Duyuru

Collapse
No announcement yet.

1.4 t 140 yeni stil paket

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• 1.4 t 140 yeni stil paket

Selamın aleykum arkadaşlar benim kullanan arkadaşlara sorum olacak.... Arkadaşlar 49 milyara 1.4 t 140 stil paket afl katlanır ayna 18 jant DVD tv var ama almadan önce sizlere sormak istedim Elazığ da yaşıyorum araba ne yakar en korktuğum mesele bu sakin kullanımda ne yakar birde fiyatı uygunmudur rengide beyaz.... Cevaplar için şimdiden sağolun

Ynt: 1.4 t 140 yeni stil paket

Arkadas bu arabalarin fiyatini bu kadar neden olduruyorlar ben anlamiyorum 49 bine stil paket 2012 araba satiyorlar bu nedir ya ? Al kardesim cok uygun kacirma bence ama dizel araba gibi 5-6 litre yakmasini istiyorsan alma . Boylesine buyuk konforlu D sinifi arac alipta 8-9lt civari ( s ici) yakan bir araba alicaksiniz s disi 4.7- 5 lt lere kadar tuketim dusebiliyor. Sorarim size ayni segmentte daha az yakan benzinli bir arac varmidir? Passat falan derseniz ondada 8-9-10 lt tuketimler mevcut ayni sayilir. gidin alin gonul rahatligiyla binin ayni araba bende var 8.5lt suan tuketimim.
    2012 insignia 1.4 T 140 Hp Yeni Stil Paket Fume

Yorum

Ya vallahi kaza boya darbe yok full bi sunroff yok ama mükemmel bi araba öyle böyle değil alayım yani peki sen ne fiyata aldın abicim

Yorum

Fiyat mükemmel kardeşim düşünme bile direk al bu fiyata bulamazsın.
        2013 Latitude 1.5 dci executive+panaromik cam tavan+prestij paket.
        Gerçek pilot

Yorum

49a super otesi fiyat direk al kardesim hic dusunme. Buyuk konusmuyim ama bi daha sifir opel almam buyuk ihtimal golf 1.2 lerin 50milyar ustu piyasada insignia bu fiyata yazik gercekten
          2012 İnsignia 1.4 Turbo

Yorum

geçen hafta 51000 e verdim izmire gitti ama stil paket değildi
            yakıtta 8.5 litrenin altına düşmedi şehir içinde
            Opel Insignia 1.4 T Edition Elegance + 18 '' JANT + orjinal navi 600

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ygtylmz
              49a super otesi fiyat direk al kardesim hic dusunme. Buyuk konusmuyim ama bi daha sifir opel almam buyuk ihtimal golf 1.2 lerin 50milyar ustu piyasada insignia bu fiyata yazik gercekten
              Al bendende o kadar almanyada sifir golf 1.2 tsi fiyati 15k eurolarda bizim araclar 28k euro burda 1.2 ile ayni fiyatlara gidiyor aracimiz inanilmaz bir deger kaybi var tamam araba cok guzel ama 2.eli zayif .
              2012 insignia 1.4 T 140 Hp Yeni Stil Paket Fume

Yorum

Bu ne kardeşim bu fiyata bu araç satılırmı madem araç ağır geldi ne diye alıyorsun arabanın değerini düşürmeye hakkınız yok araba bedava güle güle kullan şaka gibi

Yorum

araç sehir içi kullanıma bağlı olarak 8-10 ltrearasında yakar.. ben nisanda sıfır 60bin tl ye aldım aracıı.
                  o fiyata araç kaçmaz ama bazen aracı kullanmadan farkedemiyorsunuz sorunlu olup olmadığınıı.. araç eğer temiz bi araçsa o fiyata kaçmazz.. AFL si yeter.. duruşu endamıı hızıııı konforuu bu segmenttekii araçlara tabirii caziysee 10 basar.. insignia sahibi olmak bi ayrıcalıkk benim içinnn sürerken keyiff aldığımm içindeykene güven veren bi araçç.. düsünme bile ama dediğim gibii aracıı araştırr çünkü fiyat biraz düsükk geldii bu fiyata satmalarının bir sebebi olmalııı

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: yusuf_25
                    Bu ne kardeşim bu fiyata bu araç satılırmı madem araç ağır geldi ne diye alıyorsun arabanın değerini düşürmeye hakkınız yok araba bedava güle güle kullan şaka gibi
                    alıcı ve satıcı ile alakalı olmadığını düşünüyorum
                    aracın satış poltikası pazarlama ile alakalı opel türkiye bence bu durumun tek sorumlusu ama sonuçta buda bir ticaret
                    aracı ilana koyuyorsunuz kendiniz için bir fiyat belirliyorsun ama 2 ay boyunca 2 kişi arıyor ve ne yapabilirsin ki fiyat kırmaktan başka
                    Opel Insignia 1.4 T Edition Elegance + 18 '' JANT + orjinal navi 600

Yorum

Orjinal yazı sahibi: insgna44
                      araç sehir içi kullanıma bağlı olarak 8-10 ltrearasında yakar.. ben nisanda sıfır 60bin tl ye aldım aracıı.
                      o fiyata araç kaçmaz ama bazen aracı kullanmadan farkedemiyorsunuz sorunlu olup olmadığınıı.. araç eğer temiz bi araçsa o fiyata kaçmazz.. AFL si yeter.. duruşu endamıı hızıııı konforuu bu segmenttekii araçlara tabirii caziysee 10 basar.. insignia sahibi olmak bi ayrıcalıkk benim içinnn sürerken keyiff aldığımm içindeykene güven veren bi araçç.. düsünme bile ama dediğim gibii aracıı araştırr çünkü fiyat biraz düsükk geldii bu fiyata satmalarının bir sebebi olmalııı
                      düsünme bile ama dediğim gibii aracıı araştırr çünkü fiyat biraz düsükk geldii bu fiyata satmalarının bir sebebi olmalııı

Bencede fiyat düşük araştırma yapmadan alma sakın

1.4T INSIGNIA

Yorum

İnş alırım inş arkadaşlar ikna etmem gereken birisi var )))

Yorum

Orjinal yazı sahibi: gardiyan.14
                          Orjinal yazı sahibi: yusuf_25
                          alıcı ve satıcı ile alakalı olmadığını düşünüyorum
                          aracın satış poltikası pazarlama ile alakalı opel türkiye bence bu durumun tek sorumlusu ama sonuçta buda bir ticaret
                          aracı ilana koyuyorsunuz kendiniz için bir fiyat belirliyorsun ama 2 ay boyunca 2 kişi arıyor ve ne yapabilirsin ki fiyat kırmaktan başka
                          Bir şehir efsanesidir gidiyor insignia çok yakıyor ya arkadaşlar 1.6 180 hp 10lt yakıyor dikkatinizi çekerim 180hp !!! 140hp olan 8 lt yakıyor bu değerler çokmu biz kendimzi bitiriyoruz bu araçlar bir harika kullanmayan bilemez ben insanları anlayamıyorum malesef

Yorum

veeeeeeeee mutlu sonnnn arabamı aldım abiler kardeşler mükemmel bi araba basmayınca yakmıor ama basınca hem seni ucuruyor hemde benzini =)=)

Yorum

Orjinal yazı sahibi: xavi
                              veeeeeeeee mutlu sonnnn arabamı aldım abiler kardeşler mükemmel bi araba basmayınca yakmıor ama basınca hem seni ucuruyor hemde benzini =)=)
                              Hayırlı olsun

İnsignianın büyüsüne kapılıp fazla gazlamayın

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

İşleniyor...
                              X