Duyuru

Collapse
No announcement yet.

1.4 t 140 yeni stil paket

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: 1.4 t 140 yeni stil paket

Hayırlı olsun...

Yorum

Hayırlı olsun .Kazasız belasız günlerde kullanın..

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

E abi niye moralimi bozuyon acayip sakin kullanıyorum inş çok yakmaz ama mükemmel ya abi öyle deme )

Yorum

Abi bide cosmo 2012 dizel astra var insignia bnde ama onu mu alayım onu mu ???

Yorum

Hayırlı olsun kardeşim..
            Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

Öncelikle hayırlı olsun ama 50 ye güzel 1-2 opsiyonlu 1.6T cosmo alabilirdiniz bende bundan 4 ay önce aracımı değiştirdim babanlan tartıştık 0 1.4T alalım aflılı stil paketli bn hayır dedim insignia alıcaksan 1.6T alıcan dedim 1.4 sahibi kişiler yanlış anlamasın zaten senede 20.000 zor yapıyoruz 1.4 cok avantajlı olmazdı 1-2 araç baktık anlaşamadık tartıştık 1.4-1.6 diye sonra vazgeçtip baska araç aldık 1.6T hep bir yara kaldı içimde.0 1.6T almaya korktuk çünkü cok fiyatları düşük elden çıkarmaya çalışınca 50 ye ergonomik flexride sunroof opsiyonlu bir araçla anlaşmıştık olmadı o aracın o fiyatı bizi korkuttu 0 alırsak bizde böyle oluruz diye.
              2013 Latitude 1.5 dci executive+panaromik cam tavan+prestij paket.
              Gerçek pilot

Yorum

Hayırlı olsun .Kazasız belasız günlerde kullanın.

Yorum

Arkadaş o kadar para veripde bu kadar fiyatlarının düşmesi çok kötü bi durum .. senesi dolmadan 1,4 T aldığıma pişman mı olmalıyım ne
                  [center]
                  İnsignia 1.4 T Edition Elegance [b][color=red]Stil Paket

Yorum

İşleniyor...
                  X