Duyuru

Collapse
No announcement yet.

insignia için corvin interface kullananlar

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Sonuç nedir taktırabildiniz mi yeni cihazı ?
    Fikrin kadar varsın!

Yorum

Haber bekliyoruz sizden.Corvin yerine androidli bir ekran mi almak daha mantikli olacak acaba
      2013 İnsignia Cosmo 1.6T

Yorum

Arkadastan ses cikmadigina göre sonuc cözüldü bende merak ettim sonucu ama 2 yildir yazan olmamis

Yorum

O kadar para vermeyin.AndroidAuto yükletin bence.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kemal6190 View Post
            Arkadastan ses cikmadigina göre sonuc cözüldü bende merak ettim sonucu ama 2 yildir yazan olmamis
            yüklenmiyor bir çoğuna.
            Fikrin kadar varsın!

Yorum

Ben aracıma AndroidAuto yüklettim,memnunum.Kasma,donma falan yok.Navigasyon olarakta google haritalar gayet güzel çalışıyor.

Yorum

beklentiyi çok çok yüksek tutmamak lazım. yeni cihazı takacak sağlam bir ye bulamadılar. benim elektronikçi arkadaşım ile görüştürdüm ve ona yaptırdık. ancak yeni gelen cihazda daha takar takma sorun çıkardı. sonra corvinciler ile görüştük tekrar. eski cihazın bordunu yeni cihazın ana kartını söküp yerleri değiştirildi. sonra cihazı yeniden taktık. cihaz çalıştı ama bu işlemler benim canımı iyiden iyiye sıktı.
                neyse gelen cihaz ayarlı falanda değildi ben ve arkadaşım anladığımız ölçüde ayarladık, navi yükledik güncellemeleri yaptık falan. şimdilik cihaz çalışıyor, ama bir süre kullanmadan karar vermemek adına şimdilik idare eder.
                dedim ya beklentileri yüksek tutmazsanız ve şu anki durumda da başkaca sorun yaratmazsa iş görür, tivibu dan intenetin güçlü olduğu yerlerde tv izliyorum, video izliyorum, youtube izliuorum, navigasyon var ayrıca haritalar üzerinden navigasyon zaten var vs.

Yorum

cihazın internet erişimi wifi paylaştırılımış bir internet sağlayıcı ile oluyor. ama internette bir kaç yerde bu cihaz için yani corvin için internet erişiminde "vınn" ile bağlantı yapıldığı anlatılıyordu. bulamadım bir türlü ama vardı. corvincilere de sordum "vınn" ile olmuyor dediler ama, internette gördüğümden eminim. bu konuda bilgisi olan var mı acaba?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: sunset06 View Post
                    bu gün yani bir cihaz gönderdiler. dediklerine göre bu cihaz yeni ve ayarları yapılmış. buradan birini bulacaklar önceki takılan cihazla değiştirilecek. bakalım sorunlar giderilmiş olacakmış !!!
                    şimdi cihazı değiştirecek kişiyi bulmalarını bekliyorum. bu arada önce taktıkları cihazda aynı şekilde sorun devam ediyor. her gün aracın kutup başını çıkarıyorum sonra düzeliyor ama ertesi gün yine aynı, aracına sistemi çalışıyor, corvin çalışmıyor ve ekran açılmıyor...
                    acaba son durum nedir? Ben de yakın zamanda corvin taktırmayı düşünüyordum?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: bysmail View Post

acaba son durum nedir? Ben de yakın zamanda corvin taktırmayı düşünüyordum?
                      cihaz değişiminden sonra son durum kullanabildiğim kadarıyla aksilik yok gibi. çok fazla kullanmaya vaktim olmadı ama dediğim gibi sorun şimdilik yok gibi

Yorum

Herkese merhaba
                        zonguldantan katıldım arkadaşlar
                        2016 1.6 dizel desing insignia kullanıyorum
                        corvin bagtalı 1 sene oldu ilk cihazım arzılandı siyah ekran ist gittim degişim oldu 2 cihazda ses gelmeme problemi oldı degişim oldu 3. Cihaz Onguldaga yolu düşen bir arkadaş geldi firmadan söktü degişti yine sşyah ekran oldu ve siyah ekranda aracın normal ekran özellikleride kullanılamıyor
                        ben istanbula bu yuzden giritmek zorunda kaldkm aon baglanan cihaz normal calışıyo
                        ama bu irinle alakalı hevesim kaçtı ve düşünsenize aracınızın torpidosunun 5 kez söküldügünü ve yeni araç iae bu o duruma düştügünüzü
                        allah var firma mümkün oldugunca ilgilendi ama bu ürünler çinde yapılan ucuz ürünler ve bu problemler gayet normal
                        yani degermi şansınız yaver giderde iyi bir cihaza denk gelirseniz deger
                        yoksa geçmiş olsun

Yorum

Orjinal yazı sahibi: yakar_35 View Post
                          Ben aracıma AndroidAuto yüklettim,memnunum.Kasma,donma falan yok.Navigasyon olarakta google haritalar gayet güzel çalışıyor.
                          Merhaba,

AndroidAuto i nerede ve nasıl yüklettiniz. Bilgi verirseniz sevinirim.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Coz View Post

Merhaba,

AndroidAuto i nerede ve nasıl yüklettiniz. Bilgi verirseniz sevinirim.
                            Menüde carplay varsa yükleniyor. Manisa çözel opel'de yüklettim. geçen sene 260tl

Yorum

Öncelikle merhaba arkadaşlar, benim 2017 Grand Sport İnsignia'ma taktırdım aracım yani ikametgah Ankara, corvin interface'yi İstanbul'dan getirttim. Geçen yıl Nisan gibi burada montajını taktırdım. Bu zamana kadar kullanıyorum. Her türlü video formatını destekliyor. +tv, digitürk her yerde, canlı tv gibi programlarda tv izliyebiliyorum. Kendi üzerinde gelen navigasyon haricinde dilediğinizi yükleme yapabiliyorsunuz. Video formatında dinleyip izlediğimiz şarkıları mp3 gibi ses olarak da dinleme şansı var, ayrıca youtebe üzerinden müzik vb izliyebiliyorum. Tavsiye ederim. Yanlız geri görüş kamerasında çıkan renkli çizgilerde hareket halinde kullandığınız kısım sağ geri yanaşırken solu gösteriyor, solda da sağı, bu özelliği kapattım. Yine renkli çizgilerle mesafeyi gösteren kısmı kullanıyorum.

Yorum

İşleniyor...
                              X