Duyuru

Collapse
No announcement yet.

VW JETTA 1.2 TSI ve CITROEN C5 1.6 e-HDI için yorumlarınız??

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• VW JETTA 1.2 TSI ve CITROEN C5 1.6 e-HDI için yorumlarınız??

Arkadaşlar merhaba, babama ait olan 2004 model Vectra C'yi yarın itibariyle satmış olacağım. Yerine ise min. 2010 model, sedan, ekonomik bir araç almayı planlıyoruz. Bütçemiz 35000 ile 45000 TL arası.. 45000 diyorum çünkü biliyorum sizlerden 50bin üzerinde de öneriler gelecek.. 50'ye cıkabiliriz ama fazlasını düşünmüyoruz.. Seçenekler arasında 2011 VW Jetta 1.2 TSI Comfortline, 2008 ve üzeri Ford Focus Tdci var. Yada sizlerin önereceği başka araçlar var mıdır?

Linkteki ilanla ilgili yorumlarınızı da bekliyrum. Teşekkürler..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...2305433/detay/

GÜNCEL..

Beyler fiyat liminiti 60Bine kadar çıkarttık, min. 2010 model, sedan, ekonomik bir araç şartları aynen geçerli, bu bağlamda Citroen C5 ile ilgili yoğun bir araştırma içerisindeyim, ancak Citroen resmi sitesinde bile yeterli teknik bilgi yok..
    *İmza görseliniz kurallara aykırıdır, düzenleyip tekrar yükleyiniz.

http://i1239.photobucket.com/albums/ff517/agyagar/bmw/61A2578A-358B-4144-BB24-07115DC89457_zpsy87xnswe.jpg

BMW F30 320i ed M Sport 40th Year Edition 205+ Hp

Ynt: VW JETTA 1.2 TSI İÇİN NEDERSİNİZ? YADA BAŞKA TAVSİYELERİNİZ?

İlandaki araç gayet şık duruyor Ahmet kardeşim, Focusun daha ekonomik olucağı kesin ama Jettanında daha kaliteli olduğu ortada

[shadow=red,left][glow=grey,2,500]SPORT[/glow][/shadow]

Yorum

Focus iyi bir seçenek abi xpaket'de olursa çok güzel olur , volvo s40'da var ama 09-2011 modeller biraz pahalı oluyor 49-53 arası
      2016 w205 AMG

Yorum

iki gün önce jettaya bindim iç mekan plastik kalitesini kalitesiz olarak en son daciada görmüştüm ondan sonra jettada gördüm kapı tutamaçlarına bi bakın derim... 1.2 ise ne derece yeter ne derece az yakar bilinmez
        F30 Sport+

Yorum

motor olarak çok az yaktığı kesin, aracın karması 5.7, motor olarak kesinlikle yetiyor, testini okumuştum, evo dergisinde, adamda şaşırmış fakat yettiğini yazmıştı, ben jettayı ruhsuz buluyorum, ama focusta odun gibi, hiç çekici bir tipe sahip değil, ama yine de jetta tercih edilir ya, vw kalitesi sonuçta...

Yorum

Tam bir baba arabasıdır

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...7709394/detay/

2. olarak da Toyota Corolla 1.4D-4D diyorum abi.Gerçekten ekonomik ve conforlu bir araç.
            2011 Opel İnsignia 1.6T Cosmo+FlexRide

Yorum

corollada iyi de bi sevemedim gitti ya, toyotalar çok itici geliyor bana yaa jaguar x-type çıktığından beri hastayım yaa, tam benim istediğim tiplerde bir araç ford mondeonun aynısı aslında, fakat mondeo nere bu nere yaa

Yorum

Ben kesinlikle volkvagen diyorum. şU an bu aracı alıp 2 sene sonra nerdeyse aynı fiayat satabiliyorsun.Ayrıca yeni jettanın tipinin çok daha karkterli olduğunu düşünüyorum

Yorum

astra sedan düşünmez misiniz?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...3115854/detay/

Yorum

Aynı fikirdeyim. Tam baba arabası bence de...
                    Orjinal yazı sahibi: eymenkul
                    Tam bir baba arabasıdır

