Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Insignia - Bu aracı almak üzereyim lütfen yardım

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Insignia - Bu aracı almak üzereyim lütfen yardım

Merhaba arkadaşlar,

Daha evvel 2.0 CDTI flexi, sunroof, orjinal navi donanımlı Cosmo arayışlarım sonuç getirmeyince bende Alfa 159 almaya karar vermiştim ama insignia dan vazgeçemediğim için benzinli bari alayım diye tekrar insignia arayışlarına giriştim. İlandaki arabayı almak üzereyim sizden ricam bu aracı almadan evvel hangi kontrolleri yapmalıyım. Satıcı ile görüştüm araba kendi arabamız olduğu için ilan tarihinden sonrada kullanmaya devam ettik km si şuan 72.000 e geldi dedi. Araçta boyanan değişen hiçbir yer yokmuş herşeyiyle orjinal olduğunu belirtti.

İlgili aracın ilanı : http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...66166602/detay

Evet arkadaşlar biraz evvelde yazdığım gibi aracı hangi kontrollerden geçirmeliyim
    Benzin tüketimim yaklaşık hangi değerlerde olur.
    Lpg uygulanıp söküldüğünü nereden anlarım
    Son olarakta sizlerin tecrübesine dayanarak yorumlarınızla bu arabayı hangi sebepten almalıyım veya hangi sebepten almamalıyım, yardımcı olursanız çok sevinirim.

Ynt: Insignia - Bu aracı almak üzereyim lütfen yardım

Araç çok güzel, donanım olarakta full gözüküyor, ayrıca 4 çeker, fiyat olarak ideal ama birazda pazarlık yapılabilir, bu aracın kıymetini bilen bu parayı gözden çıkarır, bilmeyen vermez, düz cosmo ile kıyaslar fiyat yüksek gelir, yakıt olarak 2.0 otomatik ve 4 çeker olduğundan 13-14 lt civarlarında dolaşırsınız, uzun yolda 10 lt civarı yakar tabi ekonomik kullanımda...

Tek handikapı 2.0 lt olması, satarken biraz sıkıntılı olabilir, zaten bu araçta uzun zamandır satış ilanlarında...

Yorum

Ankara şehir içi 14 lt kesin. 4 çeker olması yakıtı daha da yukarı çekebilir. Fiyat ise daha aşağı çekilebilir. İkinci eli çok zayıf bir model. Kullanması ise harika olan bir araç. Tabi benzin derdi yok ise.
      Not: 2.0 turbo benzinli 220 hp tecrübem mevcuttur. :-)

Yorum

Durumum olsa düşünmeden alırdım ama ikinci eli 2 lt dolayısıyla zor olur, bence yinede değer

Bir zamanlar 1.6 CDTİ 136 hp Flexride, ÇG2, Sunroof , Ergonomik PerforjeSpor Deri koltuklar, Bose 19" jant
        Şimdi F30 Modernline Sunroof

Yorum

Fiyatı biraz daha aşağa çekebilirseniz çok güzel olur..

[shadow=red,left][glow=grey,2,500]SPORT[/glow][/shadow]

Yorum

Benzin sıkıntı olmayacaksa çok güzel araba eksik görünmüyor şimdiden hayırlı olsun
            Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
            Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
            VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Yorum

Fiyatı 65.000 olarak konuştuk. İyimi sizcede arkadaşlar fiyay

Yorum

Haydi notere o zaman

[shadow=red,left][glow=grey,2,500]SPORT[/glow][/shadow]

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Mlh
                  ....Satıcı ile görüştüm araba kendi arabamız olduğu için ilan tarihinden sonrada kullanmaya devam ettik km si şuan 72.000 e geldi dedi. ....
                  27 mayısta 50.000 km de olan araç 6 haziranda 72.000 mı olmus ? yanı 10 gunde 22.000 km... bence bu işte bi hata var.yada araba nasıl olsa satılacak diye galeride durmaktan çok gezmek için kullanılmış....

Yorum

Orjinal yazı sahibi: i_zec
                    Orjinal yazı sahibi: Mlh
                    ....Satıcı ile görüştüm araba kendi arabamız olduğu için ilan tarihinden sonrada kullanmaya devam ettik km si şuan 72.000 e geldi dedi. ....
                    27 mayısta 50.000 km de olan araç 6 haziranda 72.000 mı olmus ? yanı 10 gunde 22.000 km... bence bu işte bi hata var.yada araba nasıl olsa satılacak diye galeride durmaktan çok gezmek için kullanılmış....
                    araç 7 günde 22.000 km yapmış.

