Duyuru

Collapse
No announcement yet.

2020 Insignia Sports Tourer Kamuflajlı Yakalandı

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

En son kasa degil de 2013 bende ki kasa sports tourer ve country tourer modelleri çok daha şık duruyor ya bence, yeni kasada ben o tadı alamadım, denedim baktım içime sinmedi, zevk meselesi elbette ama, elinde 2013 ve önceki kasa sports tourer olan kişiler değerini bilmeli bence ve fiyatları acayip uygun bu araçların.
    2014 Insignia Sports Tourer Cosmo 1.6 170hp AT + Flex Ride + Navi + Çevre Görüş + Park'n Go + Kış Paketi

Yorum

Orjinal yazı sahibi: KafamRahat View Post
      En son kasa degil de 2013 bende ki kasa sports tourer ve country tourer modelleri çok daha şık duruyor ya bence, yeni kasada ben o tadı alamadım, denedim baktım içime sinmedi, zevk meselesi elbette ama, elinde 2013 ve önceki kasa sports tourer olan kişiler değerini bilmeli bence ve fiyatları acayip uygun bu araçların.
      Bende de 2010 model vardı.Kesinlikle size katılıyorum.Hele ki en yeni st bildiğin steyşin mondeo.Opel maalesef hep geriye gidiyor tasarımda.Vectrada da böyle idi.
      Opel İnsignia Sport Tourer Cosmo 1.6T  2010 Metro Mavi+Panoramik Cam Tavan

Yorum

İşleniyor...
      X