sevgili opel TR de mecburen bunu fiyatlara yansıtmak zorunda kalır..
                    ben de yakında ilandaki fiyatımı arttıracağım zaten..
                    hakkaten kampanyadaki son günleerrr

Yorum

Coray bey yerden göğe haklısın. Bakmadığım model kalmadı hiçbiri bizim insignia kadar donanımlı,şık,kendine baktıran, zıpkın gibi vs vs değil... Audi ye baktım içleri dar..bmw dizel e baktım üzerine bi ton para koyuyorsunuz yalın bir ön konsol..c180 dış görünümü iyi ama içi 1889 dan kalmış gibi çok sade, özellikle insignia dan sonra! yani verdiğimiz paralara aynı segmentte bu donanım bolluğunda bir otomobil bulamadım..yakıt açısından da öle absürt fark göremedim..bence satmanın bi esprisi yok.. eskitelim..Opel tr ye satarız muhaha

Yorum

evet yakıt olarak da bilhassa C180 K insignia dan daha yukarıda.. golf tsi lar bile insignia ile yaklaşık aynı seviyelerde..
                        ben yakıtından çok da şikayetçi olmadım bugüne kadar.. yakıt konusundaki tek şikayetim arabayı kullanırken deli-kanımın durmuyor ve sevgili canavarımın performanslı kullanıma beni teşvik ediyor olması
                        çok konforlu bir araç ben aracımı çok seviyorum o zaten apayrı bir konu.. otoparkta duruşu,gündüz farları şehir içinde giderken dükkanların vitrin vs. camlarından yansımasını izlemek çok keyifli..
                        Gecesine ise ayrı bitiyorum.. AFL farlar ve kokpit başlı başına 10+ numarayı hak ediyor..
                        koltuklar rahat,sürüş pozisyonu mükemmel.. Zaten cosmo donanım insanda apayrı bir hastalık yapıyor,elektrikli koltuk,ahşap kaplama,DVD 800 navi ekranı,turn push vs. vs.
                        E90 320d comfort plus lara baktım sunroof dışında artısı yok.. içi hepten sade ve aynı zamanda da dar.. bmw forumunda yeni alan kişiler de şehir içi 9 lt ortalamalardan bahsediyorlar.. e geriye ne kaldı ki o zaman? cevabını da vereyim geriye en az 40.000 TL fark vermek kalıyor.. bi-xenonlar adaptif değil,deri kumaş koltuğa ciddi fark istiyorlar,elektrikli koltuk için yine fark ödenecek,kokpit aşırı sade,CC yok,uzun far asistanı vs hak getire zaten ismi bile anılmıyor..
                        bunun dışında geride başka düşünebileceğim araba da yok.. audi 1.8 TFSI multitronic alsam bir dünya fark verip,daha az yakıt tüketmeyip daha çok vergi ödeyeceğim..
                        2.0 tdi düşünelim desek nuhtan kalma 143 ps lik dizel motor ile çok yakarak az performans verecek.. ve yine bir dünya para ve bir dünya da mtv farkı olacak..
                        SUV olsun farklı olsun diye Kuga ya baktım,dıştan güzel ama motor 140 ps( avrupadaki 163 ps yi daha getirmiyorlar )iç dizayn ise tam fiyasko,focus c-max ile neredeyse aynı.. powershift şanzuman ve yakıt tüketimi başarılı geldi bana ama motor 163 ps olmadığı için ve özellikle de iç dizayna acil tadilat gerektiği için vazgeçtim..
                        tüm bunların yanısıra baktık ki insignia dan da vazgeçemiyoruz hadi insignia 130 ps cdti edition alalım dedik,fiyatı uygun hazır uzaylılar kampanya yapmış zararımızı azaltırız dedik bu kez de cosmo donanımdan vazgeçmek imkansız geldi.. hatta sadece cosmo değil,her ne kadar eleştirilere maruz kalsa da ben dvd800 navi den de vazgeçmek olmadı..
                        160 ps 2.0 cdti cosmo + navi için de yine hatırı sayılacak fark ödeyeceğiz ve yine mtv farkı olacak vs. vs derken döndük dolaştık yine geldik bizim kürkçü dükkanına..
                        söylediğim gibi son iki gündür öğle molalarında benim canavarım beygirlerini koşturuyorum hem de inanılmaz büyük bir zevk ile..
                        evet bence de satmayalım ve eskitelim.. eskiyince de Opel Tr ye satarız ki zaten kendilerinden azımsanmayacak bir alacağımız var angry
                        zaten yerine de araba koyamıyoruz,kesinlikle eşleniği yok bu canavarların hele ki de cosmo olunca ..
                        sözlerim bazı üyelerimize martaval gelir ise de ancak kendi başlarına geldiği zaman net olarak anlaşılabilecek bir durum olduğunu da belirtmek isterim..

Yorum

Eee artık kaldır ilanı Koray Bey Valla aracınız beni de çok imrendiriyor,inşaallah İzmir'e geldiğimde size uğrayacağım
                          Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

az kaldı eli kulağındadır.. kaldıracağım vallahi ilanı..

Yorum

Koray abi yazdığın her cümleye katılıyorum ama ben aracımı satıyorum, edeceğim zararı zaten söylemeye gerek yok en iyi sen biliyosun durumları.. bende zaten satma sebebim memnuniyetsizlik veya herhangi bir şikayet değil, arabamı çok seviyorum ama satıp tekrar İnsignia ama bu kez hayalimdeki İnsignia yı, şu anki aracıma + olarak sunroof ve flexride opsiyonlarını da almak.. hatta uygun olursa 19 jantta almak abi rolleyes kısmet artık bakalım abi

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

sunroof deme ya murat kardeş.. beni vuruyorsun can evimden..
                                ben aracımı alırken Tr stoklarında sunroof lu araç yoktu ( uzaylılar öyle demişti ) olsa alacaktım yeminle..
                                o zaman için uzaylıların yaptığı açıklama ise eski araçlardaki sunroof tedarikçisi ile sorun yaşandığı için bir müddet sunroof lu araç gelmeyecek ti..
                                ama anlıyorum ki bu açıklama sunroof tan ziyade yolunacak kazı ( ben ) bulmuşken kampanyalar başlamadan önce yüksek fiyattan gelen bir ( olur ya cayarım sunroof beklerim zira ben bir iki ay bekleyebilirim sunroof u dedim çünkü ) müşteriyi detarjan kampanyaları öncesinde bir n önce kazıklamak isteği ile yapılmış bir açıklama imiş..
                                şu opel tr yi bir kaşık suda boğasım geliyor düşündükte.. maad angry
                                neyse kardeşim,İnşaallah bir an önce istediğin fiyattan aracını satar istediğin insignia na da kavuşursun..

Yorum

İşleniyor...
                                X