Yani her gün 3000 km gezmiş bu araç, galeride durmamış maşallah şehirlerarası tur yapmış. Var bir iş.

1.4T INSIGNIA

Yorum

Bu aracın bana göre tercih edilmesi sadece otomatik vites olmasıdır eğer böyle bir beklentiniz yok ise aynı özelliklerde 1.6 T 180 hb lik araç almak daha mantıklı hem fiyatı daha uygun hemde vergisi sigortası daha ucuz bu sebepten dolayı 2.0T lerin ikinci eli zayıftır ama sonuçta araba işi zevk işidir

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

merhaba çok para deymez yakıt 1tl yakar bence jantları uygundeyil konpile deridöşeme okadar iyideyil ayrıca 4 çeker için en az 3000 bin mot0r lazım 2000 motor yetersiz oparaya 16 180 cozmzo 1012 hatta 2013 alın benim fikrm bu ama ginede siz bilirsiniz nöt cozmo alin

Yorum

Orjinal yazı sahibi: 025ORHAN
                          merhaba çok para deymez yakıt 1tl yakar bence jantları uygundeyil konpile deridöşeme okadar iyideyil ayrıca 4 çeker için en az 3000 bin mot0r lazım 2000 motor yetersiz oparaya
                          ......
                          Aslında aracın yürüyen aksamnında bir sorun yok bence motor gücü gayet güzel ve güçlü vergi muhabbeti olmasa idi direkt alınacak bir araç aynı özelliklerde Deri koltuk ve 19" jantlı aracı 5 yıldır doya doya kullanıyorum ne koltuktan nede janttan nede gücünde bir gün olsun lanet olsun demedim hatta güzel bir anım var ondan size biraz bahsedeyim

2009 yılında piyasada araç yok ve gittim bir şekilde şu an kullandığım aracımı almak için bayi ile anlaştım kaporamı verdim vs.. aracı beklemeye başladık kapı komşum Cemal abim benim aracı aldığımı duyunca ve Eyüp teki Mar otonun önünden geçerken aracı test etmek istemiş ve aracı test etmiş beni gördüğünde hoş beş ettikten sonra buruk bir yüz ifadesi ile bana geldi ve dediki Fatih bey ben senin araç sürüşünü biliyorum ama bu araç sana uymaz dedi kendini kaldıramıyor vs.. gibi yorumlar yaptı çok hantal olduğunu direksiyonun sert olduğunu vs... bende tebessüm ederek şunu sordum sen 115Hp lik olanı mı test ettin evet dedi bende şunu söyledim ben aracın test sürüşüne çıkmadım çünkü ellerinde 180 hp lik araç yoktu ve 115 liklerle test yaptırıyorlardı eminki bende test etmiş olsaydım 115 liki bende bu aracı almazdım 1.6 motor da bu araç için küçük deniliyor ama bence gayet başarılı bir motor ve tasarım ve severek hala kullanıyorum ve hala araç çok rahat 250 lere çıkıyor daha ne isteyelim.

Başınızı ağrıttıysam kusura bakmayın hakkınızı helal edin.

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

merhaba çok para deymez yakıt 1tl yakar bence jantları uygundeyil konpile deridöşeme okadar iyideyil ayrıca 4 çeker için en az 3000 bin mot0r lazım 2000 motor yetersiz oparaya 16 180 cozmzo 1012 hatta 2013 alın benim fikrm bu ama ginede siz bilirsiniz nöt cozmo alin
                            bir araba bu kadar mı öldürülür Clio symbol alalım bari
                            - 2.0 Turbo motorun ortalama tüketimi 11-12lt kullanıma göre 13lt oluyor. ortalama 60kuruş yapar.
                            - Jantlar neye göre uygun değil, bence Insignia'nın en güzel jantlarından biri
                            - Ergonomik spor deri koltukları ödül almış bir koltuktur.
                            - 4x4 gayet güzel yürüyor.
                            InsigniaTEAM

Yorum

2.0 Turbo motor, 220 hp, nasıl yetersiz oluyor?
                              Kimse kusura bakmasın da yalan yanlış, bilip bilmeden,
                              laf olsun diye yorum yazıp arabalarımızı öldürmeyelim lütfen

Yorum

İşleniyor...
                              X