Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Insignia GS 17" Jant arıyorum

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Orjinal yazı sahibi: mhmtzncrkrn View Post
    forumda muadillerini kullananlar vardı bildiğim kadarıyla, sensör takılırsa çalışacaktır
    Çalışmaz. Bende eski makyajlı kasa kışlık takımından kalma 4 sensör var, yeni kasanın kışlık takımına uyguladık, on dakika çalıştı,
    sonra rabıta kesildi,söktürdüm. Hatta şu kadarını söyleyeyim, bu sensörler makyajlı kasa bir insigniada da çalışmaz. Şase numarası
    kodlanmış, sadece bu kodlu araçta çalışıyor, diğerleri ile bağdaşmıyor, serviste çok denedik, olmadı, olmuyor

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri View Post
      Astra J jantları 5x105,
      sadece 1.6 dizellerin ve GTC'nin jantları 5x115 bijon (birde bulursanız 1.6T 200hp)

Insignia Grand Sport'un da hepsi 5x115
      Astra K'nın da hepsi 5x115 olması lazım
      Bu bilgi doğru, eski kasa jant göbekleri uymadığından onları satıp (Ankara'dan Ufuk kardeş almıştı) astra j (1,6 T 200 hp)
      opc jant takımı aldım, İzmir'den bir arkadaştan, sadece bijon aralığının uyması yeterli değil, göbek çapı ve derinliği de
      önemli. Benim aldığım jantlar Grand Sport ile aynı ölçülerde, göbek çapı 7,1 cm, derinlik ise 3 cm.

Yorum

Muhiddin Bey merhabalar
        Bende de gs desing paket var jantlarim 17 bende 18 jant istiyorum hala isterseniz değişebiliriz

Yorum

İşleniyor...
        X