Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Murat Öztürk Opel Insignia BiTurbo 2.0 CDTI Lizbon Lansmanında (17-18.02.2012)

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ynt: Opel Insignia 2.0 BiTurbo Lizbon Portekiz Lansman - 8. ETAP

Kim 114 dedi
    Ki Opel 114 yapti

Yorum

herkes)) sufyn abi 114 üzereinden pazarlık bile yaptı)))))
      F30 Sport+

Yorum

Onun tuzu kuru
        Yok sirket kuracak
        %0 otv verecek falan
        Yakinda 150 der
        Yine simdiki gibi sahsina munasir bir arabasi olur

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Funkyair
          Onun tuzu kuru
          Yok sirket kuracak
          %0 otv verecek falan
          Yakinda 150 der
          Yine simdiki gibi sahsina munasir bir arabasi olur
          )))) o forumda tek olmak için piyasayı kızıştırıyor galiba
          F30 Sport+

Yorum

• Ynt: Murat Öztürk Opel Insignia BiTurbo 2.0 CDTI Lizbon Lansmanında (17-18.02.2012)

okuyorum dikkatli yazın dişlerinize göz dikmeyeyim
            2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
            [center]

Yorum

• Ynt: Murat Öztürk Opel Insignia BiTurbo 2.0 CDTI Lizbon Lansmanında (17-18.02.2012)

videoda sonbaharda diyor ama araç nisanda satışa sunulacak galiba 2. parti olarak mı bu yenilikler gelecek o konuda bir bilgilendirme yok.eger dedigim özelliklerde 4*4 supersport şasi opc line almayı dusunen arkadaşlar abiler varsa beraber daha ucuz bir fiyat alabiliriz sanki
              Insignia 2.0 CDTI 160 hp cosmo + 19'jant + sunroof+dvd 800

Yorum

arkadaşlar bu araç sadece cosmo donanımmı gelecek bilgisi olan varmı
                Yeni i30 style 1.6 crdi beyaz

Yorum

Biturbo için istenecek 114 tl çok abuk bir rakam değil bence ben daha 160 lik dizeli alalı 2 ay oldu zaten masraflarla 110 a geldi..o motora ve diğer özellliklere deger..şu anda yeni kasa BMW 3.20 60.000 eurodan başlıyor..
                  2012 2.0 cosmo dizel 160+30 bg 390 tork/irmscher bodykit/19 BMW jant/255 40 Pirelli Pzero lastik/kicker bas ve mid tklar/m aqustic amfiler/m aqustic equlazier/
                  cylone multimedya/logo iptalleri/İrmscher ön panjur/yan ayna sinyaller/led aydınlatma/ sprint booster/tuning box etc..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: zaqa17
                    arkadaşlar bu araç sadece cosmo donanımmı gelecek bilgisi olan varmı
                    2.0 CDTİ 160hp sadece cosmo olduğundan biturbo modelide cosmo donanımla gelecektir.
                    2016 w205 AMG

Yorum

Orjinal yazı sahibi: OZZY
                      Biturbo için istenecek 114 tl çok abuk bir rakam değil bence ben daha 160 lik dizeli alalı 2 ay oldu zaten masraflarla 110 a geldi..o motora ve diğer özellliklere deger..şu anda yeni kasa BMW 3.20 60.000 eurodan başlıyor..
                      aynen.... ben dizel 2.0 araç olsam bu arabayı 125 e kadar alırdım...
                      F30 Sport+

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Gökhan_55
                        Orjinal yazı sahibi: OZZY
                        aynen.... ben dizel 2.0 araç olsam bu arabayı 125 e kadar alırdım...
                        Gokhan gene atıştasın bakıyorum. Bekara hanim bosamak gibi
                        [IMG width=500]http://i1134.photobucket.com/albums/m615/nester54/IMG_5063-Kopya.jpg[/img]

[move][b]Yaşamımda edindiğim en büyük bilgi şudur; Kendi kendine yardım etmeyi bilmeyene, hiç kimse yardım edemez. PESTALOZZİ

Yorum

ben erhan mıyım abi atışta olayım?
                          F30 Sport+

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Gökhan_55
                            ben erhan mıyım abi atışta olayım?
                            baksana ilgin olmadığı araç için fiyat konusunda uçuyorsun, ilgi alanlarında olanlar için konuş.
                            [IMG width=500]http://i1134.photobucket.com/albums/m615/nester54/IMG_5063-Kopya.jpg[/img]

[move][b]Yaşamımda edindiğim en büyük bilgi şudur; Kendi kendine yardım etmeyi bilmeyene, hiç kimse yardım edemez. PESTALOZZİ

Yorum

benim alanım yoktur ki.... içimden ne eserse...
                              F30 Sport+

Yorum

http://www.youtube.com/watch?v=94EPr...eature=related galiba buda biturbo hızlanması bana gayet iyi geldi
                                2015 Audi A4 2.0 Tdi 190 Hp Sport Quattro

Yorum

İşleniyor...
                                X