Duyuru

Collapse
No announcement yet.

VW JETTA 1.2 TSI ve CITROEN C5 1.6 e-HDI için yorumlarınız??

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: VW JETTA 1.2 TSI ve CITROEN C5 1.6 e-HDI için yorumlarınız??

Orjinal yazı sahibi: Hasan_apg09
    Araç iyi gibi ama değişenleri olması sıkıntı.. eh tabi değişen olmasa o fiyatlara bırakmazlar hemşehrimle bi Gayseri pazarlığına mı girişsem neyapsam
    *İmza görseliniz kurallara aykırıdır, düzenleyip tekrar yükleyiniz.

http://i1239.photobucket.com/albums/ff517/agyagar/bmw/61A2578A-358B-4144-BB24-07115DC89457_zpsy87xnswe.jpg

BMW F30 320i ed M Sport 40th Year Edition 205+ Hp

Yorum

Orjinal yazı sahibi: whiteagle
      Orjinal yazı sahibi: Hasan_apg09
      Araç iyi gibi ama değişenleri olması sıkıntı.. eh tabi değişen olmasa o fiyatlara bırakmazlar hemşehrimle bi Gayseri pazarlığına mı girişsem neyapsam

ahmet açıklamalara dikkat etmemiştim, bu kmde değişen olucağını tahmin etmedim ama diğer parçalar pek önemli değil, sadece çamurluk değişmiş diye düşün, onuda serviste değiştirdiyse problem olmaz, bence bu paraya alınacak ve asla değer kaybetmeyecek bi araç....

Yorum

araç önden hasarlı hiç bulaşılmaz valla...

Yorum

2.el 2010 model skoda superb fiyatlarını araştırmıştım zamanında.dusuk paket olanları 2.elde çok uygun fiyatlara satılıyo.dusunebilir yani.60 bin e çıkardıysanız alın passat

Yorum

Abi Fluence (adını doğru yazmamış olabilirim )

Şimdi kötü araba diyorsun ama, arabadan saymıyorum diyorsun. Zevkler ve renkler tartışılmaz ama..

Araba 1 depo BENZİNLE 1200 KİLOMETRE yol yapıyor şehir dışında , yakıt tüketimi şehir dışında hız 90-100 gibi bir hızlara sabitlenince 5-5,5 Lt/100 Km gibi bir değere düşüyor.

Kaldı ki dizelini düşünürsek, fluence fena bir seçenek olmaz. Hele piyasasına da bakıyorum da, sanırım sıfırı bile alınabilicek bir fiyat sizin için (50-55 Bin gibi bir fiyat aralığıdır muhtemelen sıfırı). Sağlamlığını bilmiyorum. NCAp den bakabiliriz..

Linea , bir fiat sever olmadığım, hatta fiatı sevmediğim halde çok donanımlı olmasa da güzele benziyor. multijet bir dizelin az yaktığını abimin arabasında gördüm. En dolusu ve sıfırı da 40-45 bin liraymış.Bence yeterli bagaj hacmi de mevcut. Fakat şu açıdan bakalım. Babanız kullancak bu arabayı. Bir peynir tenekesine bindirmek istemez hiçbir insan ailesini. Bu durumda Lineayı eleyebiliriz. Tamam

Ne kaldı. Focus TDCI. 2010 model en yeninin bir eski kasası çok güzel bir kasadır. Arkadaşım uçurumdan uçarak pert etti. arabadan herkes sağlam çıktı. 2 Kişinin kafasına 3 dikiş atıldı, Arkadaşımın kolunda bir çatlak var 10 gün içerisinde alçıyla kaynadı geri , Kalanlar küçük yaralarla atlattı. Ayrıca az da yakar. torku iyidir. bir yokuşta çekmeme , kaldıramama gibi bir sorun yaşamassınız. Yiğidi öldür hakkını yeme derler ya, bu arabayı alın (eğer gerçekten babanıza alıyorsanız) . donanım seviyesinde de iyi bir seçenek olabilir) kafanız rahat etsin derim.

Fakat kotayı daha da yükseltirseniz , sıfır bir astra sport tourer (station wagon , sedanı daha çıkmadığı için. Hatchback biraz küçük gelebilir belki) 1,7 CDTI alabilirsiniz. veya 1,3 CDTI da olabilir. Sanırım 1,6 ve 2,0 CDTI ları da vardı. Fakat almanyada satışta şu an malesef
            Astra çok da sağlam, NCAP den 5 yıldız almış aşırı donanımlı bir araçtır bence. Sıfır bir astra da düşünebilirsiniz bu konumda, fakat kotayı bir miktar daha artırmanız gerekecek bu arabayı alabilmeniz için..

Sonuçta bu direk kendi aileniz için aradığınız bir araç. İyi düşünün. Seçim sonuçta sizin ve babanızın olacaktır..Her hangi birine aldığınız bir araba olmadığını da unutmayın..

Umarım hepsini okumuşsunuzdur
            Sonuna Kadar Vectra , Sonuna Kadar 125 HP , Sonuna Kadar LPG Power hiho

Yorum

Orjinal yazı sahibi: whiteagle
              Renault'a genel olarak sıcak bakmıyorum. Fluence'ler sanki kamu kuruluşları için üretilmiş gibi geliyor bana. Emniyet mensupları, belediyedeki şefler vs için üretilmiş bir araba Renault'ta Latitude bi nebze iyi ama o da LATITUDE işte isimde meymenet yok.

GÜNCEL..

Beyler fiyat liminiti 60Bine kadar çıkarttık, min. 2010 model, sedan, ekonomik bir araç şartları aynen geçerli, bu bağlamda Citroen C5 ile ilgili yoğun bir araştırma içerisindeyim, ancak Citroen resmi sitesinde bile yeterli teknik bilgi yok..

Eğer fiyatı 60bin e çıkartıysanız, geçen hafta cuma günü kuzenim 2011 Volvo s40 aldı 63bin TL. Dizel. Kesinlikle tavisye ederim. Hem yakıt açısından hem de sonuçta volvo Ellerinde 2011 kaldıysa bir sorun derim.

Yorum

Dün trafikte bir kaza gördüm yeni jetta bir minibüse arkadan çarpmış, çok hafif şiddetli bir kaza gibi gözüküyor fakat jettanın airbagler açılmıştı alala

[shadow=red,left][glow=grey,2,500]SPORT[/glow][/shadow]

Yorum

Orjinal yazı sahibi: opelmania
                  Dün trafikte bir kaza gördüm yeni jette bir minibüse arkadan çarpmış, çok hafif şiddetli bir kaza gibi gözüküyor fakat jettanın airbagler açılmıştı alala
                  - konuyla alakasız - Onur avatar fotoğrafını büyük boyutta geyik bölümüne eklesene haha
                  InsigniaTEAM

Yorum

İşleniyor...
                  X