Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Insignia - Bu aracı almak üzereyim lütfen yardım

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Insignia - Bu aracı almak üzereyim lütfen yardım

Orjinal yazı sahibi: kingdragon
    şu araba benim dikkatimi çekmişti, çok özellik yok ama fiyatı uygun sanırım

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...65256885/detay
    Klasik bir cosmo, hiçbir extra içermiyor, bu yüzden fiyatı da uygun. Binilmez mi? Elbette binilir.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Mlh
      Şuan linkteki araç ile ilgileniyorum http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...60142301/detay

km 103.000 diyor, Murat bey bu km lerde bir insignia tercih etmeyin demişti, ne yapacam bilmiyorum.

Bu araç COSMO değil SPORT donanımdır.

[shadow=red,left][glow=grey,2,500]SPORT[/glow][/shadow]

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Şaman TÜRKSOY
        Şaman bey, mecburen dizele yonelmek zorunda kaldim zira 14 15 lt lerde benzin tuketimi oldugunu ogrendim.
        Bu kanaate nasıl ulaştınız bilmiyorum. Çağrı Kardeşimiz Odak/iSTANBUL çalışanı; yakıt bilgisini buradan paylaşmıştı.
        Kaldı ki siz senede 80-100 bin km yol yapmaktan bahsediyorsunuz. Bu kadar km şehir içinde yapılmaz, uzun yol yapıyor olmalısınız.
        Dört çeker ve flexride bir araçla uzun yol yapmak başlı başına bir keyif olur. Uzun yolda bu aracın yakacağı benzin 10 lt/100 km olur. Fazlasını bir yıl süreyle ben karşılamayı taahhüt ediyorum
        Uzun yolda 10 litre yakabilmesi için , hızı 180'e falan sabitlemesi lazım, 180 le giderken devir 2900-3000'i gösteriyor

[shadow=red,left][glow=grey,2,500]SPORT[/glow][/shadow]

Yorum

Belki başka bir zaman denk gelir 2.0T 4x4 insignia alırım ama şuan tamamen dizele yönelmiş durumdayım arkadaşlar.

@Kingdragon: Birçok standart cosmo var ama ben + özellikleri olanlara bakıyorum. Flexi + Dvd800 konusunda ısrarcı olmasaydım şuana kadar zaten insignia mı çoktan almıştım.

Biraz evvel linkini vermiş olduğum insignia ya bakmak için çıkıyorum arkadaşlar. Umarım düzgün, hor kullanılmamış, yıpranmamış bir araçtır. Ofise gelince detayları sizinle paylaşacağım.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: insgna44
            Birde 100.000 e gelmiş 2.0 Cdti insignia almak riskmidir, yada insignialarda normal kullanildigi varsayilirarak riskli km kaçtan başlar.
            Valla hocam 100.000 km ye gelmiş bir insignia ben olsam almazdım... bana göe yarı ömrünü tamamlamıştırr... bi başkasına göre ömrü yoktur.. veya bi başkasına görede 400.000-500.000 km ye kadar götürebilir... Kullanım da çok önemli tabi...
            Hocam tabiki tercih edilebilir benim yaptığım yorumda bana göre tabi bu km de benim için aracın yarı ömrü bitmiştir dedim... forumdan bir arkadaşımız 230.000 km alıp 290.000 lere kullandığını hiçbir sıkıntı yaşamadığını da belitmişti... Evet bakımları zamanında yapılmış temiz kullanılmış bir araç ise alınır ve binilir... Şaman abi dediği gibi bende yazmıştım 400-500 bin km ye kadar ömrü vardırr ...

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

Araç gerçekten on numara bir araç, yıpranma filan yok, boyanan hiç bir parçası yok ama cosmo olmadığı için vazgeçtim. Onur beyin söylediği bigi araç sport donanımdı.

Yorum

Sport donanımın cosmodan pek de bir eksiği yok temizse kaçırmayın
                ahlaksızla birlikte yaşayacağına YİĞİTLE ÖLÜME GİT

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kingdragon
                  Sport donanımın cosmodan pek de bir eksiği yok temizse kaçırmayın
                  Aslında flexi, afl ve dvd800 olduktan sonra sport ve cosmo donanım farkları arasındaki hafızalı ve elektrikli koltuklar haricindekiler olmasa da olur ama bu hafızalı ve elektrikli koltuk özelliği benim için çok önemli.

Yorum

arkadaşlar kimsenini aracına sözümyok tamamen dosca fikrimi yazdım yanlışanlamayın beni araba kötü deyil kimsenin malını kötülemem bana göre 4çekerin motor gücü daha çok olmalı örnek kum da tepede rahat lık lan çıkmalı yani yüksek olmalı asfalta fazla önemiyok yada yarım metre çamurda gitmeli yapabilirmi sizce

Yorum

Orjinal yazı sahibi: 025ORHAN
                      arkadaşlar kimsenini aracına sözümyok tamamen dosca fikrimi yazdım yanlışanlamayın beni araba kötü deyil kimsenin malını kötülemem bana göre 4çekerin motor gücü daha çok olmalı örnek kum da tepede rahat lık lan çıkmalı yani yüksek olmalı asfalta fazla önemiyok yada yarım metre çamurda gitmeli yapabilirmi sizce
                      Hocam insignia ile ne işin var dağda çamurda 4*4 tamamen zevk işidir yol tutuş olsun ıslak zemin,karda vs mutlaka avantajı vardır normal çekişe göre bunun için tercih edilir genelde.
                      Deri döşeme ve 19 jantlarda emin olun insigniayı en zengin ve özel gösteren bir kaç unsurdan en baştakilerindendir.
                      Bir zamanlar 34 KTN 03 (Biz kırmızı başlıklı kızın hikayesinde bile kurttan yanayız)

Kasabadaki en iyi silahşör olunca,herkes sizinle boy ölçüşmek ister cool cool

F10 Msport

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kdristnbl
                        Orjinal yazı sahibi: 025ORHAN
                        Hocam insignia ile ne işin var dağda çamurda 4*4 tamamen zevk işidir yol tutuş olsun ıslak zemin,karda vs mutlaka avantajı vardır normal çekişe göre bunun için tercih edilir genelde.
                        Deri döşeme ve 19 jantlarda emin olun insigniayı en zengin ve özel gösteren bir kaç unsurdan en baştakilerindendir.
                        "Herşeyi Senin için yarattım diyen" RABBİNE, "Herşeyden senin için vazgeçtim" diyebilmektir AŞK.

Yorum

İşleniyor...
                        X