2. olarak da Toyota Corolla 1.4D-4D diyorum abi.Gerçekten ekonomik ve conforlu bir araç.
                    Mondeo 2.0 Ecoboost 240 Bg Selective

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Gökhan_55
                      iki gün önce jettaya bindim iç mekan plastik kalitesini kalitesiz olarak en son daciada görmüştüm ondan sonra jettada gördüm kapı tutamaçlarına bi bakın derim... 1.2 ise ne derece yeter ne derece az yakar bilinmez
                      Gökhan'ım bir Opel kullanıcısı açısından bakınca dediğin doğrudur, iç mekan kalitesi VW Passat'ta dahi Astra kalitesinde değildir, 2011 eski kasa Jetta'da var bizde, nispeten yeterli geliyor iç mekan kalitesi (babam için). 1.2 motor verileri Ömer Faruk'unda dediği gibi 5,7 karma değer gösteriyor, bu hiçte fena görünmüyor, bu aracı babamın süreceğini ve 4000devirleri geçmeyeceğini düşündüğümüzde yakıt ve performans açısından pek fena durmuyor.

Orjinal yazı sahibi: 35OFT23
                      motor olarak çok az yaktığı kesin, aracın karması 5.7, motor olarak kesinlikle yetiyor, testini okumuştum, evo dergisinde, adamda şaşırmış fakat yettiğini yazmıştı, ben jettayı ruhsuz buluyorum, ama focusta odun gibi, hiç çekici bir tipe sahip değil, ama yine de jetta tercih edilir ya, vw kalitesi sonuçta...
                      Eski kasaya göre yeni Jetta okadarda ruhsuz sayılmaz ön görünüşünde bana biraz A4 havası veriyor o nedenle bu arabaya sıcak bakıyorum

Orjinal yazı sahibi: eymenkul
                      Tam bir baba arabasıdır

Eymen Kardeşim Corolla çok takoz bir araba, hala o jantları kapaklı yapıyorlar, beni benden alıyorlar. Jantlı olanlarda var ama o fiyatları o arabaya vereceğime... diyorum. Diğer taraftan vermiş olduğun Jaguar ilanı fena görünmüyor. Böyle değişik havalı bi seçim yapmakta seçenekler arasında olabilir. Tek sorun 2-3 yıl sonra hadi satalım dediğimiz zaman kaç ay bekleriz orası muamma

Orjinal yazı sahibi: paTRiot
                      Astra sedan da corolla gibi hiç ısınamadığım arabalardan biri. Astra alacak olursam kendime HB alır, İnsignia'yı babama bırakabilirim.

Anlayacağınız Vectra gitti, 1 hafta kadar süre var önümde, kararsızım, ne alsam bilmiyorum..

http://i1239.photobucket.com/albums/ff517/agyagar/bmw/61A2578A-358B-4144-BB24-07115DC89457_zpsy87xnswe.jpg

Yorum

linea ailen için en iyisi linea yada fluence derim kesinlikle.

Yorum

yok abi okadar da değil.. araba gözüyle bakmıyorum ben onlara, 1 hafta kiralık lineaya bindim, istanbula döndüğümde 2006 model ford transit connect panelvanımız ondan kat kat iyi geldi bana

Yorum

sınıfının en çok otomobili fluence hakkında ne dusunuyosun peki?

Yorum

Ynt: VW JETTA 1.2 TSI ve CITROEN C5 e-HDI için yorumlarınız?

Renault'a genel olarak sıcak bakmıyorum. Fluence'ler sanki kamu kuruluşları için üretilmiş gibi geliyor bana. Emniyet mensupları, belediyedeki şefler vs için üretilmiş bir araba Renault'ta Latitude bi nebze iyi ama o da LATITUDE işte isimde meymenet yok.

GÜNCEL..

Beyler fiyat liminiti 60Bine kadar çıkarttık, min. 2010 model, sedan, ekonomik bir araç şartları aynen geçerli, bu bağlamda Citroen C5 ile ilgili yoğun bir araştırma içerisindeyim, ancak Citroen resmi sitesinde bile yeterli teknik bilgi yok..

Yorum

İşleniyor...
                              X