Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Active Select Otomatik Viteste Performans Artışı

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Active Select Otomatik Viteste Performans Artışı

Konfigüratörden fark ettiğim aynı model ve aynı motor bir aracın düz vites ile Active Select vites arasında ki hızlanma farkı sadece 0,1 saniye.Daha önce okuduğum bir bir haber de Active Select vitesin iyileştirildiği yazıyordu demek ki gerçek.En son yeni astra sedan da Active Select otomakit vites 140 hp 1,4 motor denedim oldukça başarılı geldi.

İLK AŞKIM 2009 Opel Insignia EDITION ELEGANCE 1.6
    17'' Michelin Primacy HP Safir Siyah(Satıldı) / SEAT LEON 1.4 125 HP TSİ STYLE+COPA  KIRMIZI
    35GB5825  A Rh+

Ynt: Active Select Otomatik Viteste Performans Artışı

Bende active selecti hep cok hantal bi sanzuman diye biliyodum gecen hafta 1.4 140 astra sedanla test surusu yaptim bi dsg kadar olmasada iyi vites degistiriyo gibi geldi bana
    2012 İnsignia 1.4 Turbo

Yorum

Astra 1.6 Turbo otomatik ile İnsignia 1.6 T videosunda da Astra baya iyi gidiyordu
      Sebebi bu mu acaba ?

Yorum

2012 lerde iyileştirme var galiba
        2011 2.0cdti cosmo flexi sunroof Infinity ses sistemi
        yeni yüzyıl üniversitesi mimarlık

Haşin gaddar bilakis çok kibarım.Israr ederim iyi dans ederim o kadar.

Yorum

bence iyileştirme vs yok active select baya yavaş düşünün o videoda hem yokus yukarı hemde astrada 8 10 hp artısı var hemde insgnia 300 kg daha ağır ama yinede iyi yürüyo ...
          Bir zamanlar 34 KTN 03 (Biz kırmızı başlıklı kızın hikayesinde bile kurttan yanayız)

Kasabadaki en iyi silahşör olunca,herkes sizinle boy ölçüşmek ister cool cool

F10 Msport

Yorum

bu hafta inşallah düz bi yolda 60 200 yapıcaz o zaman anlaşılır diye düşünüyorum...

bunu en iyi anlamanın yolu manuel astrayla denemesi olucak bence...
            Bir zamanlar 34 KTN 03 (Biz kırmızı başlıklı kızın hikayesinde bile kurttan yanayız)

Kasabadaki en iyi silahşör olunca,herkes sizinle boy ölçüşmek ister cool cool

F10 Msport

Yorum

Performans olarak eksileri olsada ActiveSelect dünyadaki en sorunsuz şanzumanlardan biridir

[shadow=red,left][glow=grey,2,500]SPORT[/glow][/shadow]

Yorum

arkadaşlar benim arabam 130+45 hp biliyorsunuz passat cc 177 hp hep dsg Şanzıman dan korkmuşumdur benim ActiveSelect Şanzıman hantalmı kalır diye ama nafile ne sport ne direksiyondan vides ne d konum hepsi fızzzz geldi yani hep benim stopları gördü belki 10 tekrar yaptık yabana atılacak bi Şanzıman yok bizim arabalarda ihihi
                Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
                [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

İşleniyor...
                X