Duyuru

Collapse
No announcement yet.

astra gtc biturbo dizel

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• astra gtc biturbo dizel

evet zaten opelin opc ile vw golf gti modelleri arasındaki kıyasıya kapışma herkes tarafından biliniyordu

opelden vw golf gtd ye çok sıkı bir rakip olmak için yeni biturbo dizel teknolojili 2.0cdti 195hp/400Nm
    dizel motorunu astra gtc ye uygulayacak aracın 0-100 hızlanması 7.8 saniye maximum hızı 224km/h olarak açıklandı

kaynak: motorward

Ynt: astra gtc biturbo dizel

Haydi astra kop da gel muhaha muhaha muhaha

Yorum

Bu astra gtc şimdi alınır işte...Tebrikler opel güzel kombinasyon...

Yorum

Dün bir astra gtc gördüm starbucksda...Arkadaş 10 plakalı biri . Aracıyla biraz da oynamış ve araç oldukça hoş duruyordu...yani burdan şunu söyleyeyim hiç bir rocco tatlandırcı öyle gözükemezdi..Yani kit karaktermiş karaktersizmiş farketmez muhaha muhaha muhaha yanlız Muratım bir ses vardı araçta seninkinin 3 ton kalını direkt ben burdayım diyordu.. ...

Yorum

Yakında bol bol astra gtc görecğiz..Aracın güzelliği fark edilmeye başlandı... clapclap clapclap

Yorum

Opel'den doğru adımlar geliyor
            *İmza görseliniz kurallara aykırıdır, düzenleyip tekrar yükleyiniz.

http://i1239.photobucket.com/albums/ff517/agyagar/bmw/61A2578A-358B-4144-BB24-07115DC89457_zpsy87xnswe.jpg

BMW F30 320i ed M Sport 40th Year Edition 205+ Hp

Yorum

valla 195 bg bi de 4x4 koyarlarsa ufak bir yeni kasa impreza gibi olur

Yorum

Orjinal yazı sahibi: trabzon61
                Dün bir astra gtc gördüm starbucksda...Arkadaş 10 plakalı biri . Aracıyla biraz da oynamış ve araç oldukça hoş duruyordu...yani burdan şunu söyleyeyim hiç bir rocco tatlandırcı öyle gözükemezdi..Yani kit karaktermiş karaktersizmiş farketmez muhaha muhaha muhaha yanlız Muratım bir ses vardı araçta seninkinin 3 ton kalını direkt ben burdayım diyordu.. ...
                Hocam o astra bilkentte bir arkadaşın aracın üstünde sarı kaplamalar vardı dimi birde egzoz? O egzozu nerde yaptırmış öğrenemedim ama hayatımda o kadar güzel bir egzoz sesi duymadım 1.6 turboda.
                Beyaz Renk 1.6T Cosmo+Dvd 800

Yorum

Orjinal yazı sahibi: whiteagle
                  o doğru adımlara birde üst kalite bir aktarma ekleseler süper olacak..
                  (Satıldı..) 2012 - 1.4 Turbo - Edition Elegance - Siyah/Bej - 18" - Cyclone Navi

Yorum

Orjinal yazı sahibi: byazkan
                    Orjinal yazı sahibi: whiteagle
                    o doğru adımlara birde üst kalite bir aktarma ekleseler süper olacak..
                    +1905

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

İşleniyor...
                    X